ploty

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

ploty

Post autor: lipa »

jakie plotki słyszałyszeliście na swój temat i skąd one się wzieły????
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: ploty

Post autor: Mirriam »

Heh......ja slyszalam w pewnym okresie swojej nauki w gimnazjum jak szlam korytarzem zawsze teksty typu : "ty glupia k***, odczep sie od (tu padalo imie mojego owczesnego chlopaka), bo cie zapier****''. I jeszcze pare innych rzeczy na swoj temat slyszalam, ale to az szkoda pisac... :emm:

Heh......takie fajowe laseczki do mnie do szkoly chodzily, prawda M.....2 ??
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ploty

Post autor: Anuś »

Że z kimś chodzę to kilka razy...
Ostatnio że podczas moich wakacji w Kanadzie (gdzie byłam na wakacjach i odpoczywałam) zarabiałam sprzątając domy :)
Także ostatnio że jeździłam do szpitala żeby mi hormony wzrostu dawali...
I jeszcze że w Kanadzie to sobie poderwałam kogoś i zapomniałam o tym z którym się spotykałam w POlsce przed wyjazdem :)

No i wiele innych rzeczy, bo mieszkam w małym miasteczku i jestem na to ciągle narażona...Tu każdy każdego zna i tego nie da się uniknąć...Ale i tak moje miasteczko jest THE BEST!! :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ploty

Post autor: SkaTe_GirL »

ploty na moj temat ?
UUuuUa bylo ich tyle ze sama nie pamietam ;P
Choc nie, pamietam jedna ktora mnie zabolala
ze podobno ma AIDS ;P Wymyslila to krowa, ktora zazdroscila mi tego ze potrafie sie z tymi jak to ona mowila pieknisiami, ktorzy jezdzili na deskach po prostu przyjaznic.Powiedziala to jednej dziewczynie ta drugiej i po tygodniu nikt ze mna nie gadal a ja nie wiedzialam czemu...
pewnego dnia pielegniarka mnie do siebie poprosila i sie spytala jak ja sobie radze...
nie qmalam o co biega
a ta do mnie ze ja nie mam sie czego wstydzic
dalej sie lukalam na nia jak na kosmite a ta do mnie ze musi pogadac z rodzicami o mojej chorobie
se pomyslalam ze jej na lep co padlo i sie pytam jakiej chorobie?
a ta do mnie : boisz sie nawet wymowic te slowo i podala mi ksiazke "Jak poradzic sobie z Aids?" Czy cos takiego
myslalam ze tam jeb**** kto jej takich bzdur nagadal...
wychodzac od pielegniarki zaczepil mnie Mati - wtedy byl chlopakiem Alki tej krowy ktora to wszystko wymyslila - i po prostu mi to wyjasnil
Bylam tak wqrzona ze poszlam do klasy i jej strzelilam prosto miedzy oczy. Poszlam wtedy do dyrka ale bylo warto ;P
Szmata miala zlamany nos : -]]]]
Zaplacila za moje Cierpienia ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: ploty

Post autor: Mirriam »

Uuuuu jesssu, ja tak drastycznie nie mialam... Ale dobrze zrobilas, ze jej przylozylas - zasluzyla na to.....
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: ploty

Post autor: Montana »

Heh, opowiadalam to ostatnio Boberkowi...Pewne laski rozpieprzyly na pol miasta plotke, ze ja i moja kumpela puszczamy sie z naszymi kumplami....To byla perwa, bo ci kolesie bardzo sie podobaja tym dziewczynom i sa po prostu zazdrosne, ze my jestesmy z nimi tak blisko. Niestety nic im to nie dalo, bo jak sie nasi kumple dowiedzieli o tym maja z nich ostra breszke....Wiec chyba takie cos nie poplaca ;)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: ploty

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:Bylam tak wqrzona ze poszlam do klasy i jej strzelilam prosto miedzy oczy. Poszlam wtedy do dyrka ale bylo warto ;P
Szmata miala zlamany nos : -]]]]
Zaplacila za moje Cierpienia ;P
No nie, wiele widzialem, wiele slyszalem, ale ta sytuacja jest jedna z najlepszych :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ploty

Post autor: Paweł »

Hehe... czego to sie o sobie nie slyszało. Ludzie czasem poprostu wygaduja tekie pierdoly ze glowa mala ;>

Ogólnie ja na to leje, bo co mnie obchodzi ze jacys ludzie których kompletnie nie znam gadają o mnie co chca? Bardziej juz mnie obchodzi to co ludzie z mojego otoczenia "gadają" o mnie, choć i tutaj z reguly kompletnie na to leje. Najbardziej jednak zalezy mi na opini osób na których mi bardzo zalezy, to jest chyba wiadome ;-)

Czasem fajnie jest wiedziec co inni o tobie plotkuja i takie tam, naprawde, uwierzcie mi, mozna sie niezle ubawic. Taki przykladzik prosto z zycia: Na pewnym wyjezdzie, bylem zmeczony, polozylem sie w pokoiku na kanapie i zamknolem oczy... ludki myslaly, ze spie.... hohoho, ile ciekawostek sie o sobie dowiedzialem, a to zalwdwie nawet nie przez 5 minut :) :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ploty

Post autor: SkaTe_GirL »

Fighter no baaaaa ; -]]]]
Chlopaciara ze mnie troszq...
ale wiesz jak mnie lapka wtedy bolala...
Jak se to przypomne to mnie dreszcze dosiegaja... ; -]]]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: ploty

Post autor: Megan7 »

ja na swoj temat ciagle cos slysze. np. bylam na obozie, a gdy z niego wrocilam polowa mojego miasta wiedziala co tam sie dzialo. ba! wiedzieli nawet to co sie nie dzialo, i to bylo najlepsze!!! ja juz przestalam sie tym przejmowac. prawda A...? iM....?
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: ploty

Post autor: Mirriam »

Oj tak tak....Ehhhh te wakacje, wtedy się działo.........Tez sie kilku ciekawych rzeczy dowiedzialam, nie dokonca o sobie, ale bardzo dla mnie znaczacych......Nieprawdaz M......??
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: ploty

Post autor: Megan7 »

oj tak Mirriam... niby nie dotycza nas tak personalnie... ale jak blisko jednak są...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: ploty

Post autor: Mirriam »

Koniec... Takie gadanie przywoluje wspomnienia, a po co to rozgrzebywac...?
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ploty

Post autor: Anuś »

aaa i jeszcze słyszałam że mój kolega (nie powiem, całkiem przystojny :) ) jedzie do sextetu :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: ploty

Post autor: lipa »

Fighter pisze:
SkaTe_GirL pisze:Bylam tak wqrzona ze poszlam do klasy i jej strzelilam prosto miedzy oczy. Poszlam wtedy do dyrka ale bylo warto ;P
Szmata miala zlamany nos : -]]]]
Zaplacila za moje Cierpienia ;P
No nie, wiele widzialem, wiele slyszalem, ale ta sytuacja jest jedna z najlepszych :mrgreen: .
zgadzam się w 100% i popieram skate_girl jak o mnie by ktos tak mowil nie wiem czy nie skończyło by się to gorzej niż złamanie nosa!!!!!!! :twisted:
jednak nie słuszałam żadnej plotki na mój temat która mogłaby mnie zranić. szczerze mówiąc tylko jeden z moich byłych mówił że sie puszczam i wogóle. odwdzieczyłam się i puściłam ploty o nim. :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ploty

Post autor: SkaTe_GirL »

lipa. . . bardzo dziekuje za poparcie ; -]]]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: ploty

Post autor: lipa »

prosze bardzo skate_girl. bardzo dobrze zrobiłaś!!!!!!!!!!!!
gratulacje. :tak:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ploty

Post autor: SkaTe_GirL »

lipa pisze: bardzo dobrze zrobiłaś!!!!!!!!!!!!
gratulacje. :tak:
O w mOrde ; -]]]] az sie RoRmalRie zaczerwienilam ; -]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: ploty

Post autor: Fighter »

Hehe, czyli idziemy z przykladem naszej mentorki SkaTe_GirL i masakrujemy wszystkich ktorzy zle o nas mowia :mrgreen:
Tylko uwazajcie bo kiedys traficie na silniejszego, mam nadzieje ze nie za szybko, to kilka osob zdarzy wyladowac na chirurgi :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: ploty

Post autor: lipa »

Fighter pisze: Tylko uwazajcie bo kiedys traficie na silniejszego, mam nadzieje ze nie za szybko, to kilka osob zdarzy wyladowac na chirurgi :mrgreen:
w takich przypadkach się nie bije tylko rozsyła plotki tak żeby nie było wiadomo kto je zozesłał (żeby nie dostać) :mrgreen:
ODPOWIEDZ