pozwolic tak odejsc....?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

pisze bo nie wiem juz co moge zrobic innego... moja milosc dostala propozycje wyjazdu za granice...daleko... na ponad rok... powiedzial ze tylko ode mnie zalezy czy pojedzie... nie wiem co zrobic bo:
1) chce zeby zostal bo kocham Go i wiem ze taki wyjazd oznaczalby praktycznie koniec wszystkiego, zwlaszcza ze tam nie bylo bo zadnego kontaktu
2) chce zeby jechal bo kocham Go i wiem ze to moze byc dla niego niepowtarzalna okazja do spelnienia marzen i wogole wielka szansa!!!
nie moge trzymac go na smyczy..
chcialam zeby sam wybral ale powiedzial ze ja musze zdecydowac.... :( i nie wiem co robic :(
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: macey »

you are free...
feel the freedom! :>
a jaaaak..
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

macey pisze:you are free...
feel the freedom! :>
a jaaaak..
nie bardzo rozumiem co masz na mysli ...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Mirriam »

Moje zdanie chyba jush znash... Wg mnie on postapil troshke nie fair, gdyz to powinna byc tylko i wylacznie jego decyzja... A co bedzie, gdy on po jakims czasie pomysli : ''Qrcze, jednak mogłem pojechać, szkoda, że jej posłuchałem...''. Tak troche glupio...Znajac tego chlopaka (choc tylko z relacji, ale jakże wiernych i wyczerpujących :wink: ) wnioskuje, ze nie jest świnią i nie będzie Ci mówił, o tego typu wątpliwościach... Ale jednak bedzie miał w sobie jakiś tam żal i to może wszystko zepsuc....Takie jest moje (chore) myslenie na ten temat...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

tego wlasnie sie boje... nie wiem co robic... :(((
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Anuś »

obawiam się że przede mną też będzie taka decyzja, ale to dopiero na wakacjach...na razie mam spokój...wiem jedo, że jak chłopak pojedzie (a właściwie poleci) to nic z tego nie będzie...po prostu KONIEC...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: ::PiotreK:: »

jak powiesz zeby niejechal w razie jakichs niepowodzen wszystko bedzie na ciebie
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

stało się.... nie jedzie... kamień spadł mi z serca :P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: ::PiotreK:: »

alem niejedzie bo ty go poprosilas zeby niejechal czy po prostu on sam zadecydowal czy przyczyny losowe
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

powiedzial, ze nie zostawi mnie tutaj samej i ze nie jedzie. chyba ze pojade z nim.. ja mu nic nie mowilam w sumie, ale widzial w moich oczach ze bym tego nie zniosla
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Anuś »

nie jedzie? dla ciebie?? na razie spox, ale jak coś będzie nie tak to będziesz miała źle...wszystko pójdzie na ciebie...Ale życzę ci jak najlepiej!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: pozwolic tak odejsc....?

Post autor: Megan7 »

wiem, to wielka odpowiedzialnosc ale na pewno Go nie zawiode. zaczyna sie wszystko pieknie ukladac i mam nadzieje ze tak bedzie dlugo...dlugo... :) dzieki Anusia :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ