Problem moze.... pomozecie ! ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: KriZe4aR »

wiec mam pewien problem !! :| strasznie podoba mi sie pewna dziewczyna w klasie tylko
jestem neismialy
czuje / wiem to chyba ze ona za mna nie przepada !!
hmm dlaczego ?
bo ja sie dosc dobrze ucze srednia 5.42 i ona w tamtym roku miala gorsza :| czuj ze o to jej chodzi :( a ja bym jej odstapil srednai :D :) ..... wiec co o tym sadzicie ? :|
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: mmloda »

mozesz najpierw napisac ile masz lat???? Moze zapyaj sie jej czy moglaby sie z toba pouczyc albo cos w tym stylu:-)
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: bober »

Tak, podaj wiek...
A jej się spytaj czy się z Tobą pouczy...
Ale jak dla mnie osobiście jak ona jest taka obrażalska o byle co/o to, że masz wyższą średnią, to nie bardzo bym sobie nią głowe zawracał.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Piqs - X »

Cos czuje ze SP albo Gimnazjum, w liceum choelrnie trudno o taka srednia ; p, stawiam na Gimn ...

A co do zainstanialej sytuacji. Nie wszyscy myslą o ocenach jak ty. Daj na luz !
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: ::PiotreK:: »

jezeli Ciebie nielubi za oceny a jezeli tak jest to na pewno bym sobie nia glowy niezawracal
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: SkaTe_GirL »

taaa, jesli czuje do Ciebie niechec z przyczny tego ze sie lepiej uczysz od niej to se daj z nia na lUuUuuz..
ale jesli czuje niechec z jakiegos innego powodu ;P Wtedy musisz sie postarac to zmienic ;P sprobuj do niej zagadac na jakiejs lekcji...na temat jakiejs bzdury np czy ma plytke Linkin Parka (czy czegos co ona tam slucha, tak na marginesie LiNkiN PaRk RuleZ! : -)) i spytaj jej sie czy ona Ci ja pozyczy i no rozkrec rozmowe ;P Jesli sie nadal nie bedzie kleila spytaj jej sie po prostu czy ona ma cos do Ciebie bo tobie sie wydaje ze ona Cie nie lubi ;P Itd. . . .
:hihi: :hihi: :hihi:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Piqs - X »

SkaTe_GirL pisze:LiNkiN PaRk RuleZ! : -))
Uważaj jestem nietolerancyjn ! (( - :
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: SkaTe_GirL »

Piqs - X eeeee nO ale Ty wiesz ze ja Cie lubie to tego nO... krytykowac Skejti to nie bedziesz... chyba ; -]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Fighter »

KriZe4aR pisze:..... wiec co o tym sadzicie ? :|
Jesli jestes facetem to dzialaj (do boju, do boju), a jesli chlopczykiem to popraw swoja srednia (zawsze moze byc lepiej) :mrgreen:

PS: A jesli chcesz pomocy to podaj wiek bo to zmienia sposob dzialania. W SP to kupisz lizaka i twoja a Liceum i wyzej to juz trzeba glowkowac :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Piqs - X »

Fighter pisze: a Liceum i wyzej to juz trzeba glowkowac :mrgreen:
W 4/5 przypadkach zaręczam, że potrzebny bedzie lizak ...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Anuś »

błahahaha...Obrażanie się o średnią...Gbyby tak wszyscy robili, to ja w SP i Gimnazjum nie miałabym w ogóle znajomych i sądzę że większość osób z dosyć wysoką średnią tak samo...
A jak ona ci się podoba to zagadaj czy coś...
A i jak ona jest z twojej klasy, to nie wiem czy to najlepszy pomysł...JA miałam chłopaka w klasie i to było bez sensu!!
Ale życzę ci jak najlepiej!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: KriZe4aR »

do 3 gim chodze :P
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Najt^Blek »

Tak swoja droga to niezla srednia tam masz... Ale ja jej wogoole nie rozumiem bo jesli na ciebie nie leci to moglaby przynajmniej probowac cie wykorzystac :) do odrabiania prac domowych czy jakos tak. No wiesz niby to udawac zainteresowanie bys tylko za nia wszyskto robil. Ale jesli tak nie jest to ona chyba jest .. nic nie powiem bo nie chce nikogo obrazac ale mam na to dos liberalne poglady.
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: KriZe4aR »

heh to byl blad :] to byly moje "podejrzenia" :> bo z nia rozmawialem :D :] bedzie dobrze :> 3m cie kciuki :Dtu wcale nie chodzilo o srednią :> po prostu za malo dawalem ze tak powiem :> zainteresowania w jej strone :) nie dostrzegala tego <lol> !! :)
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Najt^Blek »

Ja juz przy tym jestesmy to co powiedziecie o takiej jednej niewiascie ktoora niby to nie chce i nie moze bo jest z kims innym ale jak juz ja wyciagniesz do kina to przez caly film (Matrix revolution : 2h 20 min :))
siedzicie trzymajac sie za rece, przytulajac sie, itd. Niby to nie znajdziesz u niej glebszego uczucia do siebie ale mimo to caly czas sie pyta jak moze cie uszczesliwic.... Taki przyklad z autopsji :) A to nie przelewki bo to juz studia sa ! (chociaz dopiero I rok :))
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Fighter »

KriZe4aR pisze:heh to byl blad :] to byly moje "podejrzenia" :> bo z nia rozmawialem :D :] bedzie dobrze :> 3m cie kciuki :Dtu wcale nie chodzilo o srednią :> po prostu za malo dawalem ze tak powiem :> zainteresowania w jej strone :) nie dostrzegala tego <lol> !! :)
I wszystko jasne, teraz nie zwalisz swojej porazki (gdy nie zdobedziesz jej uczuc) na srednia :mrgreen:
Zycze powodzenia
Piqs - X pisze:W 4/5 przypadkach zaręczam, że potrzebny bedzie lizak ...
Wiesz to z doswiadczenia, czy se gdybasz???
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: KriZe4aR »

heh tera juz wszystko zrozumialem !! :O heh :O dziewczyny sa okrutne wzgledem siebie :> hahaha :) opowiem gdzie tkwil haczyk :> po pierwsze ja jestem w tamtej klasie od 1 roku :> i nie znam ich dobrze wiec sie okazalo jestem nowy i wogole i ona zwykle pomagala im bo sie najelpiej uczyla :) jednak ja wkroczylem do "akcji" i zajolem jej stanowisko nie wiedziac tego . Wiec ona nei byla im potrzebna :> i to dziewczyny z klasy poscily takie plotki itp itd i reszty juz nie trzeba opowiadac kazdy sei domysli ! :> :tak: :tak:
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: Montana »

No to dobrze, ze sie sytuacja wyjasnia powoli :ok:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: bober »

Tak... i kolejny 'zadowolony klient' ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Problem moze.... pomozecie ! ?

Post autor: KriZe4aR »

fajne okreslenie :wink: :wink: :hihi:
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
ODPOWIEDZ