Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

no wlasnie ja nie jestem tak do konca pewna czy warto ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Roque »

dlaczego? podaj jakies negatywy
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

Roque hmmm podam przyklad...
moja przyjaciolka ma boya ktory jest bardzoooo zazdrosny co jest uciazliwe w zwiazku nie sadzisz? Z powodu jego zazdrosci bardzo czesto Meg bywa u mnie i sie wyplakuje ze ona tak nie moze czyli 1 negatyw : zazdrosc co prowadzi do " braku powietrza "
Nastepnie brak wolnosci ;P ;P ;P trzeba uwazac co sie robi p; i z kim ; -]]]
I wiecej nic nie moge wymyslic d;
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:Roque hmmm podam przyklad...
moja przyjaciolka ma boya ktory jest bardzoooo zazdrosny co jest uciazliwe w zwiazku nie sadzisz? Z powodu jego zazdrosci bardzo czesto Meg bywa u mnie i sie wyplakuje ze ona tak nie moze czyli 1 negatyw : zazdrosc co prowadzi do " braku powietrza "
Nastepnie brak wolnosci ;P ;P ;P trzeba uwazac co sie robi p; i z kim ; -]]]
I wiecej nic nie moge wymyslic d;
Wymienilas minusy, a teraz wymien plusy i zobacz czego wiecej. Chyba jednak plusow.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Piqs - X »

Te minusy w dobrym i zaufanym zwiazku wcale minusami nie sa. .. co wiecej, czesto przeradzaja sie w plusy ...
boy bardzo zazdrosny - zły boy ? .. ale nie mozna tego podstawic do ogółu .. bo to wyjatek (no moze nie, ale na pewno nie wszyscy tacy sa)
brak wolnosc- uwazac co z kjim i jak - w takim razie co ty chcialabys dawac od siebie w zwiazku ? .. postepujac tak jak mowisz podkopywalabys tylko zaufanie swojego boyfrienda, wiec tu byloby wykroczenie z twojej iniatywy - w koncu liczy sie wiernosc i zaufanie. A wierz mi, ze z drugie j strony na pewno przyjemniej jest isc np na Sylwestra z kims, kogo kochasz, niż samemu, nawet jesli bedzie tysiac dziewczyn czy chlopaków .. zawsze przyjemniej przy tym jednym/jednej.
A po wtore, baaaardzo malo wymienilas tych minusow. Na poczatku myslalem ze bedzie tego wiecej.. skonczylas na dwoch, no coz, czekamy na wiecej, moze tesh beda takie latwe do podważenia : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

no to mnie "zastrzeliles" Piqs - X ;p ;p ;p ale uwierz ze ta zazdrosc to naprawde uciazliwa sprawa nawet dla mnie ;d bo ilez mozna sluchac o tym samym.... ;d
dobrze chlopcy ;d widze ze Wy tu ladnie bronicie ze jednak chlopaka warto miec ;d No ja niewiem co teraz pisac mam tutaj ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Fighter »

SkaTe_GirL pisze:dobrze chlopcy ;d widze ze Wy tu ladnie bronicie ze jednak chlopaka warto miec ;d No ja niewiem co teraz pisac mam tutaj ;p
Ze warto nas panow miec :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

Ah faceci faceci ; -]]]] Co my z Wami mamy poczac ? ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Piqs - X »

Skate .. nie mam mysle takiego dosiwiadczenia jak ty w sprawach takich boyow, jedyne co o nich wiem, to na podstawie oberwacji siebie ... A co o sobie powiem, to to ze na pewno bylbym cholernie zazdrosny o moja ukofana, ale nie dalbym tego po sobie poznawac : ) .. Nie chcialbym robic przykrosci jej a no i przede wszystkim sobie ... Tylko, ze doswiadczenia jeshcze sam w tym nie mam, narazie tylko oberwacje siebie : )))) na pewno troche bym sie o nią bal, przyznam bez bicia, ale jakbym wiedzial, ze ona mnie kocha, jest wierna, ufa mi, wiec ja bez mrugniecia okiem nie zwracalbym uwagi na jakis spotkania rozmowy telefony czy cos .... n chyba, ze sytuacja by mnie przerosla. Ale ogolnie jestem bardzo wyrozumialym czlowiekiem, dlatego mysle ze dziewczyna nie miala by w tym u mnie wiekszych problemow : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

Piqs - X pisze:Skate .. nie mam mysle takiego dosiwiadczenia jak ty w sprawach takich boyow............. Ale ogolnie jestem bardzo wyrozumialym czlowiekiem, dlatego mysle ze dziewczyna nie miala by w tym u mnie wiekszych problemow : )
Piqs'ku ja tez tylko z obserwacji sie na tym znam ; -]]]
a jak jestes tak wyrozumialy to Ty skarb - chlopak jestes ; -]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Montana »

hee, juz kiedys pisalam, ze bylam wlasnie w takim "toksycznym" zwiazku..... To bylo naprawde chore..... Roque cos moze o tym powiedziec.....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Anuś »

zazdeość moim zdaniem jest okropna!! ale żeby chłopak był chorbliwue zazdrisny dziewczyna musi mu dać konkretny powód...jak dziewczyna jest fair w stosunku do boy`a, nie zdradza go, nie spotyka się z innymi chłopakami nie tylko na stopie koleżeńskiej, to wszystko jest ok, a odrobina zazdrości wtedy nie zaszkodzi. A jak chłopak jest chorobliwie zazdrosny bez konkretnego powodu, to już z nim coś nie tak...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Roque »

Myśle, że każdy chłopak, któremu zależy na dziewczynie jest bardzo zazdrosny. Ja jak tylko widze, że jakiśkoleś kręci się obok mojej dziewczyny to odrazu mam ochote mu przyjebać :twisted:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Anuś »

pfffffff... no bez przesady... skoro ufasz swojej dziewczynie i ona cię nigdy nie zawiodła to ja nie rozumiem twojego zachowania...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: ::PiotreK:: »

ja tez jestem baardzo zazdrosny i tez mysle ze kazdy chlopak jest zazdrosny o swoja dziewczyne
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Fighter »

::PiotreK:: pisze:ja tez jestem baardzo zazdrosny i tez mysle ze kazdy chlopak jest zazdrosny o swoja dziewczyne
Tylko ze sa rozne stopnie tej zazdrosci. Nie wolno popadac w skrajnosci.
Roque pisze:Myśle, że każdy chłopak, któremu zależy na dziewczynie jest bardzo zazdrosny. Ja jak tylko widze, że jakiśkoleś kręci się obok mojej dziewczyny to odrazu mam ochote mu przyjebać
Zazdrosny moze i jest, ale bez przesady. Dziewczyna tez potrzebuje troche swobody. Jak jestes chorobliwie zazdrosny, to to juz nie uczucie tylko niewola.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: lipa »

można być zazdrosnym a nawet trzeba bo to znaczy że ci zależy ale nie wolno przesadzać
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Montana »

wszystko ok, ale jest ogromna roznica pomiedzy zazdroscia, ktora dodaje pikanterii zwiazkowi a chorobliwa, ktora go zwyczajnie niszczy !!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: Roque »

Chora zazdrość niszczy związek
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Chlopak\Dziewczyna - warto go\ją miec czy tez nie ? ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

Roque pisze:Chora zazdrość niszczy związek
nooooooo wlasnie i dlatego jesli chlopaczek jest tak bardzo zazdrosny ;d to jest najwiekszy minus posiadania go na wlasnosc ;d
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ