Co lubią dziewczyny :)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

no dobra niektóre dziewczyny takie są. Takie, że zależy im na chłopaku, na uczuciu, ale to tylko wyjątki. Przeważnie laskom zależy na kasie, na dobrych samochodach, jakiejs bizuterii itd. Nie twierdze, ze nie ma normalnych nawet znam kilka ale wiekszosc to materialistki
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: ewelinka »

Roque pisze: Przeważnie laskom zależy na kasie, na dobrych samochodach, jakiejs bizuterii itd. (...) ale wiekszosc to materialistki

jaaaaaaasne, moze sa wyjatki, ktore sa materialistkami, ale jednak dla wiekszosci lasek kasa nie gra roli....(przynajmniej dla mnie)....:)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

może nie ??? nie mowie, ze wszystkie takie są, ale jest ich dużo. Wszystkie te "paniusie". Im tak naprawde zalezy tylko i wylacznie na kasie
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Anuś »

mi też na kasie nie zależy. Ja nawet głupio się czuję jak chłopak daje mi prezent... Jakaś różyczka wystarczy, ale nic poza tym. Ale znam taką co jest taką materialistką że aż szok!! ja bym tak nie mogła... Ona prosi chłopaka o bluzki, spodnie, 5zeta na to, 5 na tamto... SZOK!!
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

no właśnie. jest takich pełno. Chwała dla tych, które są normalne, wporządku, czyli dla was( Anuś i Ewelinka) :)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Montana »

To prawda, ze sa materialistki, ale na przyklad dla mnie nie liczy sie grubosc portfela chlopaka, tylko to, jaki jest naprawde..... I nigdy w zyciu nie potrafilabym poprosic chlopaka, zeby cos tam mi kupil.... Zreszta wkurza mnie robienie sobie prezentow na gwiazdke czy jakies tam inne okolicznosci... Przeciez wystarczy to, ze jestescie razem, dobra, czasem jakis Drobiazg..... Mam kumpele, ona ma chlopaka :) i czasem mam wrazenie, ze oni czekaja na jakies swieto, zeby udowodnic sobie nawzajem, ze mogo kupic drogi prezent..... Bez sensu..... :roll:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Anuś »

no ja też tak nie mogę :)
A prezenty są bez sensu...Jakiś drobiazg wystarczy i looooz :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Mirriam »

Zgadzam sie z wami. Znam dziewczyny, ktore tylko sepia i czekaja na prezenty od swoich chlopakow. Mi jest ich zal, zarowno dziewczyn - pazernych idiotek, jak i chlopakow - naiwnych i slepo zakochanych...
Co do prezentow - rozumiem je, ale w umiarkowanych ilosciach i nie wygorowanych cenowo... :wink:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Megan7 »

Roque pisze:no dobra niektóre dziewczyny takie są. Takie, że zależy im na chłopaku, na uczuciu, ale to tylko wyjątki. Przeważnie laskom zależy na kasie, na dobrych samochodach, jakiejs bizuterii itd.
zgodze sie ze sa takie przypadki ale... powiem ci ze przez takie podejscie do prawy tez tworzy sie wiele problemow. wiem to po sobie. jesli chlopak z gory zaklada ze dziewczyna ktora nie najgorzej wyglada leci na kase samochod itd, wiele traci jesli ona taka nie jest, a mimo to nie sprobuje bo ma ją za "gwiazde". i obojgu jest ciezko... warto najpierw poznac dziewczyne a pozniej ja oceniac.
ja naprzyklad zamiast jakichs bezsensownych prezentow wole dostac takiego slodkiego buziaka, a zamiast kolacji w drogim lokalu - cichy, romantyczny wieczor rzy swiecach w domowym zaciszu.... oczywiscie jezeli w okolicy nie ma mlodszego rodzenstwa.... ;)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

No i chwała Ci za to Megan :)
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: lipa »

ewelinka pisze:
Roque pisze: Przeważnie laskom zależy na kasie, na dobrych samochodach, jakiejs bizuterii itd. (...) ale wiekszosc to materialistki

jaaaaaaasne, moze sa wyjatki, ktore sa materialistkami, ale jednak dla wiekszosci lasek kasa nie gra roli....(przynajmniej dla mnie)....:)
mi też nie zależy na kasie i myśle że takich co zależy jest tyle samo co nie.
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

mam nadzieje, ze macie racje. Ja znam pełno takich, którym niby nie zależy ale w rzeczywistosci myslą tylko o kasie i taki zwykly szary koles jak ja nawet nie ma co startowac do takiej lalki
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: lipa »

ja ci powiem że znam mało takich dziewczyn nawet bardzo mało ale jednak takie się zdarzają i nie wiem czy one mówią że im nie zależy czy co bo nie mam kontaktu z takimi.
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

Ja znam pare takich ze szkoły. Można z nimi pogadać, ale nie zazdroszcze ich chłopakom. :neee:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Anuś »

dobrze że to nie ty jesteś tym chłopakiem :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Roque »

Wiem, że dobrze :D
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Megan7 »

najbardziej wkurza mnie jak laska podwala sie do chlopaka bo dorze wyglada. rozkochuje go w sobie a gdy sie okazuje ze nie ma jej za duzo do zaoferowania - samochod ojca a nie jego itp-odwraca sie od niego olewa, i jeszcze obrabia mu dupe! to jest zalosne. ale masz racje roque- wiele jest takich panienek ktore sie wypieraja tego ze leca na kase.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:najbardziej wkurza mnie jak laska podwala sie do chlopaka bo dorze wyglada. rozkochuje go w sobie a gdy sie okazuje ze nie ma jej za duzo do zaoferowania - samochod ojca a nie jego itp-odwraca sie od niego olewa, i jeszcze obrabia mu dupe! to jest zalosne. ale masz racje roque- wiele jest takich panienek ktore sie wypieraja tego ze leca na kase.
Hehe, ktos tu madrze gada. :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Montana »

No tak, z tym sie musze zgodzic, ze duza liczba dziewczyn nie przyznaje sie, ze dla nic hwazna jest grubosc portfela. I one wlasnie bardzo mnie smiesza.... A jeszcze bardziej jak przy tym wszystkim udaja "wrazliwe romantyczki", a tak naprawde chodzi o jedno....

zamotalam jak zwykle ?? :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubią dziewczyny :)

Post autor: Anuś »

zamotałaś, zamotałaś, ale wiemy o co chodzi :D
no ale ja też nie lubię materialistek i nigdy bym nie chciała nią być :emm:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ