Adaptacje komiksów

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Adaptacje komiksów

Post autor: BaD_aSs »

Jak wiadomo tego typu filmu zawsze były w modzie, weżmy chociażby takiego supermana z lat 70-tych. Teraz mamy X-mana, Spidermana i inne tego typu. Niektóre są dobre, niektóre wręcz przeciwne.

Które wam się podobają?
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: bober »

X-man - podobał mi się najbardziej ze wszystkich Marvel'owo - Hollywood'zkich super produkcji... Film miał klimat i znośną fabułę...
Spiderman - momentami podobał mi się, ale momentami miałem wrażenie, że to film dla 5 latka -_-"
Hulk - no comment ;-\\\\
Batman - 1 część spoko, 2 z pingwinem słabsza, potem już Forever i Barman&Robin... beznadzieja totalna.
Superman - powiem tak 'Pan z Kryptona' mnie nie pociąga, film o nim też nie -_-"

O czymś zapomniałem... ?
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: SkaTe_GirL »

boberku jaki Ty rozeznany jestes w tym ;p
jestem w szoku ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: bober »

Nom mowa ;P
Iiii, jeszcze Spawn (czyt. Spon)... ale nie wiem czy to z Marvela :-\ Tak czy inaczej komiks... w tych kilku odcinkach które miałem przyjemność czytać podobał mi się bardziej, ale i film spoko... tzn co do fabuły to sprawa jasne ;-]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: Piqs - X »

a Punisher : ) ? .. fajny gosc z czacha
No i najwazniejsze .. o czym kompletnie bober zapomni

Transformers

Idealny komix, najlepszy jaki w yciu widzialem. No i adaptacje animowane tesh sa wyjechane w kosmos (chociaz te ostatnie z Polsatu juz mniej)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: bober »

A faktycznie punisher też był z tym kolesiem podobnym do Szwarcenegera ;-] Ale nie podobał mi się za bardzo, a Transformers... komiksu nigdy nie czytałem...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Adaptacje komiksów

Post autor: BaD_aSs »

Spawn mial niezly klimat a to za sprawa muzyki, jednak przeszedl bez echa oporostu jeden z wielu, ale mi sie podobal nawet obejrzalem se drugi raz, troche efekt malebolgii shrzanili wygladal sztucznie i smiesznie ale scenki z real world byly calkiem efektowne, fajnie sie naparzali, scenografem do scen walki byl koloeszka szkolacy oddzialy specjalne rangersow wiec byl to kawalek niezlej roboty.
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
ODPOWIEDZ