4 lata-duzo....?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Montana »

lipa pisze:
Mirriam pisze:eeeeeeeee...................Megan, pamietasz ile lat roznicy bylo pomiedzy mna a ....... ?? I jakos nam to wcale nie przeszkadzalao :mrgreen: dla niewtajemniczonych powiem, ze bylo 6 lat roznicy :D
najwięcej mój chłopak był starszy odemnie o 3lata było o.k. jednak nie chciałabym aby chłopak był starszy odemnie aż o 6lat. w pewnym sensie peszszkadza mi wiek. wyobraźcie sobie dziewczynę w wieku 17lat chodząca z 11 latkiem :roll: :?
doslownie tym porownaniem zwalilas mnie z nog....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: ::PiotreK:: »

ogladam niedawno film niepamietam tytólu ale taki starszy francuski film to 12 letni chlopak chodzil z 16 letnia dzieczyna i im to nieprzeszkadzalo
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Montana »

w kinie wszystko jest mozliwe....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: lipa »

właśnie film to film. co masz do porównania? no ale zobacz przepuśmy chłopak jest starszy ma 20lat i uważasz że 14latka spełni jego oczekiwania? :wink:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: ::PiotreK:: »

moich by niespelnila
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: SkaTe_GirL »

powiem tak : patrzac na wiek dziewczyna lat 16 i chlopak lat 20... roznica 4 lat to duzo. . . ale jak jest wiek np 24 - dziewczyna 28 - chlopak
to jest okey.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Megan7 »

ja mam 17 a on 21... sporo...??
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: SkaTe_GirL »

eeee no w sumie to nie...
chlopak to zawsze powinnien byc troszke starszy...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
B00ki3
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.12.2003, 22:55
Lokalizacja: From the shadows and dust...

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: B00ki3 »

No ja rozumiem roznice roq , moze 2 ale w moim wieku wieksza roznica to w sumie juz sie niekomfortowo robi :) mam prawie 16 i miec laske ktora ma 12 albo 13 czulbym sie jak pedofil :mrgreen: bez urazy :P bo ta roznica powiedzmy jak facet ma 24 a laska 20 juz wtedy nie jest razaca , wtedy jest looz...
Niech będą błogosławieni mężni, albowiem oni posiądą wielki skarb - niech będą przeklęci wierzący w dobro i w zło, albowiem boją się własnego cienia!
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Megan7 »

moze on ma racje... moze jestem za mloda i nie zasluguje zeby mnie traktowac jak kobiete...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Mirriam »

lipa pisze: wyobraźcie sobie dziewczynę w wieku 17lat chodząca z 11 latkiem :roll: :?
qrwa, Lipa, przeciez wiesz jak bylo.czasem mnie oslabiaja Twoje texty :| :/
PLAGIATT pisze: wiek według mnie nie powinien grać roli w związku, bo jak się kogoś kocha to raczej się nie patrzy ile ma lat
DOKLADNIE

jesli facet jest duzo starszy, to wedlug mnie wszystko zalezy od dojrzalosci i psychiki dziewczyny.....(bo jednej dziewczynie nikt nie dalby TYLKO np. 14 lat a innej nikt nie uwiezylby ze JUZ ma 14 lat)........wszystko zalezy od tego co jest w głowie....i tyle......
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Megan7 »

mirriam, czy ja mam w glowie tyle ze moge sie uwazac za kobiete a nie mala dziewczynke?
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
B00ki3
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.12.2003, 22:55
Lokalizacja: From the shadows and dust...

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: B00ki3 »

DOKLADNIE

jesli facet jest duzo starszy, to wedlug mnie wszystko zalezy od dojrzalosci i psychiki dziewczyny.....(bo jednej dziewczynie nikt nie dalby TYLKO np. 14 lat a innej nikt nie uwiezylby ze JUZ ma 14 lat)........wszystko zalezy od tego co jest w głowie....i tyle......
No i tu sie niedokonca zgadzam ... Gdyz wiem przynajmniej jak to wyglada u facet 14 latka , czlowiek w tym wieku mysli ze wie juz o uczuciach wszystko , ze wogole jest najmadrzejszy itd itp , zdaje mi sie ze wiazac bardziej na stale w tym wieku powinny sie osoby ktore juz nieraz sie przejechaly na kims.A to na ile laska wyglada to nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Wiem tylko ze wiek jest o tyle istotny , iz trzeba miec doswiadczenie al dla mnie osobiscie zwiazek laska 14 lat a facet 18 lub lepiej jest smieszny ... tak jak zrozumialbym 16 - 19 to 14 lat to ne jest az tyle zeby wiazac sie z osobami tak "do przodu" jesli chodzi o rozwoj , nie bijcie mnie za to :)
Niech będą błogosławieni mężni, albowiem oni posiądą wielki skarb - niech będą przeklęci wierzący w dobro i w zło, albowiem boją się własnego cienia!
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Megan7 »

nie zrozumiales. mirriam nie chodzilo o wyglad tylko o dojrzalosc umyslową.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
B00ki3
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.12.2003, 22:55
Lokalizacja: From the shadows and dust...

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: B00ki3 »

zrozumialem , chociaz faktycznie ominelem to ;/ ale do dojrzalosci umyslowej doswiadczenie potrzebne jest ... taka prawda marna no :P ja np zauwazam po sobie ogromne zmiany w ciagu tych 2 lat ostatnich wiec boje sie co za nastepne 2 bedzie :D
Niech będą błogosławieni mężni, albowiem oni posiądą wielki skarb - niech będą przeklęci wierzący w dobro i w zło, albowiem boją się własnego cienia!
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: lipa »

Mirriam pisze:
lipa pisze: wyobraźcie sobie dziewczynę w wieku 17lat chodząca z 11 latkiem :roll: :?
qrwa, Lipa, przeciez wiesz jak bylo.czasem mnie oslabiaja Twoje texty :| :/
nie mówie o tobie wyrażam swoje zdanie mi to nie pasuje :?
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Piqs - X »

No ale dojrzala 14 czy 15 latka ..eee .. marzenie ; p .. dojrzala 16latka .. mniejsze marzenie .. dojrzala 17latka .. juz cieplej .. ale moim zdaniem i tak wiekszosc 17latek nie ma tej DOJRZALOSCI UMYSLOWEJ : )
Dumble
Młody aktywny
Posty: 76
Rejestracja: 20.11.2003, 22:05

o jejq

Post autor: Dumble »

dlamno roznica wieku to max 3 lata nio ewentualnie 4 ale nic wiecej :) tak se mysle :twisted: :mrgreen: :twisted:
...Piknie grajum...
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Mirriam »

powiem tak: ja sie sprzeczac nie bede, bo kazdy moze miec swoje zdanie. Moje jest poparte akurat w tym wypadku znajomoscia tematu i jak mi sie wydaje calkiem niezlym doswiadczeniem........:>
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Dumble
Młody aktywny
Posty: 76
Rejestracja: 20.11.2003, 22:05

Re: 4 lata-duzo....?

Post autor: Dumble »

Mirriam pisze:powiem tak: ja sie sprzeczac nie bede, bo kazdy moze miec swoje zdanie. Moje jest poparte akurat w tym wypadku znajomoscia tematu i jak mi sie wydaje calkiem niezlym doswiadczeniem........:>
no i dobrze :) tak trzymaj :twisted: [/list][/code][/quote]
...Piknie grajum...
ODPOWIEDZ