Aliens vs Predator 2

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

Szukam fanow tej gry :) do pofragowania sie nawzajem....
a fanow tej gry pytam ....czym lubicie grac...i dlaczego... :)
ja odpowiadam lubie marinsa...nie wiem z jaakiego powodu....bo najtrudniej:P tak mi sie wydaje.. no i chce byc czlowiekiem i pokonad niesprawiedliwego predatora ....ktory jest niewidzialny i ma naprowadzajace na mnie bron !!! moj cel ZNISZCZY!! :twisted: :twisted:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hihihhihi

Post autor: PLAGIATT »

No ja jestem fanem tej gry tyko ostatni brakuje mi czasu by w nia pograć no ale moze jutro od rana partyjke pykniemy :) ja lubie Grać Predatorem i lubie oszukiwać jak to macey okreslil :) no a pozatym jeszcze lubie grać marinesem dokladnie Snajperem :) i jest looz gra jest czadowa :]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

Wiem czemu wolicie Marina i Predatora :P
Bo nim nie trzeba w przeciwieństwie do obcego podchodzić do przeciwnika, tylko z daleka można walić z różnych armat :/
Po za tym Marin ma radar i widzi wszystko w promieniu 180 stopni na około niego i odległość [nie pamętam dokładnie] 20 metrów.

Ale ja i tak wole Obcego :P lubie ten moment kiedy odgryza Marinowi głowe :twisted: i tym samym przychodzi mu energia :P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

hehe ... a ja robale lubie....niszczyc!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: ... ale pacz...marines ma radar ale stoisz albo siedzisz (alienem) na suficie bez ruchu i co?? nic nie widze...przechodze a ty mnie traaaaaaaaach... a ja wtedy granata i nie zyjesz :D albo obaj nei zyjemy...
marines
+ radar
alien
+zwinnosc , chodzenie po scianach
predator
+on to caly jeden wielki + , maszyna do polowania...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

Zgadam się siła Marina tkwi w uzbrojeniu i radarze.
Predatora w niewidzialności i broniach.
Aliena w zwinności i możliwości łażenia po scianach i sufitach.

Ale fak jest faktem, żeby Alienem pokonać Marina trzeba się długo na podchodzić bo atak frontalny w 95% przypadków kończy się klęską ....
Chociarz jak się gra Alienem o nazwie [chyba] Runner to on ma niezłego kopa i zapiernicz jak szalony a skacze na sam nie wiem jak daleko :) i przez swoją szybkość jest bardzo groźny !
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

taaak.... runner...zwany wiewióra :) on jest szybki...i zwinny...mozna w kazdej chwili się wycofać bardzo szybko :) co do ataku frontalnego tez sie zdadzam.. ze w ok 95% kleski.... jednak jak sie umie...to frontalny zapewni 100% fraga... ile razy tak mialem poprostu naskoczyl i sparalizowal...i albo sie sam wysadzilem (moje motto "nie weźmiesz mnie żywcem":> ) albo dookoła walilem....i tak na nic ;) , ale alienami to jest to ze sie zaszyjesz w kanalizie i czekasz :)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

macey pisze:(moje motto "nie weźmiesz mnie żywcem":> )
Zajebiste motto :lol:

A faktycznie jak się umi zagrać [trzeba naprawde dobrze grać] alienem to faktycznie szanse odniesienia skutku we frontalnym ataku gwałtownie rosną :) ale i tak to bardzo ciężko zrobić [najlepsza metoda: biec slalomem w podskokach :lol:] ale jak sie zbliżymy na odpowiednią odległość do skoku to miej Panie w opiece Marinna ;)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

hehe dzieki za motto ;]
a alein w podskochach slalmomowych ...heheh ciekawie to wyglada:)) juz pare razy to widizalem..jednek na to najlepszy smartgun.. :D tratatatach i nie ma aliena... :D a po za tym..wiewióra (czyt. runner) jest biegaczem jak sama nazwa wskazuje i on po ziemi chodzi , skoki ma slabiutkie (mowie o skokach na spacje) wiec co do slalomu jemu bylo by ciezko ;> po za tym jak runner atakuje to wystarczy marinsem skakac... i wtedy robal ma problem , bo jest za maly ;D
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

No to faktycznie problem najgorzej jak biegniesz go delikwenta "slalomem w podskokach" dobiegasz, skaczesz ..... i nietrafiasz :P :P :P a to dosyć częste :P
Wtedy nie ma co wróżyć utrzymania fraga :lol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

nom... :D a jeszcze jak robisz teeeeen duzy zamach (defalut e) i nie trafisz to ho ho ho leeeeeeecisz :D za kolesia...a on obrot i buuuum.. :D
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

jak ja gram to tak jest w 4 przypadkach na 10 ;P
ale naszczęście gram w to tylko z takim "pyrdkiem" z sieci lokalnej,a on nie jest na tyle madry zeby do mnie strzelic w momencie jak leeece i londuje 20 metrow za nim :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

hehehe no to masz czad...zawsze wygrywasz :D ... u mnie najczesciej w takich przypadkach giną alieny ;] ....hymmm moze zagramy razem??
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

zagral bymchetnie ale mam kilka powodow zeby tego nie zrobic :
1) Boje się, że dostanę po dupie :)
2) Mam trocę wolnego kompa i gra mi się ładuje hohoho ;P
3) Narazie nie wymyśliłem 3 powodu ale jak coś to dam znać :P

Nie a tak poważnieto możemy zagrać ale gdzieś dopiero w okolicy przyszłej soboty bo teraz kompa mam rozkręconego i tylko 16 mb grafiki wiec to troche malo ;P
ale do nastepnej soboty odzyskam moje 32 mb :lol: [tak jak by to duzo bylo =]]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

aaa spoko :D ja tez nie mam perszinga... :) tez mi sie wgrywa......ho ho :) ale grac idzie to sie liczy....ale jak masz te 16 ramu...to jednak poczekamy az odzyskasz 32 :)ja te mam 32mb gf2 mx
a po dupie nie dostaniesz... :) az tak dobry to ja nei jestem ;p
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

no to sie jeszcze dokladnie zgadamy w odpowiednim czasie :)

a teraz nie robmy offtopica :P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

tu nie robisz offtopica...tu jest dyskusja z fanami gry... wiec mozna gadac... to tam sie robi maly offtopic tu jest temat o grze i gadamy o grze , co nie??
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: bober »

no w sumie :twisted:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

a przeszedles jakies misje w single player?? i od kiedy wogole grasz w alienika.. ?
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm....

Post autor: PLAGIATT »

Jak mozna się dolączyć to z chęciom z wami zagram :] no jeśli chcecie :twisted: :)) z cęciom zapolowalbym sobie na was 2 :)))) i was pozabijał :] hihihi no fajna rozmowe prowadziliscie tu coś wiem o przeskakiwaniu ludzi alienem a potem dostanie kulki w łeb :] hihihihih jak moge sie dołączyć to dajcie znać
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Aliens vs Predator 2

Post autor: macey »

...najpierw on musi sprzeta skombinowac.. :> to miejmy nadizeje ze pogramy
A rozmowy byly dlugie i cekawe...trzeba poszerzac wiedze na temat taktyki... mam andzieje ze jeszcze sie wymienimy wiadomosciami :D
ODPOWIEDZ