Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Zablokowany
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: PLAGIATT »

No właśnie jest godzina 00:13 a u mnie sypie sobie od dobrych 30 minut śnieg i tak sypie mocno że sięga po krawężniki :] z tego co wiem to w Szwajcari i jeszcze w paru Rejonach Polski też tak sypie :D... jednym słowem NADESZŁA ZIMA !!! Yupiii !!!

Ludziska co powiecie na to by porzucać się kulkami ze śniegu ??? Tak jak za dawnych dobrych czasów :D za czasów jak byliśmy dziecmi :) może ulepimy pana Bałwanka ??? :D

No ale mam lepszy pomysł wypowiadam wojne na śnieżki !!!!!!!!!

PLAGIATT rzuca śnieżką --------- w --------> macey`a :-)
PLAGIATT idzie --------- natrzeć --------> Anusie która gdzieś się schowała :twisted: !!!!
PLAGIATT skrada się za plecy bobera z kulkami śniegu :D i co będzie... sie okarze... narazie sie skradam chyba mnie bober nie dostrzegł :D

P.S. Jak ktoś nie ma śniegu moge mu troche porzyczyć :D
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: bober »

Superhiperwielka kulka ... łuuuuuuuuup maciuś, przez rok się nie wygrzebiesz z pod tego śniegu! ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: PLAGIATT »

a w tym czasie PLAGIATT popchnął boberka który spadł do rowu pełnego śniegu :D !!! ha ha ha !!!!! padnij żołnierzu !!!!
mess
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 12.12.2003, 23:57
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: mess »

Az tu nagle wyskakuje mess i rzuca sie na wszystkich jak jajas wsciekla bestia ;).
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: PLAGIATT »

no i PLAGIATT wkońcu znalazł swoją zwierzyne ( Anusie ) ..... Plagi bierze rozbieg az tu nagle trach bach i Anusia jest cała w śniegu :D lecz plagiatt wylądował na choince :emm:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: DianaR »

Za rogu wyłania się Diana i Atakuje Boberka Wielgaśną kulą. I łup... wielkie zdziwione oczy Boberka... :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: macey »

loooooooolololooooo bober :> tero Ci sie dostanie... :P
macey bierze platek sniegu i kladzie na glowie boberka:> hehehhe
po czym szturcha choinke z ktorej spada tona puszystego sniegu na bobra maceya i plagiatta ktory niepostrzerzenie skradal sie za maceyem
po szym sie odkopuje, bierze zamacha nogą i koooooopie w kupe sniegu ktora wpada do ust piqsa :D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Piqs - X »

Niket sie nawet nie zorientowal, a wczesniej nawet nie pomyslal o tak strasznej rzeczy. Oto Piqs w przebraniu Supermana (ma takie seksowne obcile gazie i kalesony) skacze z pobliskiego budynku i w locie chce trafic maceya, jednak nie wycelował dobrze w woelka kupe sniegu (Anuse) na ktorej mial wylądowac i pierdolnał prosto w drzewo .. gdy znalazl sie na ziemii, caly poobijany wszyscy rzucili sie na niego aby natrzec go sniegiem. No i niestety po 2 minutach wreslingu Piqs stracil przytomnosc od sniegu dostajacego ie we wszystkie jamy jego ciala ! .. Jednak gdy przytomnosc odzyskal postanowil wezwac na pomoc misia Yogi ...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Anuś »

no a anusia w końcu się wygrzebała ze śniegu, a to wszystko przez Plagiata :] no i robi kilka dużych kul śniegowych i odkłada je obok by zaraz zużyć...No i wali nimi w Boberka, Plagiata, Piqs`a i wszystkich których zobaczy...Potem z przerażeniem ucieka a wredny Bober :D podstawia jej nogę i ona leci prosto w ogromną zaspę :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Mirriam »

UWAGA UWAGA tra ta ta tam!!! Nadchodzę JA!!!! :twisted::twisted:
Chować się wszyscy, bo mam pod pachą armatkę śnieżną... I jako pierwszy obrywa............... Macey!!! Zaraz po nim kulką dostaje Piqs, Boberek no i Plagiatt!! Hahahahahahaaaa :twisted::twisted::twisted::twisted:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Anuś »

ufff...ja na szczęście nie dostałam :D Mirriam, a może jakaś spółka :) przeciwko chłopakom?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Mirriam »

No właśnie tak chciałam coś stworzyć i dlatego nie dostalaś... Czyli pakt przeciwko facetom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Piqs - X »

Tajnym ciostem Yung-Lao Karate CHing .. Piqs, ktory pod zaspą zdążył przebrać się w stroj Łosia Superktosia .. wydostaje sie spod zaspy snieznej, ląduje na szczycie nieopodal polozonego drzewa .. nadstawia sie do skoku, wybiera ofiare .. Gdy w ten w jego mózgu zaczyna kołatac pewniem głos "Nadchodz .. nachodze" ..I oto z pomroku wczesnoporannej młgy, wspomagany hordami koszyków z jedzeniem, Yogi ląduje z łozgotem na ziemii zlodowacialej od nocnych przymrozkow. ZIemia dygocze, wszyscy zwracaja swoj wzrok na 2 towarzyszy broni .. Piqsa i Miska Yogi, ktorzy jednym tchem .. ciagnieci swym sercem rexytuje :
"By uchronic snieg od dewastacji ...
By zjednoczyc wszystkie kule sniezne tej nacji
By milosci i radosci przyznac racji
By Strefezso9 od was uchronic .. bedziemy walczyc
Piqs ! i Yogi ! Zawsze razem"
Wtem z przodu, ktos skacze, wnosi sie nad slonce, widac tylko jego cien rozprzestrzeniajacy sie nad calym sniezkowym pobojowiskiem. Tak .. oto macey, przebrany w super obcisly kostium pletwonurka laduje tuz przy Yogim i Piqsie napinajac wszystkei swoje miesnie, dajac upust swojemu potowi, ktory zaczal przesiakiwac przez nieprzemakalne połacie kositumu.
Zawołal wten:
"Piqsie .. jeden za dwoch dwoch za jednego"
A ten baczac na jego czerwony od przedchwilowego ciosu Mirrian nos, przyjmujac pozycje do walki, jakze stara i znana, siejaca postrach wsrod wrogow "pijanego mistrza", siła swego umysłu przywolal do swej dloni kulke najlepszego sniegu jaki lezał w okolicy... (c.d.n.)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Anuś »

Mirriam pisze:No właśnie tak chciałam coś stworzyć i dlatego nie dostalaś... Czyli pakt przeciwko facetom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
No oczywiście że tak :twisted: :twisted: :twisted:
Piqs, ty to masz bujną wyobraźnię :D

To jest mój 1000-czny post :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Mirriam »

Eeee tam Piqs, fajne to to twoje jest, ale my z Anusią stworzymy jeszcze lepszy zepsó..... znaczy zespół :D Wiec dobrze radzę: bądźcie grzeczni i SPADÓWA!!!! :>:>:>:>:>:>:>:):):):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: ::PiotreK:: »

:fuck:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Phantom »

Idę do domu, patrzę: Piotrek ( :fuck: ), reszta widać zbiera siły (Yogi je miód). Jak takiemu nie walnąć? :twisted: Trafiony, zatopiony! Dostał dużą snieżką, można isć dalej, żeby wrócić w dniu Wielkiej Bitwy 8)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: Montana »

i teraz wpada montanka :twisted: i kazdemu sie dostanie!!!!!! :):) zaczynam oczywiscie od PLAGIATtA :twisted: a potem wielka kulka prosto na piotrusia i Anusie :D:D no a potem mniejsza na boberka i maciusia!!!!! NAjwieksza na ewelinke :twisted: :twisted: :twisted:
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: macey »

szczescie ze malą kula dostalem Montanko ;), aaaaale i tak musze Ci oddac ;) hehe.. tak wiec trach puch bach i Montana lezy na siemi obsypana cieńką warstewką pięknych platków sniegu
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Pada Śnieg !!! - Wojna na śnieżki !!! - Lepimy Bałwana ???

Post autor: bober »

Eeeeeggghhh ja się z Wami nie bawię! Jestem cały przemoczony! nie macie wyczucia! rzucacie za silno!!!!!!!!!!! ;-(((((((((
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Zablokowany