Podsumowanie roku 2003

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Podsumowanie roku 2003

Post autor: Anuś »

Wprawdzie do końca roku jeszcze ponad dwa tygodnie, ale chyba czas najwyższy zacząć podsumowywać ten rok... No więc jaki on był?? co było w nim dobrego, a co złego?? Co wam się udało a co kompletnie zwaliliście?? Co teraz uważacie że moglibyście zmienić?? Nowe znajomości?? Przygody?? No piszcie wszystko co wam przyjdzie do głowy o ostatnim roku :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: ::PiotreK:: »

jeszcze wszystko sie moze zdazyc do konca roku
ale jak narzzie to u mnie przez ten rok wszystko sie diametralnie zmienilo nie koniecznie na lepsze jedyne co dobrze wspominam to wakacje i ostatnie dni mam nadzieje ze nadchodzacy bedzie lepszy
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Mirriam »

Hmmm.........U mnie dużo sie działo... Ale chyba najważniejsze było to, że zobaczylam jaka w rzeczywistosci jest postac ktora sobie wyidealizowalam...Poza tym zyskalam drugiego (bo jeszcze Megan jest) Przyjaciela, na ktorym moge polegac... Dodatkowo spotkalam osobe ktora wiem, ze jesli bede potrzebowala pomocy to ona mi jej udzieli, chociaz jeszcze nie moge jej nazwac przyjacielem... Zrobilam tez kilka wariackich rzeczy, na ktore sie wczesniej nie odwazylam :) To sa chyba najwazniejsze plusy. Aha, no i osiagnelam kilka wczesniej zamierzonych celow...

Ogólnie:
Rok uważam za udany, ale zawsze moglo byc lepiej :D:D:D Wazne jest to, że nieczego nie żałuje :)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Megan7 »

moj rok oceniam na 4-. po 8 miesiacach platonicznego wzdychania jestem z moją miloscia, zdalam do kolejnej klasy, mialam super wspaniale wakacje, tak jak Mirriam zrobilam kilka szalonych rzeczy... (hmmm ciekawe czy mamy na mysli to samo... ;) ) i ogolnie nie narzekam. ale wady ten rok tez oczywiscie mial.. ale cieszmy sie tym co bylo dobre. miejmy nadzieje ze nadchodzacy rok bedzie dla wszystkich nas lepszy :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Piqs - X »

Ehm .. diametralnie sie .. polepszylem .. Zyskalem sens zycia, zrozumialem pare spraw, wiem co chce robic, zapuscilem wloski, mam zarost, wiecej pije i stanowczo wiecej baluje, z kujona siedzacego w domu wiczorami zaczalem troche wychdozic, zaczalem sluchac normalnej muzyki (a nie black metallllu .. błe !) znalazlem kilu dobrych przyjaciol, mialem wyjechane wakacje.

Ale teras rysuje sie pytanie : jaki bedzie rok nastepny ?
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Mirriam »

Megan7 pisze: tak jak Mirriam zrobilam kilka szalonych rzeczy... (hmmm ciekawe czy mamy na mysli to samo... ;) )
możliwe, że myslimy o tych samych, ale nie dokonca jestem tego pewna... :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: lipa »

to mój najgorszy rok w życiu (mam nadzieje że nie bedzie już gorszego) :( :( nic nie było po mojej myśli, nic się nie udało :emm:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Montana »

dla mnie tez nie byl udany.......
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Anuś »

no to teraz ja. Więc ten rok był w sumie bardzo fajny. Oczywiście mogło być lepiej, ale nie narzekam. Więc po pierwsze spędziłam cudowne wakacje w Kanadzie no i troszkę w USA. Byłam z cudownym chłopakiem. Dostałam się do szkoły, dobrej szkoły, tej do której chciałam. I jak na razie dobrze mi idzie w tej szkole a to też duży +. Nie przeżyłam w tym roku nic strasznego, no tylko się kończy tak jak się kończy czyli samotnie... Ale za kilka dni NOWY ROK i mam nadzieję że będzie OK. Rok ogólnie to tak nawet na 5- :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Montana »

ja z prawdziwym podsumowaniem poczekam do sylwestra..... nie, w sumie to do nowego roku, bo dla mnie sylwestre bedzie bardzo wazny.....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: SkaTe_GirL »

jak dla mnie ten rok byl OoooOook.
skonczylam gimnazjum z wyroznieniem, dostalam sie do szkoly o ktorej w sumie marzylam(choc zdarza mi sie marudzic na jej temat ;P), poznalam wspanialych ludzi,no znalazlam te forum oczywiscie ; -] i przezylam swoja pierwsza prawdziwa milosc (chyba;P) i hOOp do przodu. . . czekamy na nowy rok
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Podsumowanie roku 2003

Post autor: Paweł »

Popieram ze rok ten jeszcze sie nie skonczyl, a przez dwa tygodnie (przynajmniej u mnie) moze sie naprawde jeszcze duuuzo zmienic.

na pewno napisze dluuugi tekst, ale czy ktokolwiek bedzie chcial to czytac, jakies tam przezycia jakiegos tam (...) ... ?

... wątpie :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ