Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Polan »

Najlepsza faza to jak się człowieczek Zakocha. Czytałem dopiero co artykuł, że naukowcy odkryli że "miłość" odziałowuje na te same "rzeczy" w główce co narkotyki i inne używki. Też uzależnia, daje fazę i też ciężko z tym "zerwać" zresztą każdy wie jak to jest z rozstaniami itp. NO więc Uzależniajmy się !! ;p
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Fighter »

Polan pisze: Czytałem dopiero co artykuł, że naukowcy odkryli że "miłość" odziałowuje na te same "rzeczy" w główce co narkotyki i inne używki. Też uzależnia, daje fazę i też ciężko z tym "zerwać" zresztą każdy wie jak to jest z rozstaniami itp. NO więc Uzależniajmy się !! ;p
Jesli ten artykul jest w necie to zapodaj adres jesli mozesz :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
jojntmen
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.02.2004, 09:43
Lokalizacja: Łowicz

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: jojntmen »

Narkotuki _ hee zależy kture i dla kogo faza na pewno będzie leprza po narkotykach ale i bez przesady popieram narkotyki ale te choć troche miękkiee jak marichana extasy speed itp. Po kablach nigdy w życiu to najgorszy syf ale to co wymieniłem w rękach ludzi MĄDRYCH stanowi środek do bardzo dobrej zabawy bez nieprzyjamnych zajść (jak w przypadku alkocholu) :twisted: :oops2: :twisted: :oops2: :twisted: :oops2: :roll: :mrgreen: :roll: :mrgreen:
ELO ZIOMAL ZIOŁO ZIoło ZIOŁO ZIOŁO
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Fighter »

jojntmen pisze: popieram narkotyki ale te choć troche miękkiee jak marichana extasy speed itp. Po kablach nigdy w życiu to najgorszy syf ale to co wymieniłem w rękach ludzi MĄDRYCH stanowi środek do bardzo dobrej zabawy bez nieprzyjamnych zajść (jak w przypadku alkocholu)
W rekach ludzi MADRYCH taki syf wyladuje w koszu.
Przyjemna zabawa a potem uzaleznienie i inne skutki uboczne.
Ile ty masz w ogóle lat????? :lol:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ORZO »

jojntmen pisze:Narkotuki _ hee zależy kture i dla kogo faza na pewno będzie leprza po narkotykach ale i bez przesady popieram narkotyki ale te choć troche miękkiee jak marichana extasy speed itp. Po kablach nigdy w życiu to najgorszy syf ale to co wymieniłem w rękach ludzi MĄDRYCH stanowi środek do bardzo dobrej zabawy bez nieprzyjamnych zajść (jak w przypadku alkocholu) :twisted: :oops2: :twisted: :oops2: :twisted: :oops2: :roll: :mrgreen: :roll: :mrgreen:
Jak speed jest drugiem miękkim to ja jestem wcieleniem Hitlera!Extasy jest kurewsko miękkim narkotykiem(mieszanka amfy, hery,koki i innych świństw) :emm: .Kable to prawda.Ganja jest spoko miałem parę fajnych klimatów :mrgreen: .O przygodach z amfą chciałbym zapomnieć...Teraz wolę iść się konkretnie nawalić :twisted: .
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Roque »

i to jest dobra postawa, kiedy idziemy na wino ??
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ORZO »

Wpadnij w sobotę na Wejherowo do Fantomasa jest zajebisty koncert,na pewno coś wykręcimy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Piwo,wino,wóda i skończy się nuda... :twisted:
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Mirriam »

jojntmen pisze:te choć troche miękkiee jak marichana extasy speed
czlowieku, czy ty w ogole wiesz co piszesz?? Ty nazywasz extasy i speed miekkim prochem?!? chyba cos ci sie w glowce poprzestawialo... Feta jest drugim po brown_sugar dragiem od ktorego mozna sie uzaleznic najszybciej, czyli juz po pierwszym wzieciu... Jesli to sa dla ciebie miekkie dragi to zycze powodzenia... :]
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
zidi
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 17.09.2004, 11:28

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: zidi »

PEWNO ŻE NARKOTYKI SĄ LEPSZE OD ALKOCHOLU :mrgreen: :mrgreen:
Light03
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 03.12.2004, 19:17

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Light03 »

Drugi są dobre na fazy konkret "lotne" wieecie takie nieobliczalne fazy niewieesz jaki będzie następny etap :D ale po narkotykach są różne skutki uboczne :emm: a po alkoholu tylko kacc zostaje:D No tak poważnie to wole teraz alkohol wypić na impressce np: zmrożona gouda jest OKi jak nicc, browarek dobry pod gibonka a raczey fifke na Polskie warunki:D:D
RyBeX
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 05.12.2004, 05:50
Lokalizacja: Chełm

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: RyBeX »

Witam

czlowieku, czy ty w ogole wiesz co piszesz?? Ty nazywasz extasy i speed miekkim prochem?!? chyba cos ci sie w glowce poprzestawialo... Feta jest drugim po brown_sugar dragiem od ktorego mozna sie uzaleznic najszybciej, czyli juz po pierwszym wzieciu... Jesli to sa dla ciebie miekkie dragi to zycze powodzenia... :]

Cała prawda na ten temat...

Chcecie sie dowiedzieć coś więcej na temat narkotyk00f zapraszam na www.hyperreal.info :):D:D:)
Każdy ma swoje życie...
darek20
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 03.02.2006, 22:41

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: darek20 »

Nie ma sie nad czym zastanawiać bania alko jest 1000 razy lepsza niz narko ale od czasu do czasu mozna troszeczke bardziej podkręcić imprezke hehe ale i tak na alko są lepsze imprezki jeżeli ma sie głowe do picia pozdro
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: anuśka :) »

żadna?
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Piqs - X »

Najlepsza faza jest po bombonierce czekoladek ! :]
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Szamot »

ale topic hehe. To zalezy od okazji 8) Na imprezach lepsze alko. A na osiedlu kiedy nudno albo na tzw. "gej party" lepsze ziolko :mrgreen:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: ::PiotreK:: »

trawka i piwo :]
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Kate1717 »

Dragów nie proponuje. Dżuma po tym się kosmiczna robi [przynajmniej mi]. Dobrze, że to odległe czasy... Teraz nie chce mieć z tym świństwem nic wspólnego. Proponuje alkohol. Ale nie piwo... Piwo usypia i nie wiadomojaki klimat sięzłapie. Może byćwódka, ale nie dużo. Pić w odstępach i jak się złapie spoko klimat to sobie darować :D
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: Alkohol czy narkotyki ??? Która faza lepsza ??

Post autor: Cure »

Po dużej ilości alko faza jest taka,że chce się umrzeć,byle by się skończyła :emm: Po dragach lepsza-dlatego szybciej niż alko uzależniają nieraz i bardziej ryją zdrowie-coś za coś...
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
ODPOWIEDZ