Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Zablokowany
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Roque »

Jak sądzicie, czy można wybaczyć zdradę ??? Trzeba kogoś mocno Kochać aby wybaczyć coś takiego. Ja nie wiem jakbym zareagował ale wydaje mi się, że nie jestem w stanie wybaczyć. Oczywiście zależy jeszcze z jakigo typu zdradą mamy doczynienia. więc gdzie jest granica tej zdrady ??? PISZCIE
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Anuś »

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Roque »

Sorki, nie wiedziałem. Jestem tu "nowy". Jeżeli jednak macie ochotę pisać to piszcie. Jestem ciekawy waszego zdania na temat : ZDRADA.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Fighter »

Gdy sie kocha, wowczas serce trzyma stery naszego losu, a ono nieraz postepuje nielogicznie, irracjonalnie itd.. I to sie nazywa milosc.
Rozum nie ma nic do powiedzenia, chyba ze to nie jest milosc :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Roque »

Oki, ale co sądzisz o zdradzie ???
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: Fighter »

Roque pisze:Oki, ale co sądzisz o zdradzie ???
Coz, mysle ze jesli jedna ze stron zdradza, to milosci nie ma, bo gdyby kochala to by nie zdradzala. Milosc to uczucie plynace z dwoch kierunkow (partner i partnerka), a nie z jednego (partner lub partnerka). Jednak ludzie sa tylko ludzmi i popelniaja bledy, a to czy sie da druga szanse jest tajemnica taka sama wielka jak poczatek swiata.

PS: Rozum mowi po jednej zdradzie, nie angarzuj sie drugi raz w ten sam zwiazek, a serce daj druga szanse, to co wybierzesz zalezy od tego co glosniej krzyczy, serce czy rozum.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Zdrada- jej granica i czy można ją wybaczyć ???

Post autor: SkaTe_GirL »

nie wypowiadam sie ;P To juz bylo ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Zablokowany