Ocencie moj nowy serwis:)

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Netrunner
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 18.12.2002, 21:15

Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: Netrunner »

Zapraszam od ocenienia mojego nowego serwisu, oczywisciec niejest jescze skonczony, ale jestem w trakcie tworzenia :)) Adres http://www.nfsu-zone.prv.pl No to oceniajcie :) A jesli ktos by byl chetny na wymiane bannerow to do mnie na gg sie zglaszac:)
Netrunner
TabO
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 22.12.2003, 21:58
Lokalizacja: 3City

Re: Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: TabO »

no stronka niezagłębiając sie w treść merytoryczną, lekko mówiąc mi sie nie podoba, oprócz log'a to reszta jest do kitu według mnie....[może jestem za surowy :mrgreen: ], no ale tak jak mówie z szaty graficznej to cieńko, cieńko... :emm:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: ::PiotreK:: »

jak wspomnial mój przedmówca szata graficzna raczej kiepska
nieogladalem stony dokladniej bo za bardzo czasu niemam wiec nic wiecej niebede pisac
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: Fighter »

Bez urazy, ale jest wiele lepszych stron o tej tematyce. Twoja strona niczym sie szczegolnym nie wyroznie. A odmiennosc to jeden z kluczy do sukcesu :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: bober »

Eeee co Wy chcecie???? fuuuuuuuull wypas ;d hyhy
I to tam na górze, to nie logo tylko top ;>
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fuzzy
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 02.02.2004, 22:32
Lokalizacja: sam nie wiem...

Re: Ocencie moj nowy serwis:)

Post autor: Fuzzy »

jeżeli wszycho zrobiłeś od podstaw, to calkiem nieźle... DUŻY + zwłaszcza za wykorzystanie PHP & MySQL`a. A i graficznie to nie najgorzej wygląda, ale jest kilka zonków !!
Na świecie dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota... chociaż co do tego pierwszego nie ma pewności A. Einstein
ODPOWIEDZ