Co lubia chlopcy??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Fighter »

Chlopcy lubia to co piekne, a piekne sa kobiety.
I nad czym tu sie zastanawiac. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Polan »

No powiedz to jeszcze mojej babce od j.francuskiego :mrgreen: Jest tak pięknie szeroka że ledwo nóżki podnosi żeby po schodkach wejść :twisted:
Ja na przykład lubię jeść :mrblue:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Magduś »

Faceciki me ukochane najukochańsze lubią dobrze zjesc, lubią imprezy, lubią sobie pogadać na różne tematy nie tylko z facecikami...Lubią samochody i filmy akcji... lubią być lubiani i czuć się potzrbnymi a w końcu bez nich nie dałybyśmy sobie rady nie?? :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Anuś »

Co lubią chłopcy to nie wiem bo nim nie jestem. Z obserwacji - dziewczyny, fajne ciuszki, komórki, samochody, dobre filmy, swoich kolegów... I całą masę innych rzeczy ;) Każdy człowiek jest inny, każdy lubi co innego, każdemu co innego odpowiada ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Natka »

Moim zdaniem to chłopacy lubią szpanowac. Lubia się popisywac, chwalic, konkurowac z kumplami, udawadniac co to oni nie tylko.....
A ponad wszystko lubią byc najlepsi.

Nie piszę oczywiście o wszystkich, żeby się ktoś nie przyczepił. Niczego nie można uogólniac. Ale z tego co widze na co dzień, takie wnioski wyciągam...
Misza
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 28.02.2004, 20:45
Lokalizacja: z przed komputera

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Misza »

a moim zdaniem chłopcy lubia piwo :D:D a tak poza tym to rzeczywiscie wydaje mi sie ze wiekszosc chlopakow lubi czuc sie potrzebnymi i lubianymi
"And the feeling it gets left behind...
Oh the innocence broken with lies
We're all different behind the eyes, there's no need to hide..."
Ange
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.03.2004, 16:25

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Ange »

Właśnie lubią piwo :P...i na pewno swoich kumpli :mrgreen:
..::Ostroznie stawiam kazdy krok::..
..::Tak latwo jest popelnic blad::..
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Polan »

Jestem sobie chłopcem i lubie patrzeć na niebo, na gwiazy, na wodę, na drzewka, na spadające liście, na śmiejące się dzieciaki, na ładne kobiety, na jeszcze ładniejsze samochody. To tak w skrócie, ale widze że muszę interweniować bo dziołchy jakieś stereotypy zaczęły zarzucać 8)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Polan »

Lubię jeszcze wiele rzeczy np. Pepsi a piwo to mi specjalnie nie smakuje ale przecież daje "ciekawe" efekty więc pijam :P
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Anuś »

Polan pisze:na ładne kobiety, na jeszcze ładniejsze samochody
Więc uważasz że samochody są ładniejsze niż my, dziewczynki ? :emm:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Co lubia chlopcy??

Post autor: Piqs - X »

CHłopcy bqrdzo lubią pograć w piłkę nozną .. a potem pojsc na piwo =>
ODPOWIEDZ