Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Paweł »

Doberek...

Sam sie dziwie, ze pisze taki topic, ale chcialbym wprowadzic troszke zmian na forum, bardziej organizacyjnych ...zreszta tak jak w calym serwisie. Ale o co mi chodzi...

Wiadomo jest, że nasze forum jest "dość" luźnawe... ;> Jednak ostatnimi czasy wydaje mi sie ze za bardzo sie rozbrykaliscie. Rozumiem, ze to jest fajne i wogole... (gledzie jak stara babacia), ale to jest naprawde juz denerwujace jezeli wchodzi sie do topicu o A, a tam nagle czyta sie o B, C i D, a tylko nie o tym A. :wink: Szczególnie jak ktos nowy chcialby dolaczyc sie do romowy, zarejestrowac sie itp jest to klopotliwe. Wiem, bo juz nie raz mi sie tak zalono... dawniej i teraz... ale nie o to chodzi, ze chce Was skarcic.. ;) Chodzi o dobro forum... i jego dalszy rozwój.

Teraz chcialbym postawic bardzo na promocje forum, ale potrzebna mi jest tez tutaj Wasza pomoc. Nie odpowiadajecie na topic tylko zeby cos odpowiedziec (w stylu "no, popieram cie w 100%", albo "tak"). Oczywiscie nie mowie o kazdym przypadku, bo czasem jeden emot wystarczy za cala odpowiedz, ale jak sie czyta jakis watek i nagle na 20 postów na stronie 18 z nich to wlasnie odpowiedz w tym stylu to sory... nie fajnie...

Od teraz każdy topic, gdzie za bardzo zlecicie z tematu bedzie zamykany... :nom:

Jesli za bardzo zrzedze to sory, ale czekam na Wasze sugestie, odczucia itp.... licze na Was :)
Ostatnio zmieniony 23.02.2004, 19:47 przez Paweł, łącznie zmieniany 1 raz.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: ::PiotreK:: »

z toba to jest troche denerwujace i wiem ze sam czasami tak robie to wychodzi samo z siebie nawet nasi wspaniali wspaniali czasami zchodza z tematu ale zdaza im sie to zdecydowanie zadziej tak jak co po niektórym ale niemam pojecia jak w tym walczyc bo niewiem czy np usówanie postów i zamykanie tematów jak dobrym pomyslem i nie zebym sie skarzym ;P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Fighter »

Moim skromnym zdaniem, nie tylko na tym forum zdarza sie zejscie z tematu. Lecz gdy jest to na krotka mete to nic nie ma zlego, jednak czesto sie zdarza ze polowa jakiegos topika nie ma nic wspolnego z tematem. Zamykanie takich topikow dziwnie wyglada (moim zdaniem), powinno sie usuwac te posty ktore na dluzsza mete odchodza od tematu.
Bo co z tego ze zamkniesz topik "X" jak nowa osoba chce sie wypowiedziec na temat "X" i nie moze bo topik jest zamkniety. Wiec co ma robic, od nowa zakladac ten sam topik???. W ten sposob dochodzi do balaganu.

PS: Forum to nie demokracja, tylko dyktatura :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Anuś »

Hmm...No więc wszystkie offtopiki wychodzą ot tak... Ja wiem że niektóre bywają bardzo denerwujące zwłaszcza jak jest temat, a jakieś 2 osoby zaczynają nagle jak na gg gadać... Wtedy to naprawdę wkurza!! Ale jak jest temat i się schodzi z tematu, ale tak, że wszyscy wiedzą o co chodzi a rozmowa po prostu zmieniła troszkę tor, to chyba nic się nie dzieje złego. Bo bez sensu jest otwieranie nowego tematu gdy rozmowa zaczyna schodzić w bok, bo wtedy będzie pełno tematów nikomu niepotrzebnych. Uważam że jak jest to lekki offtopik, np. gdy nadal mówi się o rzeczy z tematu ale pod innym kątem, to jeszcze OK, ale jak rozmowa radykalnie się zmienia, to wtedy zamykanie to chyba jedyne wyjście.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Magduś »

Tak szczerze to przecież wy tu jesteście "de master", a nam zostaje dostosoawnie się do tego co postanowicie. I dobrze mi to pasuje, bo się na sprawach stron i całej tej internetowej rzeczy nie znam, więc powodzenia w zarządzaniu.
PS: i dziękis za to że znów mogę tu pisać!! :* ;]
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Fighter »

Anuś pisze: zamykanie to chyba jedyne wyjście.
Jeszcze zostaje kasowanie postow nie zwiazanych z topikiem.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Anuś »

Fighter pisze:Jeszcze zostaje kasowanie postow nie zwiazanych z topikiem.
Tylko że czasami tych postów offtopiku jest tyle że chyba łatwiej i szybciej jest to zamknąć, zwłaszcza jak jest to dłuuuuuuugi temat niż wszystko kasować...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Fighter »

Anuś pisze:Tylko że czasami tych postów offtopiku jest tyle że chyba łatwiej i szybciej jest to zamknąć, zwłaszcza jak jest to dłuuuuuuugi temat niż wszystko kasować...
To mozna caly topik skasowac :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: macol »

Fakt, w topikach robi się bajzel. tym bardziej że stosunkowo żadko tu zaglądam, i czasami jak otwieramiostatnią strone rozmowy to niema nic wspulnego z tytułem.
Ale jednak bym był za ostrzeganiem, i usuwaniem postów, bo po zamykanie czy usuwanie całych topików sprowadzi większy bałagan
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: SkaTe_GirL »

Zamykanie topikow to jedynie wyjscie?
Ej, STOP. . .
pomyscie przeciez tak naprawde jakby sie zaczelo je zamykac to wszystkie tematy beda zamkniete, nie to nie wyjscie...
Musimy sie po prostu zaczac pilnowac, za bardzo nas wszystkich ponioslo ale faktycznie offtopiki powstaja czasem same z siebie, jedni sie wypowiadaja na jakis temat i tylko o niego zachacza a inni zobacza w tym sens i wIoOOoo ;P
Jak dla mnie zamykanie nie ma sensu ;P bo wtedy te forum padnie i zacznie kwiczec ;P narazie liczmy na to ze wszyscy bedziemy uwazac na to co piszemy...
Wiec ja jestem za tym za czym jest moj poprzednik ;P tzn. za ostrzeganiem, i usuwaniem postów
Dziekuje, skonczylam wypowiedz :twisted:
:hihi: :hihi: :hihi:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: bober »

Niekótrzy już kwiczą kłiiii kłiiii ;d
ot ? ;>
oł sorkyyyyyyyyyy ;d

Popieram Pawła! a nawet ban dla nabijaczy! ban dla wszystkich ! wywalić zso z serwera! ;d;d;d
yeeeee ; ]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: macey »

jak zwykle narzekanie :P
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: lipa »

Fighter pisze:
Anuś pisze: zamykanie to chyba jedyne wyjście.
Jeszcze zostaje kasowanie postow nie zwiazanych z topikiem.
i to bedzie lepszy pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!! zamykanie to głupota bo tak jak juz wcześniej pisał Fighter jak ktoś bedzie sie chciał wypowiedziec na dany temat to nie bedzie mógł!!!!!!!!!!!!!
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: bober »

beeeeek ale to fano tak... klikać po 50 razy na x i zostawiać 3 posty w temacie oł yeeeea
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Phantom »

Fajno, fajno boberku :mrgreen: Ale czasem palec od tych 50 kliknięć (x2 bo jeszcze potwierdzenia) boli i się chce zamknąć ;P

O! będzięmy zamykać i przez tydzień, dwa stopniowo kasować zbędne posty, aby się nie przemęczyć :oops2:


PS. Zbanować zrzędzącego admina! :hihi:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: DianaR »

Nie no! Zamykanie postów?? Nie! Czasami można zamknąc temat który jest ciekawy a chwilowo zszedł z toru.
Kasowanie postów?? O tak! A jak ktoś się będzie czepiał to mu powiedzieć, żeby się na przyszłość trzymał tematu to się nie będzie kasowało jego postów!
Zamykanie całych topiców to za ostra reakcja. No chyba że nagminnie się będzie przy jakimś temacie zchodzić z tematu (masło maślane) to wtedy w ostateczności mozna zamknąć!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
(y(u
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 08.07.2003, 23:02
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: (y(u »

Ej, sorki istnieje tutaj coś takiego jak moderatorzy? Bo znam fora, na których są i działają, i nie ma tylu offtopiców. Btw jestem za tym, żeby administrator, tudzież moderatorzy (jeśli tacy są) tylko kasowali posty, a nie od razu zamykali topic. Po drugie - żeby nie było odiegania od tematu może po prostu jasno go formułować (np. Dziewczyna mnie rzuciła zamiast Pomocyyyyy!!! itd. ). Jest jeszcze taki bajer jak prefixy (np. [muza] Co myślicie o d'n'b?). A jak ktos na upartego będzie odbiegał od tematów to walnąć mu jakiś fajny status (np. D*E*B*I*L) z odpowiednią rangą (jakiś fajny rysuneczek). I będzie git.
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: alexandrynka »

(y(u fajnego masz pomysła.
ale ja sadze ze zamykanie calych topiców to troszku przesada- zozbrykalismy sie ostatnio ale to sie zdarza...fakt nam ostatnio coraz częściej ale może bedzie lepiej...
wiem wiem-naiwna jestem...
ale kasowanie postow powinno pomoc...no ba... na bank pomoże...
wiec jestem dobrej myśli :mrgreen:
CARPE DIEM!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Paweł »

Dzieki za duuzy odzew :mrgreen:

W sumie to wiem ze nie polega to na zamykaniu topicow, moge w sumie tutaj liczyc tylko na Was przez to ze sprobujecie sie pohamowac troszeczke... ;> Bo kasowenie postow tez jest bez sensu.. myslicie ze do tej pory tego nie robilismy? Ale tak jak napisal bober i inni to jest troche syzyfowa praca gdy takich postow jest 50 z 52 :-/

No ale liczymy na Was :)
W koncu to Wasze forum...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wielgachna prośba, a może tylko narzekanie ;>

Post autor: Anuś »

no więc od dziś staramy się nie robić offtopików!! Ale wszyscy!! nie tak że 5 osób będzie próbowało, a reszta totalna olewka... Więc wszyscy do roboty
a jak nie pomoże to w ogóle przestaniemy pisać i nie będzie offtopików :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ