"Łatwe dziewczyny..."

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

"Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Anuś »

Hmm...co sądzicie o łatwych dziewczynach??...Słowo, dwa, kilka spojrzeń i ona już jest wasza...i tam buzi buzi bla bla bla, albo od razu lądujecie w łóżku...Co o takich myślicie??....
A może (tu już do chłopaków) wolicie zabiegać długo o dziewczynę, czekać z niecierpliwością na pierwszy delikatny pocałunek??...

Lepsze jest czekanie czy tak od razu??
nie piszcie że tak po środku, bo chyba tak najlepiej... macie tylko 2 możliwości wybotu - albo łatwa albo niedostępna :nom:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: PLAGIATT »

Niedostepna w 99% :D - dlatego ze wolalbym sie ubiegac i wkoncu po dlugich wysilkach dostac tego calusa w tedy bym wiedzial ze bylo warto :D i nie wolno sie nigdy poddawac... no tylko nie moze bbyc totalnie nie dostepna :D wsumie ja zawsze musialem sie ubiegac jeszcze nei trafilem na zadna latwa :D...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: ::PiotreK:: »

jak dla mnie zalezy od sytuacji :>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Mirriam »

Jak dla mnie takie dziewczyny sa zalosne... Jednak obserwujac to co sie dzieje wokol, to szczerze mowiac, nie widze zeby sie to jakiemus chlopakowi nie spodobalo... :>
Ostatnio zmieniony 01.01.2004, 15:56 przez Mirriam, łącznie zmieniany 1 raz.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Piqs - X »

Latwe sa fajne bo sa latwe ; p p .. a niedostepne sa fajne bo sa niedostepne ; D .. No ale ja wole te 2. bo tak to nie ma tej radochy : )


A skąd qrde taki pomysl na toooopic ;p ?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Anuś »

Piqs - X pisze: A skąd qrde taki pomysl na toooopic ;p ?
z ulubionej strony PLAGIATTa czyli bravo.pl :hihi: :hihi: :hihi:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Piqs - X »

Dla Bravo wszyscy sa latwi = p .. ale w koncu o to chdozi, trzeba se w wieku 13 lat chlopaka poderwac, no ale jak kolezanka 14 letnia uprawiala ostatnio ze swoim chlopakiem seks analny no to sorry, ale ty musisz byc taka sama .. i se zaraz kupisz kulki analne, no albo ugotujes zkaszanke .. no i wtedy automatycznie jestes latwa ; p
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: szczypior »

Oczywiscie ze lepsze sa niedostepne, tzn normalne:), ale jak np mamy taka "chcice" zeby sie zabawic to szybciej i bezbolesnie jest sie zwrocic do łatwej:P
Milkusia
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 28.08.2003, 10:25
Lokalizacja: Radom

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Milkusia »

a ja tam nie wiem... ale ja mam takie podzialy jak chlopak do zabawy i chlopak na powaznie. ten na powaznie zazwyczaj musi sie wiecej starac :hihi:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Montana »

Tak po pierwsze to chyba kazdy chlopak "od czasu do czasu" lubi sie pobawic... (dziewczyna chyba tez :) ) ale tak naprawde do tych latwych nie ma sie szacunku...... Przeciez chyba nikt nie potrafilby zwiazac sie na powaznie z taka wlasnie "latwa"....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: ::PiotreK:: »

no bo chyba nikt by niechcial zeby taka latwa poszla bbez ciebie na dyskoteke i dala sie dymnac pierwszemu lepszemy chlopakowi ;P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Megan7 »

jej, dawno mnie nie bylo :) dziewczyny latwe.... ja wiem tyle. ze i dziewczyny i faceci czasem lubia sie pobawic. tyle ze dziewczyna ktora to lubi jest odrazu nazywana latwa, a facet - cassanową. gdzie tu sprawiedliwosc?!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: *RyBkA* »

no a ja mysle,ze fatwe dziewczyny sa traktowane przez facetow jak zabawki, zadan takiej laski nie potraktuje serio... mam w klasie taka dziewczyne ktora daje sie dymac jak ktos jest chetny... samo to... NIGDY W ZYCIU tak sie ponizyc.... z byle kim lazic do lozka, to moze lepiej niech te dziewczyny stana od razu pod latarnia :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Montana »

Pewnie zaczniecie sie smiac, ze stara ciotka Montana na starosc dziwacznieje, ale cholera tak sobie dzisiaj popatrzylam na taka jedna u mnie w szkole i mysle sobie, ze moze te lasi przez takie zachowanie po prostu chca sie dowartosciowac....?? Chca udowodnic sobie, ze sie komus podobaja i dlatego wlaza do pierwszego lepszego lozka....??
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: *RyBkA* »

hm... dziwny sposob na dowartosciowanie sie..... ale to mozliwe, tylko ze ja nie czaje wlasnie tych dziewczyn, sprawia im satysfakcje jak potem idzie ulica i chlopaki lookaja na nia pogrdliwie, ja np. nie chce zeby faceci widzieli we mnie jedynie sex, bo nie o to chodzi, bo wazniejsze jest to co czlowiek ma w srodku, w serduszku, a dopiero trzeba zwrocic uwage na zewnatrz :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Anuś »

*RyBkA* pisze:z byle kim lazic do lozka, to moze lepiej niech te dziewczyny stana od razu pod latarnia :P
ja jestem za :D Jak juś się puszcza to przynajmniej dorobić do kieszonkowego może :D :D :D A opinia taka sama :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: *RyBkA* »

no wtedy jeszcze starczy im na gumki ----> durexy :P hehehehe
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Montana »

mowilam, ze ciotka dziwacznieje na starosc ;)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Shirya »

Taaaaaaaaaak pięknie się mówi o tym, że najwazniejsze jest to, co człowiek ma w środku.... niedostępne są najlepsze.... oh jacy my jesteśmy wspaniali! Tylko może popatrzcie na to jak jest, a nie na to jak chcielibyście by było... przecież tak naprawdę faceci wykorzystują łatwe panny (i to się im podoba) bo w tym momencie mają ochotę na coś czego nie dostaną od niedostępnej... i w ty momencie ta łatwa jest cudowna , słodka, wspoaniała... a nastęnego dnia gdy łatwa jest już z innym kolesiem to jest najgorszą zdzirą itd... a może odwróćmy sytuację... moze to facet, który co drugi dzień umawia się z inną laską jest łatwy... może jemu się tylko wydaje, że to On tedziewczyny wybiera a tak naprawdę z mysliwego sam staje się ofiarą...

Ah... i żeby nie było.... jak dziewczyna jest nieodstępna często mówi, się o niej, że jest arogancka, zapatrzona w siebie....
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: "Łatwe dziewczyny..."

Post autor: Piqs - X »

Shirya pisze:Taaaaaaaaaak pięknie się mówi o tym, że najwazniejsze jest to, co człowiek ma w środku.... niedostępne są najlepsze.... oh jacy my jesteśmy wspaniali! Tylko może popatrzcie na to jak jest, a nie na to jak chcielibyście by było... przecież tak naprawdę faceci wykorzystują łatwe panny (i to się im podoba) bo w tym momencie mają ochotę na coś czego nie dostaną od niedostępnej... i w ty momencie ta łatwa jest cudowna , słodka, wspoaniała... a nastęnego dnia gdy łatwa jest już z innym kolesiem to jest najgorszą zdzirą itd... a może odwróćmy sytuację... moze to facet, który co drugi dzień umawia się z inną laską jest łatwy... może jemu się tylko wydaje, że to On tedziewczyny wybiera a tak naprawdę z mysliwego sam staje się ofiarą...

Ah... i żeby nie było.... jak dziewczyna jest nieodstępna często mówi, się o niej, że jest arogancka, zapatrzona w siebie....
HA HA .. Shirya .. uwielbiam cie ! ! ! .. gdybyś tylko oceniła to bardziej obiektywnie pokochalbym Cie .. ale jestes jedna z pierwszych osob, ktore zobaczyly ten zatruty idealizm !
ODPOWIEDZ