po prostu "Cube"

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

po prostu "Cube"

Post autor: psychokill-she »

ten film mnie rozwalił, niesamowite.... a jakie są Wasze wrażenia?
Podobno jest tez druga część, niestety nie widziałam... :(
...w każdym z Was jest wariat...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: po prostu "Cube"

Post autor: Anuś »

a możecie coś więcej o filmie napisać?? co to za film, kto tam gra?? bo ja pierwszy raz taką nazwę słyszę...:/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: po prostu "Cube"

Post autor: Piqs - X »

Kompletna psychoza ; ) .. ale fulm fajny : )
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: po prostu "Cube"

Post autor: psychokill-she »

Anuś speszial for juł :) recenzja niestety nie moja ...

"Bohaterowie - policjant, złodziej, studentka nauk ścisłych, pani psycholog, architekt i młody mężczyzna chory na autyzm - jak klasyczni herosi science fiction rzuceni w nieznany świat, muszą odkryć rządzące nim prawa. Sytuacja jest niejasna i pełna niebezpieczeństw. Niektóre pomieszczenia to miniaturki inferno; po wejściu intruza uruchamiają się mordercze siatki, bezlitosne ostrza, wystrzeliwują zewsząd niszczące płomienie. Odnaleźć się w tym świecie, odszukać drogę wyjścia, dogadać z partnerami w złym losie albo spróbować wykorzystać ich i wykiwać - oto zadanie dla bohaterów. W klaustrofobicznej przestrzeni wielokolorowych pomieszczeń-pułapek odsłania więc Natali odwieczny dramat człowieczej solidarności, agresywności, niepewności. Grę w przeżycie, w pożądanie, we władzę, w zdobycie wiedzy. "
...w każdym z Was jest wariat...
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Re: po prostu "Cube"

Post autor: bed »

cube.2.hypercube chyba byla lepsza
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: po prostu "Cube"

Post autor: Anuś »

psychokill-she pisze:Anuś speszial for juł :) recenzja niestety nie moja ...

"Bohaterowie - policjant, złodziej, studentka nauk ścisłych, pani psycholog, architekt i młody mężczyzna chory na autyzm - jak klasyczni herosi science fiction rzuceni w nieznany świat, muszą odkryć rządzące nim prawa. Sytuacja jest niejasna i pełna niebezpieczeństw. Niektóre pomieszczenia to miniaturki inferno; po wejściu intruza uruchamiają się mordercze siatki, bezlitosne ostrza, wystrzeliwują zewsząd niszczące płomienie. Odnaleźć się w tym świecie, odszukać drogę wyjścia, dogadać z partnerami w złym losie albo spróbować wykorzystać ich i wykiwać - oto zadanie dla bohaterów. W klaustrofobicznej przestrzeni wielokolorowych pomieszczeń-pułapek odsłania więc Natali odwieczny dramat człowieczej solidarności, agresywności, niepewności. Grę w przeżycie, w pożądanie, we władzę, w zdobycie wiedzy. "
Hmm...brzmi całkiem nieźle. Jak to gdzieś dostanę to obejrzę :D Magduś, masz może?? ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: po prostu "Cube"

Post autor: macey »

ogladalem 1 chcialem ogladac 2 ogladnolem 2 i stwierdzam ze filmy godne uwagi ;D
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: po prostu "Cube"

Post autor: psychokill-she »

musze 2 zdobyć!!!!! 8)
...w każdym z Was jest wariat...
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: po prostu "Cube"

Post autor: psychokill-she »

mam hypercuba :D
to sobie dzisiaj obejrze jupi :hihi:
...w każdym z Was jest wariat...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: po prostu "Cube"

Post autor: bober »

Kjuba to już dawno omawialiśmy w recenzjach, ale chyba nikt o tym i nie pamięta i (nowsi) nie wie... ! pf
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
psychokill-she
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 01.01.2004, 17:16

Re: po prostu "Cube"

Post autor: psychokill-she »

sorry ale przeglądałam wszystkie tematy i jakos nie widziałam nic o cube :nom:
...w każdym z Was jest wariat...
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: po prostu "Cube"

Post autor: Magduś »

Anuś pisze:Hmm...brzmi całkiem nieźle. Jak to gdzieś dostanę to obejrzę :D Magduś, masz może?? ;)
teraz mam :mrgreen: Zbyszek mi podrzucił stertę tego z czego pól to horrory i czesc nie dziala ale co tam chyba sie dizś zaraz wezmę i obejrzę.
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ