:) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

:) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Post autor: SkaTe_GirL »

Od drugiego dnia świat w kinach leci "Zwariowany Piatek". Kto na tym był z WaS? Albo kto sie na to wybiera? ;P Jeśli ktoś był niech sie wypowie na temat filmu a Ci co nie byli niech sie wypowiedza na temat filmu po tej reklamie co widzieli w tv ;P Chyba wszyscy widzieliscie zapowiedz Piatku ;P
:hihi:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: :) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Post autor: Anuś »

No więc ja zapowiedź tego filmu widziałam już na wakacjach, bo jak byłam w Kanadzie w kinach to już to reklamowali. Jeszcze tego nie oglądałam, ale mam zamiar. Niekoniecznie w kinie, poczekam na cd :hihi: no i chyba to taka luźna komedia, więc może być ok.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: :) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Post autor: Magduś »

Eee to cover starego hitu z lat 60tych.. niby dobry ale mnie jakoś nie przekonuje sama sie przekonaj!! osobiście nie widziałam i nie mam zamaru :nom:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: :) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Post autor: bober »

Z samej reklamy widać, że kaszana na maxa! Pfff jeden ze 100, ta sama fabuła, te same motywy...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: :) :) :) Zwariowany? :) :) :)

Post autor: Piqs - X »

Ale na reklamie gosściówka ma fajnego Telecastera ; ) .. taki ponaklejany, czerwoniutki :)
ODPOWIEDZ