Lajf by macey

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Lajf by macey

Post autor: macey »

Pfff:>
macie czasami taka ochote.....bardzo wielka cos rozpierdo**ć ?? :>
wpadacie w euforie w masakryczny stan checi rozwalania... i mordowania zanijania chec krwi? :> czo czo czo???? (((-:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lajf by macey

Post autor: PLAGIATT »

ano nieraz mam taka ochote szczegolnie jak bardzo jestem zdenerwowany to wtedy najchetniej bym rozwalal :DDD taki se czlowiek demolka :D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Lajf by macey

Post autor: Piqs - X »

Jak gadam z maceyem (( - ;
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Lajf by macey

Post autor: bober »

Na religi... w momencie, gdy książę podchodzi do mnie, podwija rękawy i coś ... mówi... ale teraz i tak nad tym panuję !
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Lajf by macey

Post autor: macey »

Piqs - X pisze:Jak gadam z maceyem (( - ;
tja.. wiekszosc tak ma;]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Lajf by macey

Post autor: PLAGIATT »

hm... ochoty bic ludzi to ja chyba nie mialem ale rozwalac to tak :]
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Lajf by macey

Post autor: ::PiotreK:: »

ja tak mam jak ktos mi piepszy nad glowa i robie to bardzo natretnie ( zazwyczaj jest to moja mama) wtedy mam ochote cos rozwalic
i niestety mam taki glupi nawyk walenia piescia w sciane zazwyczaj no i przez to moje kostki cierpia bo jak jestem zdenerwowany zawsze zle trafie
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Lajf by macey

Post autor: Mirriam »

Hehehe.... ja tak mam prawie zawsze po rozmowie z ojcem :mrblue: I wtedy rzucam po pokoju roznymi przedmiotami, wskutek czego stracilam juz zegarek i pare drobiazgow, ktore zamienily sie w drobny mak :mrgreen:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lajf by macey

Post autor: Anuś »

no ja też jak już coś to po rozmowie z ojcem :D A tak to generalnie panuję nad sobą ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Lajf by macey

Post autor: Montana »

ja tez tak mam czasem po rozmowach z ojcem albo jak wracam od Ewelinki ;);););)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Sephiro
Młody aktywny
Posty: 38
Rejestracja: 24.12.2003, 00:52
Lokalizacja: ...

Re: Lajf by macey

Post autor: Sephiro »

A mi mowia ze spokojny czlowiek jestem :roll:
Chociaz raz, kieeedys jak gralismy w kopa z kolegami po bardzo zlym dniu (moim), jak dostalem pilka w 4 litery z rykiem dopadlem nieszczesnego kolege i skonczylo sie tym ze wbilem mu kamyk (szczescie ze nieduzy) w glowe :oops2: Doslownie wbilem, pozniej musial go wyluskac :emm: Do tej chwili mam zle wspomnienia po tym... a kolegi sie nie pytalem czy ma jakies odczucia :P (ale sie kumplujemy nadal)

Oprocz tego wybuchu to nic sobie szczegolnego nie przypominam =P Czasem jak mi jakis rodzic upierdliwie cos 'tlumaczy' dla mojego 'dobra' strasznie mnie nosi, albo jak cos przypadkowo sie zwali, cos na czym mi bardzo zalezy i czego nie moge tak naprawde odzyskac.
Wtedy mam ochote po prostu uzyc sily, a im bardziej zaboli to uzycie, tym szybciej zlosc przejdzie :twisted: Bynajmniej u mnie.
Zauwazylem jeszcze ze jak jest sie poddenerwowanym to odczucie bolu jest jakby spustem, ale czy to spowoduje potegowanie czy spadek zlosci, to juz zalezy.

Znowu sie rozpisalem -.- Mam jakies zboczenie na tym punkcie -.-... komu sie chce tyle czytac =P
Memories of summer, keeping me alive, while I lose my way in the blizzard of life.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Lajf by macey

Post autor: Montana »

Ja tez nie znosze jak moja mama mowi mi "dla mojego dobra" caly czas o szkole i o tym, ze jak cos chce osiagnac w zyciu to powinnam zakuwac... Mnie to denerwuje, bo chociaz wiem, ze to jest naprawde dla mojeog dobra mam swoje zycie i ona tego nie moze zrozumiec, ze ja nie musze sie uczyc przed sprawdzianem np 3 godziny ale wystarczy mi godzina.....Zreszta ona jest strasznie ambitna i ja chyba w jakis sposob na tym cierpie. Naprawde wkuuuuuurza mnie to... I dzisiaj wlasnie tez miala taki "napad" :) Przyszla do mnie i zaczela mowic, ze ona mi nie wierzy, ze chodzac do LO moze wystarczyc 2 godz nauki dziennie...... Kuuurde juz nie moge czasai wyrobic........
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Lajf by macey

Post autor: Magduś »

Ostatnio mam ochotę zbić jakąś szybę :P ale zadnej wolnej pod ręka nie ma (no tak mam okna ale nowe i nie mogę tego wypróbować na własnych)i jescze czasami pozrzucać wszyskie gliniane figurki na ziemie (to szczególnie jak sprzątam :hihi: ) ale nie, życie jest piękne.........................................................czasami :mrgreen:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Lajf by macey

Post autor: lipa »

macey pisze:Pfff:>
macie czasami taka ochote.....bardzo wielka cos rozpierdo**ć ?? :>
wpadacie w euforie w masakryczny stan checi rozwalania... i mordowania zanijania chec krwi? :> czo czo czo???? (((-:
ooooooo ja mam czesto taką ochote, nawet bardzo :twisted: taka moja natura :twisted:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Lajf by macey

Post autor: macey »

hyhhyyh... smieszny bylem :D
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Lajf by macey

Post autor: Phantom »


Mamy. A PhantOm, to nerwus, to miewa te chęci częściej niż inni.

Ostatnio miałem tak wczoraj, może niektórzy widzieli ;-]
i w sumie, chyba mi nie przeszło ;-]

Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Lajf by macey

Post autor: Polan »

1. Ja właśnie teraz mam, nie fajnie.

2. Na pewno Ci przeszło ? Bo wczoraj to aż się dziwię, że mnie nie strzeliłeś pare razy.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Lajf by macey

Post autor: Linka »

ja jestem wiecznie nerwowa :P Czasami mam ze rozpiera mnie energia i nie wiem co zrobic. Wtedy wystarczy powiedziec do mnie jedno slowo zle i wszyscy uciekajcie gdzie pieprz rosnie :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Heineken
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 29.07.2007, 02:29

Re: Lajf by macey

Post autor: Heineken »

hehe...Zrobiliście kiedykolwiek dziurę w ścianie krzesłem? :zdziwko: Pomaga ale trza było gipsować i malować potem :P :P
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Lajf by macey

Post autor: agatha2 »

eee... ???
nie
nigdy nie mam ochoty nikogo zabić
niczego nie rozwalam bo po co?
gipsowanie też kosztuje...
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ