Energetyka "zafundowała" 400 woltów

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Energetyka "zafundowała" 400 woltów

Post autor: PLAGIATT »

WP pisze:Nagły wzrost napięcia w sieci energetycznej zniszczył sprzęty domowe w mieszkaniach w Szydłowcu na Opolszczyźnie. Mieszkańcy, którym spaliło m.in. telewizory, komputery i sprzęt AGD, twierdzą, że w gniazdkach było ponad 400 woltów.

"Jedno uderzenie było takie, że żarówki strzelały - wtedy zaczęliśmy wszystko wyłączać. Uratowaliśmy lodówkę i pralkę, ale spalił się telewizor, wideo i odbiornik satelitarny" - powiedział w niedzielę jeden z poszkodowanych mieszkańców Szydłowca.

Dobrze ze to tam sie stalo a nie w Poznaniu albo w Wielkopolsce... kurcze jagby mi rozwalilo sprzet to na pewno domagałbym się odszkodowania... :D no i teraz widać jakich my to mamy fachowców... supper 230 a 400 woltów idealnie :D mała różnica :neee:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Energetyka "zafundowała" 400 woltów

Post autor: Anuś »

jakby mi coś rozwaliło, to bym się wkurzyła!! Ale jakoś narazie chyba mi to ne grozi, bo ostatnio u mnie w ogóle prądu nie było... :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Energetyka "zafundowała" 400 woltów

Post autor: PLAGIATT »

heheh tamci dosta;li za duzo wam zabrali heheh nie no czad :D ale to i tak nie zmienia sytuacji ze mamy zarąbistych fachowców :D
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Energetyka "zafundowała" 400 woltów

Post autor: Magduś »

no co ty??!! prze-sa-da jakby mi się cokolwiek nie tak zrobiło z jakimkolwiek szpszentem to zadźgałabym łyżką!!! autentycznie
nie wiedziałam :/ ale masakra przecież czasami to cały dobytek ludzi!!! szajsyn nie?? :|
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ