Czy dziewczyna...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Dumble
Młody aktywny
Posty: 76
Rejestracja: 20.11.2003, 22:05

Czy dziewczyna...

Post autor: Dumble »

Czy dziewczyna moze sie znudzić ??
Jeśli tak to z jakich powodów ?? :)
PISZCIE :)
...Piknie grajum...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: SkaTe_GirL »

mOże ;P :p
dlaczego? ;P
nie wiem tak jest ;P ;P ;P :P niektorzy lubia sie po prostu bawic czyims kosztem ;P
ale dziewczynie moze sie znudzic jak nie kocha tak naprawde bo jak kocha to ma przechlapane ;P wpadla jak sliweczka w kompocik ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Montana »

Jesli to nie bylo prawdziwe uczucie to chyba moze sie znudzic.....Zreszta czasem nawet rutyna moze szkodzic prawdziwej milosci, bo przeciez nikt jej nie lubi, prawda ??
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Anuś »

oczywiście że tak... Ostatnio taki jeden zerwał z dziewczyną po 7 latach chodzenia... Więc może. Czemu?? Hmm... Jednak się okazuje żeto nie to, ktoś inny jest fajniejszy, no nie wiem... Różnie w życiu bywa ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: PLAGIATT »

może lecz jest to troche dziwne bo jesli zaczynasz byc z dziewczyna wybierasz ja :D to troche dziwne ze nagle ci sie znudzila to troche bezsensu nasuwa sie pytanie po co w ogóle zaczynales ??
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: lipa »

po to żeby zobaczyć może się uda
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: PLAGIATT »

moze sie uda ?? nie no ty chyba nie doroslas do zwiazku moze sie uda buehehe kuzna zaczynasz jakis zwiazek po ot by zobaczyc czy sie uda i czy ci sie partner nie znudził ?? po to zaczynacie zwiazek zeby zobaczyc czy sie uda i czy sie nie znudzimy ?? WIELKIE LOL !!!
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: lipa »

czy od razu kochasz osobe z którą chodzisz? wątpie! chodzisz z nią bo ci się podoba a później się okazuje że to nie to ciołku
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Magduś »

hmm może i to nie odpowiedznie porównanie ale to tak jak z jedzonkiem wperw strasznie coś lubisz a opzniej Ci się toprzejada.. choć czasami ten sam smako pozostaje do konca... Tak samo jest z ludźmi..lubisz ich ale czasami juz masz ich dosc, wiec dajesz na pewien czas spokój.. czasami możesz do nich powrócić ale nie koniecznie!!
E jakoś chyba mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi?? :mrgreen:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Mintro
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2003, 14:59

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Mintro »

To co nazywamy milosci to czesto tylko zauroczenie... Mija po kilku miesiacach, roku, czasami dluzej... A moze to milosc? Nie wiem :wink:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Piqs - X »

Wszystko sie moze czlowiekowi znudzic .. nawet zycie .. a co dopiero dziewczyna czy chlopak : )
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Anuś »

Magduś pisze:hmm może i to nie odpowiedznie porównanie ale to tak jak z jedzonkiem wperw strasznie coś lubisz a opzniej Ci się toprzejada.. choć czasami ten sam smako pozostaje do konca... Tak samo jest z ludźmi..lubisz ich ale czasami juz masz ich dosc, wiec dajesz na pewien czas spokój.. czasami możesz do nich powrócić ale nie koniecznie!!
E jakoś chyba mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi?? :mrgreen:
Tak madziu rozumiemy cię, a przynajmniej ja. Bo też uważam że niby bliska osoba może się znudzić. Wszystko przecież zmieniamy po jakimś czasie. Ciuchy, jedzonko, towarzystwo też macie teraz inne niż w przedszkolu... I jak nie ma prawdziwej miłości, to tym bardziej. Ale jak już będzie prawdziwa ta jedna jedyna miłość, to wtedy nie ma prawa się znudzić :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Magduś »

O właśnie o to mi hcodziło!! dziękis Aniuś!!! :mrgreen:
i taka prawda, i takie to życie...
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Montana »

teraz wiem, ze moze sie znudzic....moja kumpele rzucil chlopak po 1,5 roku bycia razem..... powiedzial, ze chce zobaczyc jak to jest byc samemu.... Kurcze, zawsze jest tak, ze jak my kogos zostawiamy, bo "nam sie znudzil" to rozumiemy to, uwazamy za normalne, ale jak zostajemy rzuceni, to wtedy nie mozemy tego pojac...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: SkaTe_GirL »

Montana pisze: Kurcze, zawsze jest tak, ze jak my kogos zostawiamy, bo "nam sie znudzil" to rozumiemy to, uwazamy za normalne, ale jak zostajemy rzuceni, to wtedy nie mozemy tego pojac...
ehehe no wlasnie, ale tak to juz jest ;/
Czasem zostajemy porzuceni i nic na to nie mozemy poradzic...
trzeba zyc dalej.... ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: DianaR »

Mna tez sie kiedys facet znudzil. Nie potrafilam tego na poczatku zrozumiec, a pozniej uznalam ze to zwykly ***** *** **** **** i sobie dalam spokoj z oplakiwaniem go... Faceci to wogole dziwne stworzenia...!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Anuś »

DianaR pisze: Faceci to wogole dziwne stworzenia...!
Z tym się zgodzę :D Ja dziś mam doła... Czemu??... Facet oczywiście :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: lipa »

też się zgodze z tym. a ja już nie przejmuje się facetami i nie staram sie dołować przez nich bo za dużo tego już było.
jest pewien facet który myślałam że mi się nie znudzi a jednak się tak stało i nie wiem dlaczego :mrgreen:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: DianaR »

Tak tez bywa... :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy dziewczyna...

Post autor: Piqs - X »

Uwaga .. facet teraz pisze .. uciekac ; >
ODPOWIEDZ