Strach przed zwiazkiem........

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Strach przed zwiazkiem........

Post autor: Anuś »

Montanko, głowa do góry i się nie poddawaj!! Będzie dobrze :D Słuchaj się Anusi :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Strach przed zwiazkiem........

Post autor: Montana »

heh, no zobaczym.....ale kurde, ja to mam tak zawsze.... ja pieprze.....:(
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Strach przed zwiazkiem........

Post autor: *RyBkA* »

mysle ze tak..... chlopaki zgrywaja miedzy soba twardzieli, a tak naprawde mietcy w srodeczku :P tacy jush oni sa !!! trzeba sie postarac by rozgryzc ich rozumek :P ja dalej probuje i sie nie poddam, heh...
chlopaki boja sie odrzucenia i chociaz to ukrywaja, to jak jush znajdzie sie ta "wybrana" dziewczyna zaczynaja bardziej dbac o wyglad i myc sie :D
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Strach przed zwiazkiem........

Post autor: Fighter »

*RyBkA* pisze:jak jush znajdzie sie ta "wybrana" dziewczyna zaczynaja bardziej dbac o wyglad i myc sie :D
A jak nie maja tej "wybranej" to nie dbaja o siebie i sie nie myja?? :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Strach przed zwiazkiem........

Post autor: DianaR »

Zdarzają sie takie śmierdzące przypadki!! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ