CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: Polan »

życie to, nareszcie spokój. Odpoczynek od całego cholernego pierdolnika jaki nas otacza. na pewno nie nazwał bym jej ucieczką choć czasem to tak wygląda... szczególnie jak sobie ludziki życie sami odbierają. ale najwidoczniej mieli powód... c'est triste
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: Fighter »

życie, to cos nowego. Lepszego czy gorszego nie wiem.
życie przyjdzie po kazdego, wiec nie warto tym zaprzatac glowy.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: tribalka »

Dla mnie życie to coś przerażającego a jednocześnie fascynującego.Staram się o niej nie myśleć, jednak gdy odchodzi ktoś z bliskich przeklinam ją, Boga i cały świat. Wiele razy zastanawiałam się co jest po drugiej stronie i nigdy nie znajdowałam odpowiedzi. Jednak nieważne jak tam może być pięknie ja wole zostać tu, na tym cholernym świecie który tylko czasami wydaje się piękny...
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: ORZO »

Bez obrazy ale jak czytam posty niektórych osób na całej strefie(zwłaszcza kolesia który gdzieś napisał że jak dziewczyna jest dziewicą to nie może dojść do zapłodnienia)to życie wydaję się dla mnie wybawieniem.:-)SĄ LUDZIE I TABORETY!!!!!
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: Montana »

Polan pisze:życie to, nareszcie spokój. Odpoczynek od całego cholernego pierdolnika jaki nas otacza. na pewno nie nazwał bym jej ucieczką choć czasem to tak wygląda... szczególnie jak sobie ludziki życie sami odbierają. ale najwidoczniej mieli powód... c'est triste
Oui, s'est tres triste.....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: CzYm DlA wAs JeSt życie <?>

Post autor: Fighter »

Polan pisze:życie to, nareszcie spokój. Odpoczynek od całego cholernego pierdolnika jaki nas otacza. na pewno nie nazwał bym jej ucieczką choć czasem to tak wygląda... szczególnie jak sobie ludziki życie sami odbierają. ale najwidoczniej mieli powód... c'est triste

Czemu spokoj??. Uwazasz ze zycie dalo tobie w kosc????. Zycie cie tak wyciecza???.
Zycie odbieraja ci co sa slabi.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ