stereotypy roku 20**

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

stereotypy roku 20**

Post autor: *RyBkA* »

kolejne bledna sentencja naszego swiata :emm: :emm: :emm: zgadzacie sie z tym <?> prawda jest ze:
* kazdy metal to satanista <?>
* kazdy sk8t to zlodziej <?>
* kazdy punk to brudas <?>

dlaczego tak myslicie <?>
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: stereotypy roku 20**

Post autor: Piqs - X »

Debilny temat, nawet bym usunal, ze wzgledu na nademiar idiotyczne tresci .. ale niech zostanie ...
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: stereotypy roku 20**

Post autor: Magduś »

*RyBkA* pisze:kolejne bledna sentencja naszego swiata :emm: :emm: :emm: zgadzacie sie z tym <?> prawda jest ze:
* kazdy metal to satanista <?>
* kazdy sk8t to zlodziej <?>
* kazdy punk to brudas <?>

dlaczego tak myslicie <?>
dlaczego tak myślimy?? a kto tak myśli?? nie zakładaj z góry że wszyscy tak myslą!! Ja nic do ludzioof nie mam jest spox i kocham wszystkich !! wielllkie booziaki!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: stereotypy roku 20**

Post autor: *RyBkA* »

no nie zakladam ze wszyscy tak mysla, ale wiekszosc ludzi ma takie zdanko na ten temat, ja np tak nie mysle..

chodzilo mi o to ze np jak wejdzie taki punk, skinhead, dres <obojetnie jaki czlowiek ubrany w inny sposob nish zwykle> to ekspedientki tylko na niego lookaja zeby przypadkiem cos nie ukradl i to mi wqrza na tym swiecie... no a starsi ludzi wogole nigdy ich nie zaakceptuja, a to sa przeciez tacy sami ludzie jak oni :P oczywiscie jak w kazdym przypadku zdarzaja sie wyjatki :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ODPOWIEDZ