Język ucieka... :P jak go złapać ??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: PLAGIATT »

No właśnie mam taki problem iż ucieka mi język w tych ważnych sytuacjach :) co mam zrobić co ??? Np. Dziś wyszłem sobie z pieskiem no i ta osóbka która badzo bym chciał poznać też wyszła z pieskiem... no i na środku boiska nasze psy zaczeły się bawić a ja i ona staliśmy jak słupy ona nic nie mówiła ani ja... poprostu mój język gdzieś uciekł... nie chce już tak sparprac drugiego spotkania poradzcie mi coś....

HELP
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: Fighter »

Nie stoj jak slup soli tylko mow cos. Przykladowo jak w tej sytuacji, "jakiego ladnego psa masz, co to za rasa???" i tak od pierdol przechodzisz do sedna 8)
Nikt cie nie nauczy jak mozna sie przelamac, trzeba probowac, kiedys na pewno wyjdzie :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: ONA* »

hihi zagadaj do niej tak rposto jak psy np zaczna sie bzykać to powiec cos smeisznego w stylu, ale to do mnie bedą młode nalezały :ok: usmiechnij sie, albo powiec ze Twój piesek bardzo tesknił za jej psem i na podstawie psów powiec to co ty czujesz do niej .... ze piesek mysli o jej piesku itd :) :) nei ma sytuacji bez wyjscia


pozdrawiam
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: bober »

Buehehe Plagi, kcie Ci ten jęzor uciekł ? ;d;d;d

Myśle jak Fajter i... czasem nie warto się odzywać, lepiej coś (ludzie, proszę ; ]) pokazać...
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: macey »

hauuuuuu hauuuuuuuu :D
Plagi... bedzie dobrze ja Ci to mowie :D
mozna oczywisice zaczac czyms co uwielbiaja wszyscy "ładną dzis mamy pogode " (((-:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: PLAGIATT »

no nie powiedzialbym ze my tera mamy bardzo piekna pogode :DD
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: Anuś »

"ładna dziś pogoda" <----- hasło z sylwestra 2001/2002 :D :D :D

A tak serio to chyba na początku takie pierdoły, ogólniki... Dopiero potem coś konkretniejszego ;) 3mam kciuki!! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: Magduś »

Fighter pisze:Nie stoj jak slup soli tylko mow cos. Przykladowo jak w tej sytuacji, "jakiego ladnego psa masz, co to za rasa???" i tak od pierdol przechodzisz do sedna 8)
Nikt cie nie nauczy jak mozna sie przelamac, trzeba probowac, kiedys na pewno wyjdzie :D
Dokładnie!! zacznij jakąkolwiek gadka a pozniej jakoś poleci
a jezyk radzę przykleić na taśmę :P 3m sie!!!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: Język ucieka... :P jak go złapać ??

Post autor: ONA* »

a moze cos romatycznego.....?
bedziesz udawał ze głaszczesz jej psa i pod obroze przykleisz, wepiesz liscik ? hm... :ok:
ODPOWIEDZ