[Prawko] Hot News!! ;D

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

[Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

W piątek zdałam prawo jazdy!!!! Jestem teraz a raczej za jakiś tydzień będę pełnoprawnym kierowcą z dokumentami :mrgreen: (uważam to za bardzo ważną informację dla was :P) zdałam za 2 razem bo jestem lama i się na 1 nie nauczylam ;]
Czy ktoś jeszce może sie poszczycic prawkiem?? :hihi:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Anuś »

wow magda, gratulacje... Ale ja już to słyszałam i dla mine żadna to nowość :] Ale niech ci będzie: GRATULACJE!
A ja prawka nie mam bo za młoda jestem... Tylko staruchy takie coś mają :D A piękni i młodzi to niekoniecznie :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: ::PiotreK:: »

noja tez juz ci gratulowalem ale chcialem tylko przypomniec zeee niedlugo zbila sie moja kolej na to zebys mnie przewiozla tylko niewiem czy sie odwaze wsiasc z toba do samochodu ;P

a co do tego czy mam prawko to moja odpowiedz bedzie brzmiala bardzo podobnie jak Ani :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Piqs - X »

Oby tylko do sieprnia .. oby tylko do sieprnia = ]
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

Ta Piotrek mój tatuś zapowiedział że wpierw on musi sprawdzić jak ja ehm jeżdzę i MOZE poźniej da mi autkiem pojeździć!! ;P

Piqs do sierpnia mówisz?? To przyjadę do Ciebie i pojeździmy razem 8) :hihi: :lol:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Mirriam »

Gratuluję :D
No ja tez muszę poczekać - dokładnie dwa lata i 28 dni :wink:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Fighter »

Ponad rok temu stalem sie kierowca.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

Fighter chylę czoła!!! i co jeździsz??? przejechałeś kogoś już??? ja nareszcie bedę mogła ;] ;] ;]

Mirriam nie martw się to w sumie nie tak długo :P
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: szczypior »

gratulacje:] ja kurs na prawko zaczynam w najblizszy poniedzialek :]
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

No chłopcze ładnie sie starasz!!! poczekamy 3 miechy i zobaczymy jak ciidzie ;D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: szczypior »

ja juz pomykalem samochodem bo mazurach i pod wawką na takich puściejszych drogach tez... i nad samą wisłą:] i juz nawet mam na swoim koncie jedną uratowaną duszyczke... a dokładniej to barzanta:D bo skurkowany wleciał mi pod kola ale wychamowałem:P
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

Kłaniam się nisko ale w najbliższym zcasie w okolicach Warszawy się nie pojawiam :P :wink: :wink: ale looz punkt dla Ciebie życie dla bażanta!! Tak 3mać!!! :mrgreen:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Fighter »

Kumpel niedawno zdawal na prawko i na placyku pomylil pierwszy bieg ze wstecznym i zajebal w instruktora. Oczywiscie nie zdal, ale od tej pory jest moim "Idolem" :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: szczypior »

to przekaz mu ze jest i moim idolem:D:D i ze na nim bede sie wzorował zdajac prawko:D
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Anuś »

to zdasz na 100% :D błahahahaha...Ale ostrzej, ostrzej :hihi: :hihi: :hihi:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Polan »

Ja osobiście zdałem za drugim razem, ale mój best friend za siódmym ( 7 !) razem zdał :) i dalej jak gdzieś mnie wiezie to jakoś tak się niepewnie czuję :p
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

Nie dziwie ci sie ale wiesz qmpel mipowiedział że mistrzowie to zawsze za 2 razem zdają ;] (ja i wiekszosc moich znajomych :mrgreen: )
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Polan »

skoro już mówimy o egz. na prawko to ja jeszcze zdradzę że na praktycznym (mówię o tym podejściu gdy zdałem) to najpierw pojechaliśmy z egzminatorką do sklepu gdzie szybko zrobiła zakupy a potem podwiozłem ją do domu(chyba) gdzie zakupy zostawila :p ale i tak chciała mnie złapać na takich kilku miejscach o których dobrze mnie uprzedził wcześniej mój gościu z kursu :)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: Magduś »

ta ja też znałam wszytekie haczyki, na których egzaminator próbował mnie zagiąc... dziś odebralam już prawko i bede jeździć... wiec sie bójcie ;] :wink:
a propos idoli to mój qmpel dachował jak sobie jeździł z instruktorem ;] normalnie podziwiam go :zdziwko: :wink: :mrgreen: :hihi: :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: [Prawko] Hot News!! ;D

Post autor: szczypior »

ja wlasnie wrocilem z pierwszej jazdy :) koles, notabene spoxo ziomek z niego :) , powiedzial ze dobrze sobie radze... ale mialem jedna malusia wpadke :P a mianowicie zablokowalem skrzyzowanie kolo Multikina, bo mi zgasł łobuz jeden :P a jezdzilem nowym modelem Opla Corsy :] z lampką EPS :D:D tylko z lamką bo tak naprawde sie dowiedzialem ze nie ma w nim EPS, ale lampka sie pali :P chociaz psychicznie sie lepiej mozna poczuc :D:D:D:D a jutro z rana kolejna jazda :D:D
ODPOWIEDZ