MaM PyTaNkO!!!!:-)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: MaM PyTaNkO!!!!:-)

Post autor: Paweł »

Klatus pisze:Prezent nie jest najwaznieszy
Dokładnie...

Może jest mi trudniej o tym mowic, bo nigdy jakos tak specjalnie tego swieta nie obchodzilem, ale jesli juz ktos chce obchodzic jakos to swieto to moim zdaniem nalezalo by byc z ta druga osoba. Poprostu byc razem. Mozna przejsc sie do kawiarni, lodziarni, albo w inne miejsce gdzie mozna sobie porozmawiac, pobyc razem... albo poprostu spedzic je w domu, razem. Ot tyle mojego bzdurnego gadania.... ;>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: MaM PyTaNkO!!!!:-)

Post autor: Magduś »

Anuś pisze:magduś, a może my jej naszą kartkę sprzedamy? :wink:

Udaj się do sklepu z bajerami i na pewno wybierzesz coś bajeranckiego! i jak już coś kupisz to napisz co! ;)
a jak co se bedziemy załować :> z dostawą do pewnego pana ;) ej niezłe trzba by sie zastanowić ;]
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: MaM PyTaNkO!!!!:-)

Post autor: tribalka »

Ja proponuje kilka rzeczy:
1. Płytę lub koszulke ukochanego zespołu
2. Śmieszne bokserki
3. Dyplom Kochanka ;)
4. Ramkę która sama pomalujesz i przyozdobisz ze swoim zdjęciem (najlepiej w stroju kąpielowym ;) )
5. Fajniutki zegarek aby nie spóźniał sie na Wasze spotkania :P

A tak naprawdę wiele zalezy od chłopaka, jego charakteru i zainteresowań. Zastanów się dobrze co go może ucieszyć - na pewno coś wymyślisz :) Powodzenia!
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: MaM PyTaNkO!!!!:-)

Post autor: Anuś »

No i Mmłoda co w końcu kupiłaś? :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ