Sztuka tatuażu

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Sztuka tatuażu

Post autor: tribalka »

Od dawna interesuje się sztuką tatuażu. Bardzo dużo czytam o jej historii, kolekcjonuje tysiące motywów. Rok temu, po bardzo długicm zastanawianiu postanowiłam że zdecyduje się na dziare. Od tamtej pory na moim lewym ramieniu znajduje się tribal, według mnie wyrażający moją delikatność. Śmieszą mnie reakcje ludzi, którzy żyją stereotypamui typu "masz tatuaż - na pewno jesteś kryminalistą lub człowiekiem z marginesu". A co wy o tym myślicie? Macie lub chcielibyście mieć tatuaż? Moim zdaniem to bardzo osobista sprawa każdego z nas. Jedni chcą w ten sposób wyrazić swoją osobowość, innym z kolei nie potrzebne to do szczęscia.
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Fighter »

Raczej nie potrzebuje tego do szczescia.
Ale nie krytykuje tych co maja tatuaze, ich wybor im przyjdzie z tym zyc :mrgreen: . A niektore motywy naprawde ladnie wygladaja.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: ::PiotreK:: »

a ja zbieram sobie na taki fajowy tatulaz na lydce niepowiem jak wzór

miałem w wakacje henna tak jakby zeby zobaczyć jak wygląda no i mi sie spodobało i teraz tylko kasa potrzebna no i przekonac mamuske
borat
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 04.04.2004, 15:28

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: borat »

Tatuaz spoko rzecz :P sam zamierzam sobie zrobic, ale nie wiem jeszcze co i gdzie :| zastanawiam sie nad czyms ciekawym (np. widzialem na stronie yakuzy spoko glowe indianina i glowe konia, naprawde spoko). Caly czas sie zastanawiam co sobie zrobic, chcialbym cos "wild" :P Narazie zrobie sobie na lewym ramieniu, a moze kiedys cos dojdzie na lydce :P
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: *RyBkA* »

ja tez mam zamiar zrobic sobie tatuaz, na dole plecow, lub na lopatce :> spoko rzecz :) :P :mrgreen:
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: ORZO »

A ja pod koniec miesiąca śmigam do kolesia i się dziargam.Największą zwałkę mam z tym że nie wiem co sobie wytatuować. :(
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: tribalka »

Jak ja miałam mieć robiony tatuaż to kompletnie nie wiedziałam co ma przedstawiać. Koleś który przyjechał mnie tatuować wziął ze sobą ok 4 tys. wzorów :D a ja i tak wybrałam inny :P (taki który sam narysował a ja mu powiedziałam co ma pozmieniać). Wybór wzoru faktycznie może być trudną sprawą, ponieważ to "życiowa" decyzja.
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: *MysterY* »

Ja tam chciałem sobie zrobić TATOO ale starshy robił aferę [a sam chciał sobie zrobić!!!] mamuśka pozwoliła ale tatuażysta wyprowadził się na pn pl. Załatwiłem sobie u kogoś innego może sobie zrobie [kiedyś], a tym czasem zbieram kasę. Jeshcze chciałbym se zrobić tatuaż na samochodzie HEHEHE.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Linka »

Najfajniejsze jako tatuaz sa wzorki, ktore tak naprawde nic nie przedstawiaja. Ja zrobie sobie kiedys na prawej łydce jakis gotycki napis, bo takie tez sa szpaniaste :twisted:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: JaQb »

Kiedyś robiłem tatuaże henną, nawet mi to wychodziło. Kosmetyczka lepiej by nie zrobiła :P
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Linka »

Jak mi kiedys siora zrobila na tyłku motylka z henny to przez miesiac mialam rozmazana czarna plame heheh Nie ma do tego zdolnosci dziewczyna :lol:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Wang »

Ja już szukam odpowiedniego tatoo od ponad roku chyba. Jeszcze nie znalazłem nic idealnego. Bo tak jak piszesz tribalka... to 'zyciowa decyzja'. I mam też do Ciebie prośbe... jeśli masz jakieć ciekawe wzory na kompie, które przedstawiają coś... złego, jednak spokojnego - skontaktuj się ze mną. Będę bardzo wdzięczny.
Veni Vidi Vici
magnat
Młody aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 30.11.2004, 13:16

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: magnat »

Myślałam o zrobieniu tatuażu, ale też nie znalazłam żadnego ciekawego wzoru. Jak mi jakiś orginalny wpadnie w ręce to zrobie, a jak nie to wole nie mieć Muszę mieć coś wyjątkowego
Przytul mnie życie Moje szczęście wielkie Przytul mnie ukrycie Widzę odbicie w tobie me ...
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Fergie »

Ja tatuazu chyba se nigdy nie zrobie chociażby ze względu na mają mame. A słyszeliście kiedyś o czlowieku węzu??
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Jaden
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.10.2013, 08:32
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Jaden »

odświeżamy?
indiiziom
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.12.2013, 13:02
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: indiiziom »

ja myślę o tatuażu, czy według was tatuaż na klacie jest fajny?
Jaden
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 07.10.2013, 08:32
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Jaden »

Sam obawiałbym się bólu, jednak miejsce jest idealne! Tylko popatrz jak genialnie można je przyozdobić dziarami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Anetawawa2584
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.11.2013, 11:15
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: Anetawawa2584 »

Ten ostatni świetny - bardzo realistyczny.
GenaXxx1417
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 09.11.2013, 19:45
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: GenaXxx1417 »

Ja już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zrobienia tatuażu ale nie mam pomysłu na wzór. Czekam na natchnienie.
dodieeuro91
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 14.11.2013, 23:02
Płeć: mężczyzna

Re: Sztuka tatuażu

Post autor: dodieeuro91 »

Mam podobnie - chcę ale nie wiem co. A decyzji nie chcę podejmować na hop siup.
ODPOWIEDZ