Co według Was jest warte grzechu?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: tribalka »

Co według Was jest warte grzechu? Jak daleko jesteście w stanie się posunąć? Jestem ciekawa Waszych wypowiedzi :)
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Anuś »

ja ciebie nie bardzo rozumiem...Możesz konkretnie wyjaśnić o co ci chodzi?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: tribalka »

Już wyjaśniam :-) Chodzi mi o to jak wiele jesteś w stanie zrobić grzesząc lub ocierając się o granicę grzechu dla jakiegoś swojego celu lub idei? Jak daleko się posuniesz dla konke\retnego celu?
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Mirriam »

Powiem Ci, że ja ostatnio przekonałam się jak słabo znam SIEBIE. Przez dlugi czas zarzekalam sie, ze nigdy nie zrobie jednej rzeczy. Jednak ostatnio, wlasciwie bez powodu...chociaz, moze jednak byl powod...glownie z ciekawosci zlamal ta moja obietnice. Wcale sie nie czulam dobrze z ta swiadomoscia, jednak przekonalam sie, ze w rzeczywistosci nie znalam siebie... Takie to pogmatwane troche, ale coz :D

Wiem, ze jestem w stanei zrobic duuuuuzo zeby osiagnac konkretny, wazny dla mnie cel :P
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Fighter »

Mirriam pisze:Powiem Ci, że ja ostatnio przekonałam się jak słabo znam SIEBIE. Przez dlugi czas zarzekalam sie, ze nigdy nie zrobie jednej rzeczy. Jednak ostatnio, wlasciwie bez powodu...chociaz, moze jednak byl powod...glownie z ciekawosci zlamal ta moja obietnice. Wcale sie nie czulam dobrze z ta swiadomoscia, jednak przekonalam sie, ze w rzeczywistosci nie znalam siebie... Takie to pogmatwane troche, ale coz :D

Wiem, ze jestem w stanei zrobic duuuuuzo zeby osiagnac konkretny, wazny dla mnie cel :P
Mam pytanie, bo cos nie jarze, jaki grzech popelnilas?? :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Mirriam »

nie napisalam, bo nie chcialam, ale od razu pisze do wszystkich tzw. ZBEREŹNIKÓW : to nie to, o czym myślicie :P :> :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: macey »

ja grzesze ciagle.. :( (kłóce sie zbratem, nie wynosze smieci jak mama prosi, siedze za dlugo przy koputerze, czasami przeklne, nie ucze sie systematycznie)
:( chlip
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Montana »

Oj Macius..... Dla Ciebie juz nie ma przebaczenia ;););)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Polan »

Właśnie! Trzeba było zamieścić sobie w opisie jakimś, że taki jesteś to bym się nie znalazł w takim toważystwie, a teraz... Co będzie jak rodzice się dowiedzą z kim ja przebywam. Jejku, pewno też się taki stanę przez to, niedługo ... AAAaaaaaaaaa! :twisted:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Anuś »

NIe marudź! ;)
Ja w sumie ciągle grzeszę jakoś, ale taka to już ludzka natura - od wiek wieków grzeszymy...
Ale nigdy nie zrobiłabym pewnych rzeczy (np. nie zabiłabym człowieka)...
A jak wiele byłabym w stanie zrobić? nie wiem...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: ORZO »

ci co zabili też pewnie tak kiedyś mówili!:-):-):-)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Anuś »

ORZO pisze:ci co zabili też pewnie tak kiedyś mówili!:-):-):-)
Czy sugerujesz że ja zabiłabym człowieka? :emm: Bo nie bardzo wiem o co ci chodzi :emm:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: ORZO »

Dopiero teraz zauważyłem odzew!!!To nie była żadna aluzja do Ciebie.Chodziło mi o to że będąc w jakimś tam młodzieńczym wieku zarzekamy się że "czegoś tam nigdy,ja bym nie mógł\mogła,itd. itp.Myślę że taki rachunek sumienia związany z tematem możemy sobie zostawić sobie na starość,kiedy spojrzymy na to co osiągneliśmy i zadamy sobie pytanie "Za jaką cenę?".I wtedy albo będziemy z siebie dumni albo do końca życia będzie nas dręczyć sumienie.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Cns »

Ja sie moge posunac daleko do grzechu ale w słusznej sprawie. :twisted: :twisted:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Montana »

ale jaka wedlug Ciebie Cns jest sluszna a jaka nie ?
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Cns »

To zalezy od sytuacji ktora mnie w danym czasie spotka. Wiec dokładnie ci nie powiem jaka jest słuszna kazdy ma inne rozeznanie i myslenie w danej sprawie.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Montana »

no dlatewgo chcialam sie dowiedziec jaka jest WEDLUG CIEBIE sluszna
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Polan »

Ja to sobie tak do tematu kcę nawiązać

Moim zdaniem (nieźle się zapowiada ;p ) uważam, że warte grzechu jest (chyba musze coś wypić ;p ) dużo rzeczy. HAHAHA ale dowciap no nie ?
Ja to myslę że grzeszki to można różne zrobić, ale dla mnie pewniakiem 100% i wogóle na pewno na maxa warte grzechu jest jak się kogoś kocha i chce się coś zrobić bądź trzeba lub poprostu "dla" tego ktosia coś się robi. W tedy można wszytsko myślę. No może nie można, ale myślę że dla miłości chciałbym,mógłbym zrobić cokolwiek (czytaj wszystko) (I Would Do Anything For Love ;p Kojarzycie ten kawałek ?? :D )
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: SkaTe_GirL »

dla mnie nic nie est grzechu warte :twisted: no dobra sorry ; -P Jest jedna rzecz ; -P

kOpu kOpy kOp ; -P
Odkopujemy ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co według Was jest warte grzechu?

Post autor: Linka »

Co jest warte grzechu?? hmmm przyjemnosc z jego popelniania. Bo zazwyczaj grzechem jest cos przyjemnego ..... chociaz niekoniecznie. Z reszta sama juz nie wiem, dziwny temat :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ