Psychoza.

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
redzi
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.10.2002, 20:54

Psychoza.

Post autor: redzi »

Codziennie budze się rano i co czuję - strach... Paniczny strach ... Boję się tego dnia, boję się ludzi i ich oczu w szkole ... nie chce mi się jeść ani pić ... Mam ochote zostać sam w domu i posłuchać muzyki ... ale tak się nie da ... Mieliście kiedyś podobne odczucie ?
Nie bierz życia na serio - i tak nie wyjdziesz z niego żywy ...
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Psychoza.

Post autor: bober »

mysle ze kazdy chce byc czasem sam ....... ale nie az tak jak ty mowisz ;P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Psychoza.

Post autor: Piqs - X »

To tzw dół, ja z niego od dosyć długiego czasy wyjsc nie moge :( .. ale jush sie przyzwyczaiłem do tej szarości .. i nie licze na rychła poprawe
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Psychoza.

Post autor: macey »

norrrrmalnie zjedz sobie chrupki z mlekiem przejdize ci :D ....hymm mi codizennie nei chce sie isc do szkoly tylko wlaczyc muze na calą pare i sluchac.. ;p
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Psychoza.

Post autor: Paweł »

Ja ostatnio doła mam codziennie, a to wszystko przez moja "luby". Zazwyczaj tez nachodzi mnie coś w weekendy kiedy mam wolny czas i myślę o różnych pierdołach... jak to bedzie itp.... wtedy siadam do kompa, wchodze na forum i o wszystkim zapomniam :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Psychoza.

Post autor: Piqs - X »

Forum zbawieniem narodów :? ?
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Psychoza.

Post autor: ANO »

kiedyś miałem takie coś co znawe przez wielu ludzi jest dołem... to było dokładnie w tamtym roku szkolnym, nigdy mi się nie chciało wstawac do szkoły, nigdy nic mi się nie chciało robić, bo niby poco, dla kogo, w jakim celu.... no ale w tym roku jest już jakoś inaczej, w czasie wakacji nie umiałe się już doczekać szkoły, tak nie przesłyszeliście się nie umiałe doczekać się szkoły, może to i dziwne, ale wakacje mnie tak wymęczyły(praca, praca i jeszcze raz praca(tęsknię teraz za tym)), że miałem tak wielki zapał by pujść do szkoły jak nigdy dotąd.... to było we wrześniu..... teraz gdy jeżdzę autem do szkoły i biorę kumpli ze sobą, to tak jakbym nie miał wyboru idę i już, nawet zachorować se nie mogę, ale chę mam dalej gdyż wiem, że ktoś na mnie czeka..... tak mi się wydaje.....

no ale lęku, takiego jak redzi nigdy nie miałem.... może dlatego, że wolałbym być sam, tzn bez mojej obecnej rodziny, obudzić się i żeby nikogo nie było, tak jak w "Kevin Sam w Domu" :mrgreen:
herbi
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 28.09.2002, 14:48

Re: Psychoza.

Post autor: herbi »

Hm.... strzel sobie dwie setki czystej rano i będziesz jak nowo narodzony :twisted: w szkole bedziesz dusza towarzystwa :twisted:

a na powaznie to zluzuj... ludzi się nie da bać :) Pogadaj z jakimś kumplem i Ci przejdzie :)
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Psychoza.

Post autor: emailowiec »

Ja mam zawze doły :D
Zawsze coś jest nie tak... Nic mi nie pasuje...
;)
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Psychoza.

Post autor: ANO »

herbi pisze:Hm.... strzel sobie dwie setki czystej rano[...]
chciałbym tak, no ale do szkoły to ja autem jeżdze i torchę nie wypada pić przed jazdą :mrgreen:
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Psychoza.

Post autor: Dark_kNight »

To weź sobie do piersiówki :hihi:

Ja tez mam czasem, zadko bo zadko, takie chwile, ale wtedy sie izoluje prawe calkowicie od ludzo, zwykle przez weekend, nie wychodze z domu, nie dzwonie do nikogo, malo sie odzywam i w ogóle. Gram na kompie, slucham muzy, ogladam TV. dwa dni odsamotnienia na ile sie da i wracam do normy, serio, spróbuj.
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: Psychoza.

Post autor: root »

Piqs - X pisze:To tzw dół, ja z niego od dosyć długiego czasy wyjsc nie moge :( .. ale jush sie przyzwyczaiłem do tej szarości .. i nie licze na rychła poprawe
Hmm.. nie powiedziałbym, że to jest dół.. Jeżeli zdarza mu się to codziennie ;> ...

P, root
ODPOWIEDZ