Zginął Janusz Kulig!

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zginął Janusz Kulig!

Post autor: PLAGIATT »

piątek wieczorem, 13 lutego, na przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni zginął tragicznie trzykrotny mistrz Polski i wicemistrz Europy w rajdach samochodowych Janusz Kulig. Miał 34 lata. Jego samochód został zmiażdżony przez pociąg.

Policja zabezpiecza ślady wypadku. Zatrzymana została dróżniczka. Badania nie wykazały, aby była pod wpływem alkoholu. Także maszynista pociągu był trzeźwy.

"Jak powiedział mi maszynista, widział wjeżdżający na tory samochód i dawał ostrzegawcze sygnały świetlne oraz dźwiękowe, jednak auto nie zatrzymało się - dodał komisarz Dymura, który był na miejscu wypadku. - Pociąg nie był już w stanie się zatrzymać i wpadł na samochód, rozbijając go doszczętnie. Musiano rozcinać blachy auta, aby wyciągnąć kierowcę, który jechał sam".
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Anuś »

Heh... Straszne, ale tak to już jest że się rodzimy a potem umieramy... Nikt nie zna dnia i godziny...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: PLAGIATT »

Holowczyc pisze: "Pomyślałem sobie, że nie zabijamy się na rajdach, pędząc między drzewami 200 kilometrów na godzinę, tylko na zwykłych trasach" - łamiącym się głosem mówił Krzysztof Hołowczyc.


"Polskich dróg nie ma co oznaczać czarnymi punktami. Za chwilę wejdziemy do Europy i wtedy Polska zostanie oznaczona, jako jeden wielki czarny punkt drogowy. Nikt z nas nie zdaje sobie sprawy, jak blisko ocieramy się o życie wsiadając do samochodu. To jest parę tysięcy ludzi odchodzących co roku, giniemy jak na wojnie, wariactwo" - dodał olsztyński kierowca.
Wsumie ma racje będziemy jedną czarną plamą jeśli chodzi o stan naszych polskich dróg...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Anuś »

PLAGIATT pisze: Wsumie ma racje będziemy jedną czarną plamą jeśli chodzi o stan naszych polskich dróg...
A co do tego to nie ma wątpliwości...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Piqs - X »

Hm .. chyofo ; p
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: szczypior »

strasznie mi sie smutno zrobilo jak to uslyszalem:( i za kazdym razem jak o tym mowili w wiadomosciach to mi sie znoof smutno robilo :( mistrz jazdy samochodem zginal w wypadku... nie z jego winy :( nastepnego dnia mialem jazdy na prawko i do samochodu wsiadlem z takim respektem... zginela osoba ktora brala udzial w wielu programach dla kierowcow aby poprawic bezpieczenstwo na drogach... strasznie mi sie smutno zrobilo... żal mi jego rodziny :(
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Paweł »

A czy zauwzyliscie, ze ostatnio "odchodzi" wielu "znanych" ludzi... ?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: ::PiotreK:: »

a czy to wazne czy odchodzi znany czy nieznany czlowiek wazne ze ktos umiera bo czym ci znani róznia sie od tych co umieraja w tych samych okolicznosciach ??

nikt nieplacze za takimi bezmnymi którzy umieraja na dworcu albo w jakiejs altane na dzialce
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Mirriam »

zgadzam sie i z Pawłem i z Piotrkiem...
Owszem, codziennie giną setki osób i tak się o nich nie trąbi, jak o życie jednej, ale znanej osoby - np. Kuliga lub Niemena. Tylko, że jeżeli odchodzą osoby, które w jakiś sposób zasłużyły się okreslonej społeczności ludzkiej to wydaje mi się, że powinny być pożegnane w sposób wyjątkowy, bo w końcu oni nie byli tylko zwykłymi, anonimowymi ludzmi jakich mijamy codziennie na ulicy... To są osoby, które swoją często ciężką pracą, wysilkiem i uporem osiągnęły jakiś tam swój zamierzony cel, wyrwały się z codziennej monotonii zwykłości... Dlatego ich życie bywa wstrząsem dla innych, a sam pogrzeb jest wyrazem pewnego rodzaju kultu lub zwykłej sympatii dla tej osoby...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Anuś »

Może i tak, ale przesadne wspominanie znanej zmarłej osoby to też niedobrze... W końcu taka kolej rzeczy: Narodziny Życie i życie. A o tym że codziennie cała masa ludzi umiera nikt nie pamięta i nikt się o to nie troszczy...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: ::PiotreK:: »

denrwuje mnei to ze teraz jest tyle programów o kuligu dlaczego jak on zyl tyle niebylo albo chociaz jeden bo ja jakos niewidzalem a teraz gdzie nieprzelaczyc to coraz jakis program o nim jest
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zginął Janusz Kulig!

Post autor: Paweł »

::PiotreK:: pisze:denrwuje mnei to ze teraz jest tyle programów o kuligu dlaczego jak on zyl tyle niebylo albo chociaz jeden bo ja jakos niewidzalem a teraz gdzie nieprzelaczyc to coraz jakis program o nim jest
Wiesz... teraz to jest na topie... ogoladalnosc im dzieki temu rosnie, ot wielka filozofia tego swiata: "pisz, mow, rob to co na topie" ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ