Cwiczycie??

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Cwiczycie??

Post autor: Fighter »

Czy cwiczycie w domu???.
Jak tak, to co, jak i ile.
Jak nie to czemu.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Cwiczycie??

Post autor: Montana »

hehe no ja sie musze pochwalic, ze cwicze...robie serie cwiczen na miesnie brzuszka :):)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Cwiczycie??

Post autor: Magduś »

Jak już pisałam przestałam bo juz po 100dniówce a z resztą teraz nie ejstem w stanie gdyż bylam chora a teraz jestem przeziębiona... :?
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Cwiczycie??

Post autor: Fighter »

Magduś pisze:Jak już pisałam przestałam bo juz po 100dniówce a z resztą teraz nie ejstem w stanie gdyż bylam chora a teraz jestem przeziębiona... :?
Ale jak wyzdrowiejesz to do cwiczen marsz :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cwiczycie??

Post autor: Paweł »

Niestety nie ćwicze, choć bardzo bym chcial... serio, ale tak jakos nie mam czasu ;-/
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Cwiczycie??

Post autor: Polan »

Kiedyś troszke, teraz wcale, nawet nie brak czasu ale bardziej silnej woli... wiem wstyd ...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Cwiczycie??

Post autor: szczypior »

Montana pisze:hehe no ja sie musze pochwalic, ze cwicze...robie serie cwiczen na miesnie brzuszka :):)
jakie to cwiczonka??

ja mialem przerwe w cwiczeniach ale teraz sie znooof za nie biore :) jakis rok temu zainwestowalem 75zł i nabylem sobie hantelki i nimi macham seryjki a pozatym pompowałem troszku i brzuszki robilem... i tak codzienie... teraz do tego wracam:)
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Cwiczycie??

Post autor: Polan »

PROSZĘ !! osoby które już ćwiczą troszkę, napiszcie że to daje jakieś efekty i że to wart tak przez pół roku naprzykład się tak starać i wogóle... potrzebóję jakiegoś wsparcia chyba i mobilizacji że te ćwiczenia to w końcu coś dają :p
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Cwiczycie??

Post autor: Fighter »

Polan pisze:PROSZĘ !! osoby które już ćwiczą troszkę, napiszcie że to daje jakieś efekty i że to wart tak przez pół roku naprzykład się tak starać i wogóle... potrzebóję jakiegoś wsparcia chyba i mobilizacji że te ćwiczenia to w końcu coś dają :p
Ja cwicze pare lat (poza treningami) i musze przyznac ze daje :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Cwiczycie??

Post autor: Magduś »

Polanku!!! Jak już gdzieśtam pisałam ćwiczyłam przed studniówką i wiesz ze coś mi to dało?! To był jakoś tak ponad miesiac dzień w dzień 150 brzuszków i brzyszek mi się zmniejszył wiec jest uoukay!! Ćwicz staraj sie a na pewno nie pożałujesz
P.S. nadal jestem przeziębiona i nie ćwiczę jeszcze :|
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Cwiczycie??

Post autor: Fighter »

Magduś pisze:To był jakoś tak ponad miesiac dzień w dzień 150 brzuszków i brzyszek mi się zmniejszył wiec jest uoukay!!
Jesli to prawda i robilas je poprawnie technicznie, no to RESPEKT FOR YOU :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cwiczycie??

Post autor: Anuś »

A ja nie ćwiczę, bo chyba nie potrzebuję a poza tym mi się nie chce :mrgreen: Leniwa jestem ;) Ale kiedyś robiłam ćwiczenia korekcyjne i muszę przyznać że teraz kręgosłup mam prościutki prawie :mrgreen: Skolioza jest minimalna ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Cwiczycie??

Post autor: Magduś »

Fighter pisze:Jesli to prawda i robilas je poprawnie technicznie, no to RESPEKT FOR YOU :mrgreen:
wiesz ja tam o poprawności tego to pewna nie ejstem ale fakt ze conieco mi ubyło :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Cwiczycie??

Post autor: ::PiotreK:: »

ja tak jak ania jestem strasznie leniwy i mi sie niechce
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cwiczycie??

Post autor: Anuś »

::PiotreK:: pisze:ja tak jak ania jestem strasznie leniwy i mi sie niechce
To witaj Piotruś w klubie leniuszków ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Cwiczycie??

Post autor: Polan »

ZACZĄŁEM ĆWICZYĆ !!! Silną wolę :shatan: bo schudnąć muszę przed zjazdem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Cwiczycie??

Post autor: Mirriam »

Ja ćwiczę... Mięśnie rączek...bo kcem i muszem mieć wieksze te partie i silniejsze ręcę... :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Cwiczycie??

Post autor: *RyBkA* »

ja cwicze jak mam czas i ochote :P czasami chodze na silownie :> hmmm.... a cwicze miesnie brzuszka i nozek :]
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
W4MP
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 20.07.2003, 14:49
Lokalizacja: P-sk

Re: Cwiczycie??

Post autor: W4MP »

No ja to prowadze raczej aktywny tryb życia: regularnie siłownia i od niedawna bawie się w Le Parkour. Poniżej sie troszke pochwale efektami siłowni

Obrazek
"Niektórzy kreują momenty prawdziwej wolności lecąc nad przeszkoadmi, które inni obchodzą" - David Belle
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Cwiczycie??

Post autor: Michael »

Ja muszę jakoś tam cwiczyć żeby nie wyjść z formy ale ostatnio nie mam jakoś natchnienia lae na pewno za jakiś czas znowu będę zasuwał ale na razie się obijam ale tak to robiłem różne dziwne ćwiczenia
ODPOWIEDZ