[dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Paweł »

Ahhhh... Co to były za czasy :mrgreen:
http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=704

Paaaamietacie? Pomyslec ze nie jeden serwis probowal zorganizowac zjazd i mu sie nie udalo, a nam TAAAK! :mrgreen: Zgodnie z obietnica i w tym roku sie spotkamy, ale pierw chcialby to z Wami skonsultowac...

Faktem jest ze juz od dłuzszego czasu mysle powaznie nad zjazdem, gdyż chcemy aby był on trzy-czterodniowy... Tak tak, chcemy... bo Wy tego chcieliscie, a to wcale nie jest niewykonalne... :)

Termin planowany: poczatek lipca
Czas: 3-4 dni (moze wiecej jesli zapragniecie i starczy Wam kasy :D )
Koszty: ... i tu mozemy sie rozpisywac...

Ogolnie jesli pojedzie nas grupka to nie bedzie problemu z załatwieniem noclegu za 15 zł od osoby na nocke. Czyli za 4 dni wyjdzie 45 zł za sam nocleg w dobrych warunkach. Wyzywienie na wlasny koszt, najlepiej bylo by zabrac ze soba juz jakies jedzonko, a na miejscy bedziemy cos razem kombinowac :wink:

Pamiętajcie jednak, ze to nie jest kwota ostateczna, to tylko planowana kwota za sam nocleg, i tak mi sie wydaje ze w miare tanio. Doliczyc trzeba tez jakies przejazdy, koszty wyzywienia i innych "wypadow"

Miejsce: tak jak rok temu, Łódź...
... a raczej jej okolice. Zamierzamy zjazd zrobic tuż pod Łodzia, w osrodku polozonym w ładnym lesie. Ogolnie spotkanie i pozegnanie nastapi w Łodzi wiec problemow nie powinno byc wiekszych z dojazdem bo to i tak srodek Polski =]

Zasady mniej wiecej planuje te same co rok temu... ale nie rozczualajmy sie az tak bardzo, gdyz w tym temacie chcialbym abysmy podyskutowali na ten temat:

NAPISZCIE czy moglibyscie przyjechac, czy Wam odpowiada... moze macie jakies inne propozycje... ale BŁAGAM, konkrety! A nie jakies... "lepiej zrobmy u mnie" ;p

Fajnie tez by było jak byscie juz sobie zarezerwowali czas, bo tak gdzies kolo kwietnia albo nawet pod koniec marca bedziemy potrzebowali konkresty, czy mozecie... bo trza bedzie wszystko zalatwiac...
Oczywiscie pozniej tez bedzie mozna sie zglosic, ale MUSIMY wiedziec ile osob bedzie na zjezdzie, zeby zarezerwowac mniej wiecej odpowiednia liczbe miejsc... (:

Nie zapominajcie ze Strefazso9.pl to serwis ludzi aktywnych wiec za duzo czasu wolnego nie bedzie... juz my sie o to postaramy. My, poniewaz juz obecnie zajmuje sie tym kilka osob :)
Ostatnio zmieniony 29.05.2004, 19:48 przez Paweł, łącznie zmieniany 2 razy.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Mirriam »

mi miejsce baaardzo odpowiada :D Co do noclegu - to chyba mnie nie wliczajcie, bo do Łodzi daleko nie mam - 15 minutek busikiem :D

Teramin NARAZIE mi odpowiada, bo nic jeszcze nie planuje.

PS. Zabiore w plecak ze soba Megan, bo ona bidulka nie ma teraz neta i dlatego nie wchodzi, ale podr5awia wszystkich bardzo, bardzo :) (wazelina) :P
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Piqs - X »

To ja jeste mza .. nawet bardzo za . .i bardziej za . nocleg .. sprobuje zalatwic sobie u Mirriam : P .. (co ty na to?) : P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: ::PiotreK:: »

jesli Ania pojedzie to ja na 1000% tez pojade bo musze mieć z kim jechac a jesli nie to jest duzza szansa bo w wakacje akurat niemam planów na lipiec :) ale znając zycia ania niebedzie mogla wiec beda pewne komplikacje ale do kwietnia pogadam z mamuska i sprubuje namówić :)
bo z transportem u mnie niema problemów bo mam bileciki kolejowe praktycznie za darmoche no i jeszcze z suwałk jest bezpośredni pociąg do Łodzi
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Paweł »

Ekhm... :zdziwko:

Ale to rozwala cała idee! Nie o to chodzi zeby ktos sobie nocował w domu i zebt przyjezdzal do Łodzi! Chodzi o to zebysmy byli razem przez te 3-4 dni, zebysmy razem spali w nocy, albo i nie... a w poza tym kto powiedzial ze dni bedziemy spedzac w Łodzi?! Strefazso9.pl to serwis ludzi aktywnych a wiec bedziemy buszowac po lasach.... :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Mirriam »

eee..........Piqs......szo?! mam wolna wycieraczke tylko :D:D:D:D :P

Paffel - my juz sobie wszystko wyjasnilismy na gg. Dla mnie nocowanie ze wszystkimi, znajac moich rodzicow beda jedynie tylko marzeniem.... :|
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: ::PiotreK:: »

postanowilem ze bede mamusie na to namawiac od dzis na razie bylo tylko czy sam ma zamiar jechac bo jak tak to nie ale jeszcze mi sie uda

a co do spania w domku to wlasnie najlepsza zabawa jest w nocy przynajmniej zawsze byla :)
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Polan »

Byłem na pierwszym i chyba sobie nie wyobrażam żebym nie mógł pojechać na drugi zjazd, oj nie... za dużo fajnych wspomnień mam z poprzedniego :) Fajnie że tylko 15 zł za nocke, brzmi zachęcająco. Tylko ja zastrzegam że moje jedzenie będzie MOJE :twisted:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Paweł »

Piotrek, świetnie! :mrgreen:

I o to własnie chodzi...
Specialnie mówimy o tym juz tak wczesnie, zebyście mogli prosic swoich rodziców, opiekonów o zgode. Jesli zobaczą ze jest to dobrze zorganizowane to na pewno pozwola Wam jechać.

A przecież wiadomo, że my nic złego nie robimy.
POKAŻCIE RODZIĄ TEN TEMAT, NIECH NAM UWIERZĄ!

W trakcie przygotowań, nawet jesli bedzie takie cos potrzebne, nawet jesli nie to i tak, sporzadzimy (narazie blizej nieokreslone) "coś" co nas bardziej uwiarygdoni, tak abysmy mogli sie spotkac w jak najwiekszym gornie na te 2-3 dni....

Ale narazie czekam na Wasze opinie :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: tribalka »

Zjazd. Hmm..fajna sprawa. Mam tylko kilka wątpliwości. To znczy troche to daleko od Poznania ale z rodzicami raczej nie byłoby problemu :D Teraz tylko nie wiem jednej rzeczy. Jestem na forum od niedawna i nie wiem czy powinnam jechać. Wy się juz troche znacie a ja taka bidulka sama ;) Ale jeśli tak to myślę że udałoby mi się pojechać ;-)
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: tribalka »

A i jeszcze jedno. Co do propozycj. Mam jedną ale pewnie nie będzie odpowiadać. Ale napisze. Mój wujek ma ośrodek w Sierakowie przy samym jeziorze. Naprawde świetne miejsce i super miejscowość Mogłabym załatwić tańszy nocleg. A nie myśleliście o spaniem pod namiotami? Wtedy jest jeszcze lepsza zabawa ;-) Moge też załatwić nocleg na małym polu namiotowym nad morzem :D 4 zł za dobe. Chodzi o Gąski koło Mielna i Sarbinowa. Nie sądze żebyście wybrali moje oferty ale tylko proponuje :D
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Paweł »

Co do Twoich obaw, to zupełnie ja ich nie widze...
Na poprzednim zjeździe były nawet osoby, które na forum nie były ani razu, ale przyjechały, bo poprostu lubiły lub w jakis sposób były zwiazane z serwisem... Poza tym jeszcze sporo czasu masz do wakacji... :)

Natomiast co do propozycji, to tez myslelismy o jakims wypadzie w góry. Noclegi tez były by w miare tanie, ale wtedy byłby problem z dojazdem. Najlepszy jest bez dwóch zdań srodek Polski. Dlatego zostały nam piekne lasy w okolicy Łodzi :) Wątpie aby ktoś np. z Suwałk mógł pojechac na zjazd w gory, a do centrum predzej, ... bo szybciej, taniej i wygodniej...


...a lasy sa naprawde piekne
I te 15 zl za nocleg w domkach to chyba nie tak zle... ;>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: ORZO »

Chętnie też bym się wkręcił,by zobaczyć z kim prowadzę wymianę zdań.No ale mam zamiar iść w te wakacje do roboty i zarobic sobie na wrześniowe studenckie wakacje :( . A tak w razie czego to czy na pewno można dać znać pózniej,no bo z pracą to nigdy nie wiadomo. :roll:
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: tribalka »

Hmm..chyba zaczne rozmawiać z rodzicami :D A mam takie pytanie czy mogą jechać osoby które nie są związane z serwisem? Wydaje mi się ze nie ale wole zapytać :) W okolicy Łodzi jeszcze nie byłam i dlatego chętnie pojade. Zawsze musi być ten pierwszy raz...:P
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: Paweł »

ORZO, zapraszamy... to tylko 3-4 dni, wiem ze robota w wakacje sie przyda, ale warto spedzic te kilka dni z nami na poczatku wkacji :mrgreen:

tribalka, w sumie jakies osoby moga, ale wszystko w granicach rozsadku zeby nie zrobic z tego jakiegos zjazdu wlasnych znajomych... Poza tym jesli osoba nie jest zwiazana ze serwisem to przeciez moze sie jeszcze zwiazac ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: tribalka »

Tak, tak rozumiem. Chodziłoby mi o kilka osób. Ale od dzisiaj mam nowy cel :D Zacznę ich uświadamiać :P Zapoznam ich ze strefą żeby mogli legalnie pojechać :) Wielka Ania nadchodzi!!! ;-)
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: ORZO »

Paweł Florczak pisze:ale warto spedzic te kilka dni z nami na poczatku wkacji :mrgreen:


Skończ ze STREFĄ!!!!!!Z tym uśmiechem zrobisz karierę jako akwizytor. :lol: :lol: :lol:


Zobaczę co da się zrobić.Tułaczka po polsce bez celu już mi się znudziła,ale jak się z kimś ugadam to się naprawdę postaram.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: macey »

Je je je wiecej poznaniaków na strefie , wiecej na zlocie! :D
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: tribalka »

A dlaczego Ci tak zalezy na obecności poznaniaków? ;-)
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [dyskusja] Zjazd w wakacje... znowu? :>

Post autor: macey »

e tam nie zalezy ;P
zalezy tylko na 1 osobie :> i jedynie tylko po to pojade na zlot.. po za tym zlot to ze srobimy w poznaniu ;D
ODPOWIEDZ