Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Polan »

Ale mamy fajnych sąsiadów gdzie prezydent, jedna osoba, może sobie rząd zdymisjonować.(dziś tak Putin zrobił) Nie chcę narzekać na Rosjan, ale ja się czasem nie pokoję, że u nich jest tak właśnie. Słyszałem że Putin jest pewnym kandydatem na prezydenta na następną kadencję, ale słyszałem też często w różnych wiadomościach, że rządzi twardą ręką, że był jakimś oficerem w KGB czy jakoś tak. Mi się to jakoś za dobrze nie kojarzy. Czy to możlwie żeby Rosja znów w stronę Socjalizmu zmierzała? Nie wydaje się wam czasem że tak się dzieje ? mi się to średnio podoba, przedewszytkim dlatego Bo to takie duże i silne państwo. Ktoś ma podobne spostrzeżenia, albo zastanawaił się nad tym choć przez chwilkę ?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Tam jest wszystko ukartowane z tymi wyborami a wiadomo ze ten Putin nic nie zrobi by było lepiej w kraju on sie tylko chce na chapac kasa i potem kajs wyjechac w dal. :twisted:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Fighter »

Hehe taka dymisja rzadu to w polsce by sie przydala.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Czemu rzadu nie jest zle tylko połowe z nich z tamtych ław wywalic a zsostawic z 50 -ciu a nie cała gromade palantow bo se siedza i nic nie robia tylko sie wadza.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Paweł »

A ja slyszalem w sumie jeszcze taka opinie, a raczej jakis program, gdzie zastanawiali sie nad tym.... czy to mozliwe aby Putin był takim drugim Hitlerkiem... :emm:

Podobno pierwsze wybory wygrał, bo jakies tam zamachy przeprowadzał... Ekhm... az nie chce sie o tym mowic. A o rzadzie szczerze nic nie wiem, bo aktualnie tv nie ogladam, a jakos w necie i radio nic o tym nie slyszalem....
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Nie chyba Hitlerem nie jest on moze podejmuje głupie decyzje ale nie modruje tysiecy ludzi.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: bober »

Silna ręka władzy. Przemiany. Walka. Ludzie to lubią, a wybory idą.

A co powiecie na Bush'a, który dla zwiększenia poparcie wśród radykalnie prawicowych obywateli opowiedział się za zniesieniem małżeństw dla homoseksualistów i lesbijek?

Chociaż mi osobiście ten pomysł się spodobał. I dla mnie małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny... Dla 'chcących inaczej' można wymyślić inny rodzaj związku formalnego.
Cns pisze:Nie chyba Hitlerem nie jest on moze podejmuje głupie decyzje ale nie modruje tysiecy ludzi.
Fakt, to nie on zaatakował Irak.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Nio badnac to wszystko to Puti i Bush maja niezle pod sufitem narabane mis ie tak zdaje dwa wielkie mocarstwa a popełniaja takie błedey w rzadzeniu Panstwem
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Fighter »

Cns pisze:Nio badnac to wszystko to Puti i Bush maja niezle pod sufitem narabane mis ie tak zdaje dwa wielkie mocarstwa a popełniaja takie błedey w rzadzeniu Panstwem
A jakie to niby bledy popelniaja????. Pytam z ciekawosci i nie neguje twojego stwierdzenia. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

E po prostu w rzadzeniu. Putin morduje ludzi w Czeczeni sobie robi swa wojne a Bush tez sobie zaczoł robic wojny Irak e i jak ktos powie ze to nie sa błedy w rzadzeniu.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: bober »

Cns pisze:(...)jak ktos powie ze to nie sa błedy w rzadzeniu.
To nie są błędy w rządzeniu. A co więcej z racjonalnego punktu widzenia, to doskonałe strategie, przynosząca zyski państwu. (Tyczy się to zarówno USA jak i Rosji.)
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Nio tak i uwarzasz ze to jest dobre to Polska sobie tez cos rozpeda i na bank tobie tez to nie bedezie przeszkadzało.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Fighter »

Cns pisze:Nio tak i uwarzasz ze to jest dobre to Polska sobie tez cos rozpeda i na bank tobie tez to nie bedezie przeszkadzało.
Ale prosilem zebys pokazal bledy w rzadzeniu.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Ale powiedz mi czy to nie sa błedy robienie wojen na zyczenie!!!!!
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: bober »

Wojny są złe, ale nie ma błędów w ich 'robieniu'. Ludzie takowe wywołują zazwyczaj z ekonomicznych pobudek. Twoje USA, Rosja z Bushem i Putinem... a myślisz, że okupowanie przez Chiny Tybetu jest czym, błędem? Nie, to ruch taktyczny. Wykonali go dla władzy i zysku.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Wiem ze dla zysku ale to jest bład w rzadzeniu bo to na bank nie jest dobre co robia bo pomysl kazy prezyden by se tak robił to by na swiecei nie było za pieknie. :emm:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Fighter »

Cns pisze:Wiem ze dla zysku ale to jest bład w rzadzeniu bo to na bank nie jest dobre co robia bo pomysl kazy prezyden by se tak robił to by na swiecei nie było za pieknie. :emm:
Rzadzi rzad nie prezydent, a po za tym.
Zysk to jest cos, a co lepiej zeby dany kraj mial tracic.
A w ogóle jak sie wypowiadasz o rzadzie, to pokaz ich bledy.
Narazie gadasz o wojnie i o niczym wiecej.
Za wojna w tamtym czasie bylo wielu amerykanow, wiec z ich punktu widzenia rzad spisal sie dobrze, bo zrobil to co chciala wieksza czesc spoleczenstwa. Wiec prosze skoncz z ta wojna.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

No jak uwarzasz ze wszedzie rzadzi rzad a nie predeydent to sie ciesze :D hahaha. No dobra a w Ameryce im to odp a reaz juz im ta wojna nie pasuje bo za wiele zgineło ludzi tam chodzi o Amerykanow. A co do błedow ale prezydenckich błedow a wiec Bush tempi ponoc terotystow cio mi nie odp bardzo. Putin znów chce tempic zamachowcow z czeczeni co mi tez nie pasuje. Fajnie bedzie jak ich jeszcze troche po atakuje i im burdel w tym panstwie zrobia niech Kreml i Biały Dom rozwala to bedzie fajnie. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: bober »

Cns. Proszę Cię... nie znasz się. Poczytaj o temacie zanim napiszesz, albo milcz -_-;;
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Putin zdymisjonował rząd... fajnie mają

Post autor: Cns »

Ja wiem Ty sie na bank na wszystkim znasz a milczec to ja nie bede na bank jesli chcesz to sobie sam pomilcz.
ODPOWIEDZ