Kto lubi W-f ?????

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Kto lubi W-f ?????

Post autor: Cns »

W-fu nie lubie bo to jest durne!!!!!! Oswiata jest walnieta czemu w programie nauczania jest W-f nawet w szkole Sredniej tam to jest przeciez nie potrzebne nie dsoc ze sie lekcje ma długo to jeszcze tza łazic na W-f.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Anuś »

ja w-fu nie lubię! nienawidzę!
w ogóle uważam że powinnam uczyć się tylko matmy, polaka, infy i angielskiego :) reszta mi nie potrzebna ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Paweł »

Ja osobiscie mam zwolnienie całoroczne... :mrgreen:


Ale moja klasa ma 3 h w-f'u tygdoniowo, klasa informatyczna; podczas gdy moja kolezanka jest w klasie z rozszerzonym w-f'em i ma tylko 2 godziny cwiczen ;> Spoko... no nie? :wink: :hihi:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ::PiotreK:: »

a ja lubie wf ogólnie mozna sobie pograc wyzyc sie po meczacym tygodniu bo akurat tak mi wypadlo ze mam 1 wf w czwartek i 2 w piatek na ostatnich lekcjach
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ORZO »

Cns pisze:W-fu nie lubie bo to jest durne!!!!!! Oswiata jest walnieta czemu w programie nauczania jest W-f nawet w szkole Sredniej tam to jest przeciez nie potrzebne nie dsoc ze sie lekcje ma długo to jeszcze tza łazic na W-f.
Ja mam wf na studiach i jest on obowiązkowy!!! :-) Jak nie zaliczysz to do widzenia...na chuj mi wf na ekonomi?!!!
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Cns »

Mi sie dzaje ze tylko do gimnazjum powinnien byc W-f a potem juz go nie powinno byc chyba ze moze byc ale nie obowiazkowy i by było fanie tak. :)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ORZO »

Albo zrobic na zasadzie "kto chce"podobnie jak to jest z religią !!!Nie wszyscy lubią w-f.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Cns »

Nio dokładnie tak powinno byc a oni mysla ze jak ktos z przymusu chodzi na W-f to bedzie na bank jakims sportawcem. W mym przypadku ja mam obrzydzenie z tym W-fem.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ::PiotreK:: »

ja uwazam ze wf powinien byc obowiazkowny zeby nie to to niektórzy jednyny ruch jaki by wykonywali to droga z pokoju w którym jest kompóter do lodówki i do wc
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ORZO »

::PiotreK:: pisze:ja uwazam ze wf powinien byc obowiazkowny zeby nie to to niektórzy jednyny ruch jaki by wykonywali to droga z pokoju w którym jest kompóter do lodówki i do wc
Może masz rację,ale kwestia zdrowia jest sprawa indywidualną.
Ja osobiście jestem przeciwny wychownaiu fizycznemu na studiach.Siedzę od godziny 8 do 17 na wykładach,doliczmy do tego 40 min. dojazdu a wf mam zaliczac po zajęciach.Niestety jedyne na co mam siły to dojscie na peron.Nie jestem jedynym studentem co ma taką sytuację.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Cns »

ja uwazam ze wf powinien byc obowiazkowny zeby nie to to niektórzy jednyny ruch jaki by wykonywali to droga z pokoju w którym jest kompóter do lodówki i do wc



A to dobre ale wiesz zawsze musza sie dokulac z szkoły do domu wiec jakis ruch jeszcze maja. W mym przypadku to nie szkodzi bo nie siedze ciagle w domu trenuje jakeis tam rzecz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Fighter »

ORZO pisze:Ja mam wf na studiach i jest on obowiązkowy!!! :-) Jak nie zaliczysz to do widzenia...na chuj mi wf na ekonomi?!!!
Zanosisz dla wfisty litra i masz zglowy, albo sie zapisujesz do jakiejs sekcji, proponuje na jakas sztuke walki :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: *RyBkA* »

lubie wf, ale nie powinno byc za to ocen, nie kazdy jest wysportowant itp itd hmmm.... ale taka siatkowka lub koszykowka na swiezym powietrzu miodzio.... a teraz zima :(
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: Paweł »

::PiotreK:: pisze:ja uwazam ze wf powinien byc obowiazkowny zeby nie to to niektórzy jednyny ruch jaki by wykonywali to droga z pokoju w którym jest kompóter do lodówki i do wc
W sumie tez tak uwazam. Ale zmienił bys zdanie, gdybys mial tak poje**** babke od w-f'u jak jest w mojej szkole. Czesto rozumiem nauczycieli, wszystkich w mojej szkole lubie, ale ona to juz przegiecie :-/

Ja pomimo ze na w-f w szkole nie chodze, to i tak na brak ruchu nie narzekam... dzis znowu lodowisko :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Kto lubi W-f ?????

Post autor: ORZO »

Fighter pisze:Zanosisz dla wfisty litra i masz zglowy, albo sie zapisujesz do jakiejs sekcji, proponuje na jakas sztuke walki :mrgreen:
Raz wpadłem na zajęcia karate i to był błąd.Zaprzeczyłem teori kolesia co do przydatności podstaw karate na ulicy.Miałem pięc minut nauczania indywidualnego.Po tych pięciu minutach nigdy nie widziałem tak błyszczącego parkietu,kolo byłby doskonałym sprzątaczem. :mrgreen: Od tego czsu mam uraz do tego kolesia. :roll: Podobno na następnych zajęciach był smutny że mnie nie było. :zdziwko:
ODPOWIEDZ