Zemsta słodka jest :D

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Zemsta słodka jest :D

Post autor: Anuś »

zemsta po zerwaniu? czemu nie :D
ja się ostatnio na gg zgadałam z dziewczyną której także mój były zawrócił w głowie, potem ona jeszcze z jedną taką :D i przyszły do mnie do szkoły i najpierw wysłałyśmy do niego smsa o identycznej treści każda :D cośtam że nie zasługuje na żadną z nas i takie tam, a potem wyszłyśmy we 3 ze szkoły przez parking, on siedział w samochodzie, bo przyjechał po koleżankę. jak na nas spojrzał :D on nie wiedział że my się znamy... jak mu głupio było :D nie wiedział co ma zrobić i w ogóle ;D wiecie jak ja się cudownie poczułam :D suuuuuper! :D a to jeszcze nie koniec zemsty :D

A wy mściliście się kiedyś na kimś? w jaki sposób? :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: bober »

To głupie IMO i dziecinne. :nie:
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Anuś »

boberku, mówisz tak bo go nie znasz...on nie jest normalny! to poj**!! przeczytaj sobie mój drugi nowy topic, może on ci troche wyjaśni...ale on jest naprawdę ostrzej powalony :/ a czyjimiś uczuciami nie przejmuje się ani trochę :/
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Paweł »

A moze to porpstu zlosc, która przemawia przec Ciebie (i tamte dziewczyny) tylko tymczasowo, a spostrzerzesz to dopiero jak bedzie za pozno?

Zemsta... w tym przypadku nie wiem, ale na pewno nic zlego... cos w tym stylu ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Polan »

Złość... to na pewno jest złość, i to zupełnie zrozumiała. A co do tego że można za późno się spostrzec, że to jednak nie najlepsze rozwiązanie... w zupełności racja. Sam mam to za sobą :p Ot tak sobie skreśliłem wszelkie szanse nawet na normalną znajomość, mimo że o czymś takim malutkim chociaż marzyłem... hie hie hie na szczęśćie teraz już mnie to tylko bawi. :twisted:

Dziwczyny, ja wam życzę miłej zabawy :nom: ,ale pamiętajcie żeby nie robić innym tego czego wy byście nie chciały aby ktoś robił wam... przebaczyć potraficie ? Wtedy będziecie naprawdę niesamowite (hiehiehie :twisted: )
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: ORZO »

Anuś pisze:...on nie jest normalny! to poj**!!
Dlaczego większość dziewczyn mówi tak po zakończeniu takiego związku?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Anuś »

ORZO pisze:Dlaczego większość dziewczyn mówi tak po zakończeniu takiego związku?
Ja mówię to tylko w tym przypadku. Do poprzednich chłopaków nic nie mam, normalnie ze sobą gadamy i w ogóle! Ale ten przesadził i to ostro! Polan, wybaczyć? No ja chyba nie będę umiała... Może za jakiś czas spojrzę na to wszystko inaczej, ale wtedy co najwyżej on będzie mi obojętny. Nigdy mu nie zaufam i na pewno nie zostaniemy przyjaciółmi, a myślałam po zerwaniu że tak i wszystko było na dobrej drodze do przyjaźni, ale po tym co się dowiedziałam - NIGDY! ! !
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Cns »

Mi sie zdaje ze dobrze ze sie tak odegrałas na nim. Tak sadze bo czytałem twego wczesniejszego topica.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Fighter »

Rozumiem czemu to robisz, ale zemsta nie jest rozwiazaniem (wiem latwo mi mowic jak nie jestem na twoim miejscu :mrgreen: ).
Ale moze tak podsune pomysl. Jak typ sie umowi z panienka to pujdzcie tam w trojke i podejcie jak beda razem i powiedzcie "Ty swinio, jak tak mozesz", a potem do panny "Uwazaj bo bedziesz kolejna" :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Anuś »

zostawiłam mu wiadomość na gg bo prosił o wyjaśnienie... może coś do niego dotrze?...a jak nie to ch** z nim! mi on już nic nie zrobi, ja już się nim nie przejmuję, mnie już nie zrani...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Fighter »

Anuś pisze:mi on już nic nie zrobi, ja już się nim nie przejmuję, mnie już nie zrani...
Bo juz to zrobil.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: bober »

Ej spokojnie, spokojnie -_-;;
Chcesz się mścić - rób to w jakiś wyrafinowany sposób, a nie przeklinając, nie odkazując, że on już nic nie zrobi...
To mi naprawde głupio wygląda... inaczej tego określić nie umiem!
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: *RyBkA* »

hmmmm.... :P zemsta... skads to znam... hehe... :) ale to zalezy jaka zemsta <?>

Anuś dobrze zrobila, a koles nie stracil zycia :P tylko sie zgasil i ma o czym myslec :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Fighter »

*RyBkA* pisze: ma o czym myslec :P
Z tego co tu przeczytalem, to koles raczej nie jest do tego zdolny :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ashanti
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 19.11.2004, 19:44
Lokalizacja: 3miasto

Zemsta jest bardzo slodka...:D

Post autor: ashanti »

ANia mimo ze nie znam Ciebie i twojego bylego to uwazam ze dobrze postapilas.Ja tez mam ochote zemscic sie na kims kogo moje uczucia nie obchodzily i nie obchodza
Twoj wpis utwierdzil w moim postanowieniu
dzieki :)
ashanti
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 19.11.2004, 19:44
Lokalizacja: 3miasto

Zemsta jest bardzo slodka...:D

Post autor: ashanti »

ANia mimo ze nie znam Ciebie i twojego bylego to uwazam ze dobrze postapilas.Ja tez mam ochote zemscic sie na kims kogo moje uczucia nie obchodzily i nie obchodza
Twoj wpis utwierdzil w moim postanowieniu
dzieki :)
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: jordann »

"niech sie dzieje wola nieba z nia sie zawsze zgadzac trzeba" :)
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: JaQb »

Zemsta nie.. to nie mój styl nie mógłbym
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Pyton »

Zemście mówie NIE... I choćby wiało, rwało i się paliło zawsze nie pozostane dla dziewczyny (nawet tej byłej) obojętny...
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Zemsta słodka jest :D

Post autor: Linka »

Ja gdybym miała powod to bym sie na pewno zemsciła :D Jestem taka wredna ze bym nie popuscila :mrgreen: :twisted:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ