Samosad

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Samosad

Post autor: Fighter »

Co sadzicie o zabawie w Policje i Sad jednoczesnie???.
Czy popieracie tego typu postepowanie.
Przyklad, zeby pokazac o co biega:
Zostaliscie napadnieci, pobici, badz ktorejs z osob wam bliskich (rodzina, przyjaciel, dziewczyna itd.) to sie przydarzylo. Znacie przykladowo ksywe, badz nazwisko napastnika. Co zrobili byscie, mscili sie??.
Zlapali byscie kolesia lub kolesi gdzies, sami badz z kumplami i wyjasnili co sie dzieje jak sie zadziera z niewlasciwymi osobami???.
Czy jednak zostawili byscie to wlasnemu losowi??. Moze nie macie az takich znajomosci, badz jest inny powod.

SLUCHAM!!!!!!!
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Samosad

Post autor: *RyBkA* »

ja to bym starala znalezc sie jakis haczyk, dowod na tego przestepce, moze nie pierwszej osobie tak zrobil i staralalabym sie dowiedziec cos wiecej o tych osobach i o samym winnym :P bo wymierzanie samemu sadow, u mnie to nie wchodzi, jeszcze bym sama oberwala i wogole, a innych nie chcialabym mieszac w te sprawy, bo potem moga miec przeze mnie jakies konsekwencje :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Samosad

Post autor: Cns »

Mi to jakos nie pasi bo jak kazdy by se tak robił sąd to by nie było pieknie tu. Sa organy ktore sądza i gonia przestepcow kit z tym ze kary sa nie surowe ale wazne ze w ogóle sa to sie liczy.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samosad

Post autor: Anuś »

*RyBkA* pisze:ja to bym starala znalezc sie jakis haczyk, dowod na tego przestepce, moze nie pierwszej osobie tak zrobil i staralalabym sie dowiedziec cos wiecej o tych osobach i o samym winnym :P bo wymierzanie samemu sadow, u mnie to nie wchodzi, jeszcze bym sama oberwala i wogole, a innych nie chcialabym mieszac w te sprawy, bo potem moga miec przeze mnie jakies konsekwencje :P
Ja się z tym zgodzę :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samosad

Post autor: Fighter »

Cns pisze:Mi to jakos nie pasi bo jak kazdy by se tak robił sąd to by nie było pieknie tu. Sa organy ktore sądza i gonia przestepcow kit z tym ze kary sa nie surowe ale wazne ze w ogóle sa to sie liczy.
Kary sa i co z tego jak sie rzadko karze.
I tak wiadomo ze po takim incydencie to raczej malo kto zglosi to policji.

Czekam na dalsze komentarze.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Samosad

Post autor: bober »

W częsci wypowiedzi, że gdyby każdy tak robił, było by... 'nieciekawie' Cns ma 100% rację!
A czy tacy ludzie zawsze doczekają się kary? Oczywiście nie, nie jeste to utopia. Zależnie od przekonań możemy mieć nadzieję, że kara ich spotka nieco później...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Samosad

Post autor: ::PiotreK:: »

ja na 100% bym sam to zalatwil znaczy z kolegami
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Samosad

Post autor: Mirriam »

Ja juz jestem taka glupia i msciwa, ze jezeli ktos zrobilby krzywde mnie, lub komus mi bliskiemu to na pewno nie puscilabym tego plazem... Narazie na szczescie nie mialam takiej sytuacji,. ale wiem, ze jezeliby kiedys trzeba bylo sobie z kims "porozmawiac" to moge liczyc na kilku sprawdzonych znajomych...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Samosad

Post autor: Cns »

ja na 100% bym sam to zalatwil znaczy z kolegami
Ale koza jak ja bym takiego spotkał to bym odrazu zabił. Wiesz z Kumplami wiesz cio idz sie schowac bo sam bys sobie nie poradził a kazdy jest kozak jak ma obok siebie kumpli a TY jestes jednam z takich gogusiow ktorzy sie tym lansuja. Zastanow sie cio mowiesz bo jak narazie to walłes fange.!!!!!!!!!!!!!!1
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Samosad

Post autor: Mirriam »

Cns... pisz ze słownikiem ortograficznym, bo czasem przykro czytać to...
I nie rzucaj sie tak do PiotrKa, bo kazdy ma prawo wypowiedzieć się na dany temat... :]
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Samosad

Post autor: Cns »

NIo dostarcz mi słownik bo nie posiadam i mnie sie nie chce nawet pisac poprawinie dla ciebie!!!!! A cio do tego kolesia to wiesz jak jest taki kozak to nich sie idzie schowac. Bo własnie przez takich ....... jak on nie ma porzadku bo nie ma fer play walki tylko kozaczenie Kolegami!!!!!!!!!1
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Samosad

Post autor: Mirriam »

Jak nie posiadasz słownika to pisz w Wordzie - tam masz korektę błędów...
a na kozaka to narazie tylko ty tutaj pozujesz i jakos marnie ci to wychodzi... :emm:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Samosad

Post autor: Montana »

Cns- kultura wymaga, zebys pisal bez bledow i kurcze nie rzucaj sie do nikogo jak chcesz zeby bylo ok .... :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Samosad

Post autor: ::PiotreK:: »

Cns no powiedzmy ze napada cebie lub kogoś z twoich znajomych 5 osób to co wtedy idziesz sam??
albo twój kolega prosi cie o pomoc żeby pobic jakiegoś kolesia pomagasz mu ???
a tak poza tym to jak mnie ktoś za nic napada bije lub coś w tym stylu nawet jeśli jest sam wiec po 1 skoro sam mnie dał rady pobić to chyba sam mu nie dam rady mu oddać a po 2 skoro on to robi bez powodu to moi koledzy mogą to tez zrobić bez powodu
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samosad

Post autor: Fighter »

Cns pisze:
ja na 100% bym sam to zalatwil znaczy z kolegami
Ale koza jak ja bym takiego spotkał to bym odrazu zabił. Wiesz z Kumplami wiesz cio idz sie schowac bo sam bys sobie nie poradził a kazdy jest kozak jak ma obok siebie kumpli a TY jestes jednam z takich gogusiow ktorzy sie tym lansuja. Zastanow sie cio mowiesz bo jak narazie to walłes fange.!!!!!!!!!!!!!!1

Widzisz, jak cie typ napada to nie robi to w pojedynke jest to bardzo zadkie. Najczesciej w 2 v 1 lub inaczej ale zawsze napastnikow jest wiecej. Nieraz tez posiadaja bron. Wiec powiedz kto tu robi z siebie kozaka???. A ulica to nie jest czysta walka.
Jakis czas temu mialem sytuacje. Kolezanka kumpla dostawala pogrozki od jakis typow, ze ja skrzywdza. Gluche telefony, smsy, wiadomosci na gg. Dziewczyna byla w strachu. Dostala smsa z trescia ze przyjda po nia jak bedzie wracac ze szkoly i ja potna, a znajomi jej nie pomoga. Coz kumpel poprosil o pomoc. Akurat ze znajomymi bylismy w jednym miejscu cos tam se robilismy mielismy 5 samochodow gotowych, czekalismy na sygnal i jak cos to kolesie by mieli nie przyjemne spotkanie z nami. Na szczescie do niczego nie doszlo i dziewczyna przestala dostawac pogrozki. Teraz juz jej psychika odetchnela z ulga.
Wiec czasem to ze sie ma znajomych pomaga. Mozna liczyc na drugiego czlowieka.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Samosad

Post autor: Cns »

To tak jak ktos cie napadnie i jest ich 5-ciu to zanczy ze ty musisz sie odegrac w ten swiat własnie przez takich ludzi jest zwalony jak by tego nie mozna było zostawic policji tylko sammemu robic wioche. A cio do tego ze komus dosłała jakies tam pogruszki od kogos to wiesz co ale powiem tyle chcesz pomagas wszystkim idz do policji a nie rub za jakiegos miska lub sędziego.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Samosad

Post autor: ::PiotreK:: »

tak pujde na policje a policja gówno zrobi i jak pujde na policje niebede mieć satysfakcji zadnej
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samosad

Post autor: Fighter »

Cns pisze:To tak jak ktos cie napadnie i jest ich 5-ciu to zanczy ze ty musisz sie odegrac w ten swiat własnie przez takich ludzi jest zwalony jak by tego nie mozna było zostawic policji tylko sammemu robic wioche. A cio do tego ze komus dosłała jakies tam pogruszki od kogos to wiesz co ale powiem tyle chcesz pomagas wszystkim idz do policji a nie rub za jakiegos miska lub sędziego.
Jesli napadasz licz na to ze zostaniesz napadniety. Nie mysl se ze bym poszedl i kolesia zniszczyl za nic. Po za tym czasem dzieki tego typu akcjom koles pomysli zanim kogos zaczepi.
Policja moze i wcale nie najgorzej dziala, ale sady sa do dupy i tu tkwi problem. Co z tego ze zglosze pobicie, kradziez czy co tam jak i tak typ nic nie dostanie, tylko wyjdzie na ulice i znajdzie kolejna ofiare, albo bedzie sie mscil.
[/code]
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Samosad

Post autor: Cns »

Mnie to kila czy sad dobrze robi to co powinien robic czyli kara. Ci ktorzy cos zrobili napadna na kogos czy cos takiego predzej cz puzniej to tez cos dopadnie i nie chodzi tu o człowieka alecz o cos innego los jest nie przewidywalny. Jak ktos chce sie mscic to wiesz go tez kiedys cos dopadnie i wtedy bedzie mał doła. :twisted:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samosad

Post autor: Fighter »

Cns pisze:Mnie to kila czy sad dobrze robi to co powinien robic czyli kara. Ci ktorzy cos zrobili napadna na kogos czy cos takiego predzej cz puzniej to tez cos dopadnie i nie chodzi tu o człowieka alecz o cos innego los jest nie przewidywalny. Jak ktos chce sie mscic to wiesz go tez kiedys cos dopadnie i wtedy bedzie mał doła. :twisted:
Ty chodzisz do gimnazjum jeszcze lub podstwowki, tak????.
Sad kara????, ta ciekwe kogo, malo kiedy tych co powinien.
Predzej czy puzniej cos go dopadnie i nie czlowiek???, no to co życie??.
Gadasz od rzeczy. A moze wlasnie los sprawil ze dostanie lomot od swojej ofiary, nie pomyslales???.
A moze ty zaczepiasz z kumplami ludzi i sie boisz ze wkoncu to tobie ktos zrobi Kuku i dla tego gadasz jak oblakany????
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ