Hackujemy (-;

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Hackujemy (-;

Post autor: Paweł »

emailowiec pisze:Ja uważam takie hacki za zbędne...
dokładnie,... może na jakimś forum komputerowym lub cos w tym stylu... ale tutaj to tez mi się zdaje, że to zbędne....

btw: gdybyście nie zauważyli, to przywrócilem możliwość wpisania miasta skąd przybywacie tak jak prosiliście ( -> Profil ) 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Hackujemy (-;

Post autor: emailowiec »

zauważyłem po czasie (tzn. po tym co napisałeś powyzej... :) ) :D :D :D
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Hackujemy (-;

Post autor: macey »

haki sa fajne! :P bez nich forum takie lamuchowate :D
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Hackujemy (-;

Post autor: emailowiec »

macey pisze:haki sa fajne! :P bez nich forum takie lamuchowate :D
Ale nie wszystkie pasują do tego forum... Po co nam wiedziec z jakiwgo systemu kto inny korzysta... A po za tym jets taki temat i jak ktoś chce może napisac jaki system ma...
;)
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Hackujemy (-;

Post autor: Kamil »

emailowiec pisze: Ale nie wszystkie pasują do tego forum... Po co nam wiedziec z jakiwgo systemu kto inny korzysta... A po za tym jets taki temat i jak ktoś chce może napisac jaki system ma...
W glownym zamierzeniu ten hack wyswietla nazwe przeglaradki.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Hackujemy (-;

Post autor: macey »

no... po przegladarce i systemie mozna ocenic czy forumowicz to lamuch (jak ja win 86 ;] 98 i IE8) czy moze haka (jakis Linuch albo Unix albo co jeszcze.)
a tak wogole to moze nie wszystki e haki sa potrzebne ale one urozmaicaja forum... np jakis skruty do najdluzszych tematow albo inne jakies... e tam sam jzu eni wiem .............nie moje forum.. :P
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Hackujemy (-;

Post autor: Kamil »

macey pisze:no... po przegladarce i systemie mozna ocenic czy forumowicz to lamuch (jak ja win 86 ;] 98 i IE8) czy moze haka (jakis Linuch albo Unix albo co jeszcze.)
a tak wogole to moze nie wszystki e haki sa potrzebne ale one urozmaicaja forum... np jakis skruty do najdluzszych tematow albo inne jakies... e tam sam jzu eni wiem .............nie moje forum.. :P
Nie chodzi mi tutaj o rozpisywanie kto jest masta a kto lamasta, ponieważ nikogo za taką osobe nie uważam. Ale poprostu wiadomo by było ile osób korzysta z danej przegląraki, i która jest najpopularniejsza na forum.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Hackujemy (-;

Post autor: macey »

ohh kamilku... to byla ironia.. ;]
tak sobie zartlem.. ;] ja tez nei chce nikogo nazywac lamasta.. ;] jednak juz czasami nei wytrzymuje (nie chodzi o forum)
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: Hackujemy (-;

Post autor: Michux »

macey pisze: ja tez nei chce nikogo nazywac lamasta.. ;] jednak juz czasami nei wytrzymuje (nie chodzi o forum)
To zaciskaj zęby - pamiętaj ze są osoby dla których jesteś taką lamą jak inni dla Ciebie... Ale to był OT...

IMHO hak podany przez Kamila mógłby się przydać... Ale z czasem proponuje go rozbudowywać... Może opzwoli to w pewnym stopniu wyeliminować pytania-ankiety... Zamiast tworzyć takie pytanie "ktoś" wchodzi w statsy haka i ma gotowy wynik bez czekania kilka dni :P Choć nadal pozostaje dla mnie wielką tajemnicą do czego służą takie ankiety (pytania na forach) :mrgreen:
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Hackujemy (-;

Post autor: macey »

Michux pisze:
macey pisze: ja tez nei chce nikogo nazywac lamasta.. ;] jednak juz czasami nei wytrzymuje (nie chodzi o forum)
To zaciskaj zęby - pamiętaj ze są osoby dla których jesteś taką lamą jak inni dla Ciebie... Ale to był OT...
nie znasz tych co ja spotkalem....
ODPOWIEDZ