Ile tematów Wam zamkneli?????????

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
ODPOWIEDZ
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Cns »

Mam pytanko ile tamatow ktore zrobiliscie wam pozamakano ????
To pytanie jest skierowane do zwykłych urzytkowanikow a nie do tych ktorzy te tematy zamykaja!!!!!!
Ostatnio zmieniony 07.03.2004, 20:31 przez Cns, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Paweł »

:nom: :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: ::PiotreK:: »

niewiem nieliczylem ale cos czuje ze ty bedziesz mógł niedługo ten doliczyć ;P
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Cns »

Nio ja wiem bo taki jest standart na tym forum najlepiej zamknac wszystkie to przyicagnie w brud ludzi na te forum. Nie zapomnijcie jak zamkniecie ten topic powiedziec ze ten temat juz był!!!!!!!!!! Wy sobie i tak robicie fajna opinie!!!!!!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Paweł »

Cns pisze:Nio ja wiem bo taki jest standart na tym forum najlepiej zamknac wszystkie to przyicagnie w brud ludzi na te forum. Nie zapomnijcie jak zamkniecie ten topic powiedziec ze ten temat juz był!!!!!!!!!! Wy sobie i tak robicie fajna opinie!!!!!!
Cns: może pierw zajmij sie soba, a dopiero potem zacznij oceniać innych!
Dziwisz sie ze topicy sa zamykane, posty kasowane... ale co innego mamy robic, jesli tłumaczymy Ci jak wolowi, ze łamiesz regulamin, a Ty nic... dalej swoje.

Chocby to, że Twój emblemat przekracza wielokrotnie dozwolony rozmiar. Jesli go nie usuniesz, wkrótce ja go usune i zablokuje Ci możliwość wstawiania emblematu (to oficjalna wiadomość).

Z tego co mi wiadomo, to nikt Ciebie tutaj nie trzyma. Juz Ci to nie jedna osoba mowiła... wiec... zastanów sie, a potem dopeiero narzekaj.

A wracając od tematu... bo swoja drgoą ciekawy, to piszcie ile Wam zamknięto już topiców...

p.s. > inne posty nie na temat bede KASOWANE!
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Cns »

Jak mi teraz powiesz ze mam zły ten obrazek bo jest za wielki czy cos takiego to sie juz czepiasz o nic. A cio ja takiego w tym regulaminie nie przestrzagam cio nie odpowiada ci moja ortografia to wiesz masz doła bo ja pisze jak chce a w Word nie bede sie bawił by to przepisywac.
A cio to zamknietych teamtow to o czym Ty mowisz Ty zamykasz wiec sie nie wypowiadaj prosze Cie.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Mirriam »

Buahahaha.....dobry jestes.....bedziesz mowil ADMINOWI w ktorych tematach ma sie nie wypowiadac......hehehe......nie ma to jak "pomysłowość".....
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: bober »

Cns, będziesz mnie uczyć? I mówić mi który temat powinien być otwarty, a który nie? Wybacz, ale to min. ja tutaj jestem od orzekania w takich sprawach.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Cns »

Ja nie mowie ze nie wrecz przeciwnie tylko rozwiarz tą sprawe.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Mirriam »

no to może zacznijmy od poprawienia tematu... Powinno być "ile tematów ci ZAMKNELI" a nie zamkli... :]
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Cns »

Teraz mysle ze bedzie wszystkim odp. to jak jest to napisane. :roll:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Montana »

Moze nie jestem adminem, ale w koncu moderatorem :) wiec sie wypowiem..... Gdyby wszystkie Twoje tematu i posty zostaly poziom forum by znacznie spadl..... Dlatego, mowie Ci juz po raz chyba 10, zanim cos powiesz zastanow sie trzy razy....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Polan »

A każdy uczy się na swoich błędach... Ogólnie to widzę sens tego całego zamykania tematów i kasowania postów, ale proszę pamiętajcie że to jest chyba cienka granica na którą się powinno uważać, bo przecież Forum to coś takiego gdzie każdy się wypowiadać tak jak chce i to co myśłi, a już na pewno jeśli to jest dział HydePark, tam to już chyba na wszytsko powinno być wolno.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: bober »

Chyba powinno być wolno, ale nie jest wolno, nie ważne ile razy będzie podkreślane, że jest to luźne forum, obowiązują tu także zasady dobrego wychowania i pisania na temat. Swoją drogą, to widzę, że trzeba będzie napisać regulamin żebyście wiecznie 'ale' nie mieli : |
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Polan »

Regulamin Forum, brzmi nie fajnie. Puki jesteście Wy Wspaniali to chyba nie jest potrzebny 8)
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Fighter »

Hmm nie zdziwie sie jak to bedzie kolejny topik ktory zostanie zamkniety :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Paweł »

Polan pisze: a już na pewno jeśli to jest dział HydePark, tam to już chyba na wszytsko powinno być wolno.
Wyobrażasz to sobie? Bo ja tak :/
Zreszta bober juz napisal...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Polan »

To było ironicznie to "tak" czy nie ? Bo wiesz że czasem to nie fajne rzeczy z tego wychodzą... ale najwidoczniej Tobie z tym dobrze :( Czyli rozumiem,że nie ma na tym forum żadnego miejsca gdzie mógłbym naprzykład bluźnić ile mi się tylko podoba na jaki to bym nie chciał temat, pisząc jak najbardziej pokracznym językiem i do tego bez sensu, ale tylko po to żeby udowodnić że jest to forum otwarte na wszytskich ? (pomińmy rasizm itp. bo to raczej wiadomo) Myślę że krótka treściwa odpowiedź mnie w zupełności zadowoli. Chociaż i tak będę nażekał... miał jakieś ale... no dobra-ironicznie to było :?
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Paweł »

Czy gdzieś napisałem, ze nie możesz sie wybluzgać?

Ale jesli ktoś by tak cały czas sie zachowywał to pomysł co by z tego forum powstało. Popatrz sobie na inne fora jaki jest "rygor", albo na inne gdzie "są luzy"...

Regulaminu raczej nie bedzie, ale tez nie przesadzaj z tą zupełną wolnościa odpowiedzi, bo wtedy co rusz były by same offtopicy, a to nie o to chyba chodzi... :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ile tematów Wam zamkneli?????????

Post autor: Piqs - X »

Polan, odpowiem ci dlaczego nie wolno tak to robic jak ty chcesz
1) kultura wypowiedzi
2) kultura osobista
3) jakaś kultura calego forum
4) nie przesadzasz i przeinaczasz slowo wolnosc ? Rozumiem .. swoboda, wolnosc slow ble ble ble .. NIE ! .. musisz byc ograniczony !? .. a czym ?! .. a no sobą .. własnym poczuciem zachowań . .
Dlatego, nie mozna sobie bluznij w calym temacie od tak .. ani robic nic innego.
5) Post = coś do powiedzenia mądrego . .bluzgi nei sa nicyzm mądrym, ani nie wnosza nic nowego do zadnej gadki .. moga jaj edynie ubarwić . Jesli chcesz zeby forum soie rozijalo, zebyc mial gdzie pisac i wogole .. to pisz madrze, cos na temat .. z LEKKĄ dozą wolnosci, swobody .. no ale bez przesady
ODPOWIEDZ