Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Polan »

Teza---> Polan: Czyli rozumiem,że nie ma na tym forum żadnego miejsca gdzie mógłbym naprzykład bluźnić ile mi się tylko podoba na jaki to bym nie chciał temat, pisząc jak najbardziej pokracznym językiem i do tego bez sensu, ale tylko po to żeby udowodnić że jest to forum otwarte na wszytskich ? (pomińmy rasizm itp. bo to raczej wiadomo)

Piqs - X
--------------------------------------------------------------------------------
Polan, odpowiem ci dlaczego nie wolno tak to robic jak ty chcesz
1) kultura wypowiedzi
2) kultura osobista
3) jakaś kultura calego forum
4) nie przesadzasz i przeinaczasz slowo wolnosc ? Rozumiem .. swoboda, wolnosc slow ble ble ble .. NIE ! .. musisz byc ograniczony !? .. a czym ?! .. a no sobą .. własnym poczuciem zachowań . .
Dlatego, nie mozna sobie bluznij w calym temacie od tak .. ani robic nic innego.
5) Post = coś do powiedzenia mądrego . .bluzgi nei sa nicyzm mądrym, ani nie wnosza nic nowego do zadnej gadki .. moga jaj edynie ubarwić . Jesli chcesz zeby forum soie rozijalo, zebyc mial gdzie pisac i wogole .. to pisz madrze, cos na temat .. z LEKKĄ dozą wolnosci, swobody .. no ale bez przesady
_________________
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Polan »

Otóż Piqsie-X Jedyne z czym mogę się tu zgodzić i podpisać wszystkimi pięcioma kończynami :P to punkt nr. 3-jakaś kultura calego forum. W zupełności rozumiem i jest to przekonywujący powód, zresztą Cieszę się że takowa kultura tu istnieje.
Ale muszę zdecydowanie zparzeczyć pozostałym punktom.

Ad. 1 i 2 - wydaje mi się że nie możesz nażucać mi jaką to ja mam mieć kulturę osobistą czy też kulturę wypowiedzi. Chciałbym zauważyć że to moja sprawa jakim językiem się posługuję i wcale nie muszę uważać że skoro dla Ciebie słowo Kurwa jest nie kulturalne to ja nie powinienem tak mówić. Gdybyś był moją dziewczyną to mógłbyś mi to zarzucić i bym się pewnie postarał zmienić, ale tutaj może ja mam ochotę być typkiem nie lubianym, uważanym za gbura ? No ale jednocześnie wyrażać starannie swoje poglądy na różne tematy z Forum. Czy muszę być miły i uprzejmy ?? A jeśli tak to czy nie jest to ograniczanie mojego prawa do własnych poglądów ?

Ad. 4- wydaje mi się że przeinaczałbym "wolność słowa" gdybym w jej imie zabraniał komuś coś pisać, albo w jej imie obrażał innych ludzi. Ale zauważ proszę że tego tu nie miałbym na celu (hipotetynie zakładająć oczywiście). Faktycznie chodziło mi właśnie o tą swobodę o której wspominasz. Czy miałbym nie robić nic innego tylko bluzgać? No bez przesady. Proponuję coś takiego:

Kurwa jego jebana mać
Znów mi się chciało wczoraj lać
Ale że chuj jebany się czasem zacina
To przez to minęła mnie odpowiedznia godzina
I mokre spodnie tearaz mam
Po prostu na siebie szczam
A ludzie pytają mnie czy robię też teraz kupę
A ja im na to: A chuj wam w dupę.

Mógłby to byc zupełnie nowy topic ten wierszyk, nazwał bym go: "Mowa polska w poezji młodzieży niepodległej" (albojeszcze jakoś głupiej)
Bluzgi były, a czy coś jeszcze ? Ja myślę że tak bo jest to wierszyk więc mogę mowić że to moje wyrażenie swojego stau ducha albo coś w tym stylu. nie wymagam uznawania tego za wielką poezję. Ale jest to właśnie "swoboda". Bluźnię sobie ale coś w ten sposób robię. I chcę wiedzieć czy zatem jest zabronione istnienie tego wierszyka tutaj ? A nawet jeśli nie jest "regulaminowo" zabronione to uważasz Piqs-X (i wszyscy inni też) że nie powinienem go tutaj pisać bo jest nie etyczny bądź nie spełnia norm odpowiednich zachowań ?

Ad. 5- czepiam się tutaj, ale chciałem powiedzieć że bluzgi to też słowa i nie są jakieś gorsze. Poprostu nie lubimy jak ktoś bluźni, ja też zresztą za tym nie przepadam. A ubarwianie rozmowy to chyba ważna sprawa no nie ? Czasem coś mądrego mówimy ale w nudny sposób, może czasem przyda się zabluźnić ...

Na koniec dodam, że teamt ten skupił się silnie na Bluźnieniu, ale w założeniu dotyczy on ogólnie pojętej wolności w pisaniu. I nie dotyczy on skrajych przypadków jakiegoś idioty który chce popsuć dobrą markę tego Forum, ale dotyczy samej idei pisania językiem który popularnie mówiąc "Tu nie pasuje". Czy coś takiego powinno mieć miesce na czymś co się nazywa Forum ? Czy to ma znaczyć że widzeni mile są tu tylko ludzie którzy mają zawsze coś ciekawego do powiedzenia, a ludzie którzy tego się dopiero w życiu mają nauczyć nie mają wogóle po co próbować ?

Coś o mnie: nie lubię bluźnić, nie lubię gadać nie na temat(choć lubię mówić dość że tak powiem "metaforycznie"), lubię dskutować o szczytnych celach, patrz: Ogólnie pojęta wolność słowa

Czy na Tym forum istnieje ? A wogóle powinno istnieć ?

Pozwolę sobie zadedykować tego posta CNS'owi który cały czas pisał pokracznie i mało sensownie, aż zagrożono mu wywaleniem (no może nie wprost ale do tego to zdążało). Mimo iż czasem kogoś obraził - pare razy ale jak poczytać to nie czesto i miał powody jakieś tam, nie robił nikomu krzywdy, chciał poprostu podyskutować. Niestety chyba nikt go nie akceptował takim jaki był naprawdę, a po co nam CNS który nie jest sobą i pisze pamiętając że musi uważać...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Piqs - X »

Co w takim razie ma do robienia moderator : O .. patrzec sie jak kazdy bluzni?.. hm .. fakt, nie zamykajmy się tylko przy bluzgach .. ale pisze cos co jest niezgodne z naszą kulturą i co w jakichś przypadkach może w nas godzić, czy urazić ? . . Czy mozna sobą czegoś NIE rezprezentować ? . . no chyba raczej nie, jesli rejestrujemy sie na forum, tworzymy tym samym jakąs nowa swoja moralnosc, indywidualnos, ktora jest odzwierciedleniem nas .. czy wiec kultura nasza osobista, nie ma żadnego wpływu na to co robimy na forum? .. Chyba z deka ma, prawde mówie :? Co sie dzieje z ludzmi ktorzy nie reprezentuja swoja kultura Osobista nic .. albo przynajmniej nie wiele ? . . Przyklad ? .. Cns .. faktycznie, pisze też i mądrze nic nikomu nie zrobił .. ale na jego orbaz nie skłąda sie pojedyncza wypowiedz . a cala jego kultura wypowiedzi .. sposob pisania .. sposob odpowiadania, sposob reprezntowania samego siebie, czyż nie ? .. Co do tego wierszyka .. nie mozna w bardziej kulturalny sposob powiedziec tego co chciało sie wyrazic wierszykiem .. chyba mozna bylo ? . . Polacy nie gesi, swoj jezyk maja .. i to jaki obszerny, napewnoi znalazłyby sie słowa bardziej odpowiadające wierykowi .. takie rymowanki czestwo widac na murach, scianach, kiblach .. pisane markerem, przez kogo ? .... No własnie .. Zauważ, że poezja polska jakos nie obfituje wwyrażenia typu qrwa cyz jakies inne, nie? .. Poeci umieją w jakiś inny sposob wyrazać emocje. Oczywiscie całkiem nie neguje i potepiam uzywania slowa kurwa czy jebane .. ale umiar jest chyba najwazniejszy ... Pisac go .. możesz, ale to świadczy o tobie, prawda.

Przecież na forum nie istnieją żadne PISEMNE zakazy, nakazy, pirawa, obowiażki. Wszystko zależy od nas .. i od tego jakimi my się czujemy, co uważamy za pewne granice, kiedy mozemy je przekroczyc, a kiedy nie. Kiedy je przekraczasz .. świadczy o tobie i tylko ty sam wyznaczasz sobie pewne bariery, ktorych nie chcesz czy chcesz przekroczyc .. każdy ma jakiś swój kodeks moralny w końcu ...

Co sie tyczy istoty samych bluzgow .. oczywiscie to słowa, ale juz w gruncie rzeczy zostały się utrwalone, jako niezbyt dobre i niezbyt ładne, no cuz .. mzoe kiedys metalnosc sie zmieni i bedzie mozna do nauczyciela powiedziec dzien kurwa dobry ? . . a do mamy . jebane zle pokroiłem chleb .. kto wie ?

STraciłem juz z deka watek : D. .. No ale chyba cos madrego napisalem : )
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

a ja mysle ze na tym forum tak naprawde nie ma do konca wolnosci slowa... i juz nie chodzi mi o temat 'offtopic' jak zapewne wiekszosc bedzie myslec, ale chodzi mi ogolnie...
wydaje mi sie ze jak jest temat to malo kto mowi/pisze to co tak naprawde mysli... nie zauwazyliscie ze posty sa pisane pod publike? ze one praktycznie malo roznia sie jeden od drugiego? kazdy pisze to co inni chca przeczytac/uslyszec...
np. w tematach o to czy liczy sie wyglad... kazdy pisze ze wazny charakter itp ale tak naprawde pierwsze na co zwraca sie uwage w innych to jednak wyglad :| jak ktos jest wyjatkowo 'paskudny'(przepraszam za wyraz) to nie zwracamy na niego uwagi...

mozecie na mnie krzyczec ze tak nie jest ale ja tak wlasnie mysle... -> wszystko pisane na pokaz zeby napisac
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

przepraszam, ale 'smierdzi' mi tu troche hipokryzja...
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: ::PiotreK:: »

dlaczego ??
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

kwitnace-magnolie pisze:przepraszam, ale 'smierdzi' mi tu troche hipokryzja...
ale ja wcale nie napisalam ze ja tak nie robie :zdziwko:

ale jak chcialam z piotrkiem sobie normalnie o byle czym pogadac na forum to nasz temat zostal zamkneity ;]

a poza tym to na tym foru bylo o wiele inaczej 2 lata temu - kiedy tu weszlam... wtedy bylo wg mnie fajniej :) teraz ze starych uzytkownikow malo kto zaglada i w ogole... w sumie dobrze ze sa nowi, forum sie rozwija itp. ale szkoda ze nie jest tak jak kiedys...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

ja nie pisze pod publike (i mysle ze to widac)

nie chce nikogo obrażać - ale wg mnie Anuś pisze pod publike..
Anuś pisze:ale ja wcale nie napisalam ze ja tak nie robie :zdziwko:
to po co piszesz żeby pisać? chcesz sie komuś przypodobać, skoro piszecz coś co jest nieprawdziwe? brak odwagi? wlasnego zdania?
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

ja? nie bede mowic ze nie bo czasami tak jest :] jak np ktos pyta czy zaczac sie z kims spotykac, czy walczyc o kogos to co mu powiesz? bo ja wtedy zawsze pisze tak tak, spotkaj sie, walcz lalala... chociaz czasami mysle zupelnie inaczej - np. jak dziewzczyna pyta, bo uwazam ze ona powinna czekac na ruch chlopaka ;]

w pozostalych sprawach - ktore bardziej dotycza mnie , mysle ze nie pisze pod publike... owszem - moze sie tak zdarzyc, bo czasami zalezy to tez od nastroju w jakim piszemy - jak wraca normalny nastroj to napisalabym cos zupelnie innego, ale na pewno nie jest tak zawsze... ;] a z tego co napisalas wynika ze ja zawsze pisze pod publike... i tu sie grubo mylisz moja droga... :]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

wiesz.. rob co chcesz :hihi: nie bede sie wtracala...

tylko nie wiem po co tak pisac.. zeby sie spotkala itp skoro myslisz inaczej.. ale to twoj sprawa.. powody zapewne jakies masz..
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

kwitnace-magnolie pisze:wiesz.. rob co chcesz :hihi: nie bede sie wtracala...
eee...a myslalam ze jeszcze podyskutujemy bo jestes chyba jedna z tych osob z ktorymi mozna i fajnie sie dyskutuje :D
kwitnace-magnolie pisze:tylko nie wiem po co tak pisac.. zeby sie spotkala itp skoro myslisz inaczej.. ale to twoj sprawa.. powody zapewne jakies masz..
bo najczesciej ta osoba i tak jest o tym przekonana i tylko oczekuje jakiegos potwierdzenia swoich mysli...
ale jakby ktos napisal ze idzie sie wieszac to bym mu odradzala ;] wszystko zalezy od 'wagi' problemu :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

tylko robiąc tak jak mówisz możesz zostać zrozumiana jako nieszczera.. i wiesz.. teraz to nie wiem kiedy piszesz bo tak myslisz, a kiedy 'tak poprostu'.. i twoje zdanie moze byc zwyczajnie nie brane pod uwage..
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Wang »

Anuś pisze: ale jak chcialam z piotrkiem sobie normalnie o byle czym pogadac na forum to nasz temat zostal zamkneity ;]
To proste Anuś... od gadania o byle czym jest gadu-gadu (zresztą chyba dlatego tak to nazwali:P )

Forum polega na wyrażaniu swoich myśli, rozmowie na konkretne pytania, rozwiązywaniu różnych problemów forumowiczów, itd. itd.

Co do pisania pod publike... nie wiem, nie zdarzyło mi się to :| Czasem tylko powstrzymuje się od pisania w którymś topicu bo ktoś mógłby się obrazić. A że jestem jednym z moderatorów forum, staram się nie robić jakiś wojen (co na innych forach mi się często zdarzało).
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

Wang pisze: To proste Anuś... od gadania o byle czym jest gadu-gadu (zresztą chyba dlatego tak to nazwali:P )
wiedzielismy z Piotrkiem ze tak powiesz :] :P

Wang pisze:Czasem tylko powstrzymuje się od pisania w którymś topicu bo ktoś mógłby się obrazić. A że jestem jednym z moderatorów forum, staram się nie robić jakiś wojen (co na innych forach mi się często zdarzało).
to lepiej w ogole nie pisac niz zeby na forum jakis konflikt byl? :|


kwitnace magnolie --> ja mysle ze szczera powinnam byc przede wszystkim dla przyjaciol. i taka jestem :] a tu? ja mysle ze tu po 2 dniach i tak nikt nie pamieta czy ania mowila zeby sie spotkac czy lepiej nie ;]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

a poza tym to:
kwitnace-magnolie pisze: to forum??!! to raczej towarzystwo wzajemnej adoracji!!
a jaka tu miła atmosfera.. pozazdrościć, wszyscy są tacy super..


ja przepraszam, to ty oczekujesz że ja będę przytakiwała??!!
chyba żartujesz... mówię co myslę i nie uważem, że przez to jestem niezdrowa!!

żałosne........

sama jeszcze niedawno twierdzilas ze z forum jest cos nie tak :] a teraz nagle przeciwko mnie i przeciwko temu co pisze piszesz :] wiec chyba tez z ta szczeroscia nie tak do konca...


temat wziezt ze : szkola/jak matura(nowa)?/bodajze 4 strona :]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Paweł »

Moim zdaniem nie ma sie na prawde o co kłucic... a tak chyba to wyglada...

Jak napisał Wang:
Wang pisze:...od gadania o byle czym jest gadu-gadu (zresztą chyba dlatego tak to nazwali:P )

Forum polega na wyrażaniu swoich myśli, rozmowie na konkretne pytania, rozwiązywaniu różnych problemów forumowiczów, itd. itd.
Ta kwestia chyba nie podlega dyskusji. Fakt, czasem mozna walnac topic w stylu cyferek czy skojarzen... ale bez przesadyzmu.


Co do pisania pod publike, to także zgodze sie z Wangiem. Czasem po prostu nie pisze, a jesli pisze to robie to już szczerze... po co mi pod publike pisac? akhm... I mysle ze to juz zalezy od charakteru kazdego z nas. Sa tacy co pisza pod publike, a sa tez tacy co pisza wszystko szczerze pomijajac np. niektore fakty. Tego nie uda sie nam zmienic. Tacy sa ludzie.

Anuś pisze:a poza tym to na tym foru bylo o wiele inaczej 2 lata temu - kiedy tu weszlam... wtedy bylo wg mnie fajniej teraz ze starych uzytkownikow malo kto zaglada i w ogole... w sumie dobrze ze sa nowi, forum sie rozwija itp. ale szkoda ze nie jest tak jak kiedys...
I znowu... tak jest zawsze i wszedzie!
Nie przytrzymasz tutaj np. uzytkownika X, kótry zdał mature i wyjechal na studia gdzies tam i kompletnie nie ma na nic juz czasu. Zawsze i wszedzie jest tak, ze ktos odchodzi i na jego miejsce przychodzi ktos inny. Tym samym zmienia sie klimat forum itd., bo on zalezy tylko od Was.
Osobiscie ciesze sie z kazdym powracajacym uzytkownikiem, z kazdym "dinozaurem", ktory tutaj nadal pisze, zaglada... Zdziwila mnie tez bardzo Wasza rekacja, gdy forum nie działało (oczywiscie pozytywna)...


Z innnej beczki. Tez sobie moge ponarzekac... Duza czesc z Was zdeklarowala w mniejszym czy wiekszym stopniu chce udzialu w zjezdzie... a do tej pory od Was nie przyszlo ani jedno zgloszenie, a rejestracja trwa tylko do 6 lipca... moze pisaliscie pod publike, ze tak, wpadniemy...? :nom:

sorki za ew. literówki
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

Anuś pisze:a poza tym to:
kwitnace-magnolie pisze: to forum??!! to raczej towarzystwo wzajemnej adoracji!!
a jaka tu miła atmosfera.. pozazdrościć, wszyscy są tacy super..


ja przepraszam, to ty oczekujesz że ja będę przytakiwała??!!
chyba żartujesz... mówię co myslę i nie uważem, że przez to jestem niezdrowa!!

żałosne........

sama jeszcze niedawno twierdzilas ze z forum jest cos nie tak :] a teraz nagle przeciwko mnie i przeciwko temu co pisze piszesz :] wiec chyba tez z ta szczeroscia nie tak do konca...


temat wziezt ze : szkola/jak matura(nowa)?/bodajze 4 strona :]
ale ja dalej to samo myśle...nie wiem po czym wywnioskowałaś, że nie..
i nie jestem przeciwko tobie, tylko mam inne zdanie..
bo mysle ze czesto piszesz(cie) to co dana osoba chce uslyszec, a nie to co myslicie zeby hmmm.. utrzymac mila atmosfere(?) aby ludzie dalej mysleli ze jestes fajna(?) nie wiem...
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Anuś »

:twisted: to od dzis piszemy tylko i wylacznie to co nam w sercu siedzi, nie patrzymy na to czy kogos ranimy czy nie ;] od dzis jestesmy szczerzy i na forum beda czeste wojny, klotnie itp. :]
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: Phantom »

Jasne. Zreformujcie nas na swój - inny od pozostałego - idealny kształ w ramach poczucia misji zbawienia Wszechświata. Najlepiej wszyscy na raz. Powodzenia, jestem z Wami 8)
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Wolność Słowa Wolność na Forum i ogólnie o tym ;p

Post autor: kwitnace-magnolie »

jak ktoś mądry (jakiś psycholog) powiedział - 'osobowości nie są ani dobre ani złe'

a wiec RÓBTA CO CHCETA! :wink: :wink: :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
ODPOWIEDZ