Głupia sprawa

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Kiwi
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 21.03.2004, 18:50

Głupia sprawa

Post autor: Kiwi »

Czy to takie głupie że jeżeli się chce być z kim to sie mówi po postu ze sie chce z tą osobą chodzic ???
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Głupia sprawa

Post autor: ORZO »

Jak masz 13 lat to jest to skuteczna metoda.Najlepsza jest improwizacja.Ostatnio dowiedziałem się że wiele dziewczyn nie lubi jak ktoś pyta "Czy moge Cię pocałować".Wydawało mi się to bardzo romantyczne. :(
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Głupia sprawa

Post autor: Montana »

chodzi to sie do sklepu po bulki....:/
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głupia sprawa

Post autor: Anuś »

niby po bułki :) Ale taką jakąś datę trzeba ustalić żeby potem wiedzieć kiedy się świętuje :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Głupia sprawa

Post autor: Fighter »

Anuś pisze:niby po bułki :) Ale taką jakąś datę trzeba ustalić żeby potem wiedzieć kiedy się świętuje :)
Data kupienia pierwszej bulki razem
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Głupia sprawa

Post autor: Paweł »

Kiwi pisze:Czy to takie głupie że jeżeli się chce być z kim to sie mówi po postu ze sie chce z tą osobą chodzic ???
Moim zdaniem to w sam raz dla dzieci/nastolatków w wieku 10-13 lat... choc ja tam nie wiem, bo dla mnie cos takiego jak "chodzenie" to poprostu zabawa w stylu:
- cześc, jestem Janek
* cześć
- Jak masz na imie?
* Ania
- Chcesz ze mna chodzić?
* Taaaak
:mrgreen: :twisted: :P

Jak chcesz z kimś naprawdę być, to nie musisz tego nawet mówić... porpstu musisz być!
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Głupia sprawa

Post autor: Magduś »

Bosssko :D pamięta się stare dobre zcasy w stylu "będziesz ze mną chodzić??- nie-e. oj weź chodź" ;P i tak dalej...
Ja datę swietowania ustalilabym na datę pierwszego spotkania ;]
A tak w sumie to samo z siebie wychodzi jak się dużo spotykacie
ORZO zamiast sie pytać bierz sie do roboty :> :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Głupia sprawa

Post autor: Fighter »

Ej ludzie nie macie o co pytac????hehe :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Głupia sprawa

Post autor: Polan »

Może to i troszke głupie mówić komuś, że chce się z nim chodzić, ale na pewno nie jest głupie powiedzieć że się kogoś Kocha . Więc co za problem ? ;->
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
AnciA
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 15.07.2003, 11:45

Re: Głupia sprawa

Post autor: AnciA »

Mi sie wydaje ze czasami takie pytanie jest nie potrzebne...Czasami to ,,chodzenie'' wychodzi samo z siebie ;) Z osoba ktora kochasz masz taki dobry kontakt, ze najpierw z przyjazni rodzi sie cos wiecej i pozniej juz jestescie razem... trzymacie sie za rece, przytulacie sie do siebie i takie tam ;) Chociaz niektore dziewczyny chca uslyszec to pytanie od chlopaka wtedy czuja sie takie hmmm moze ,,wazne'' ;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Głupia sprawa

Post autor: Fighter »

AnciA pisze:Mi sie wydaje ze czasami takie pytanie jest nie potrzebne...Czasami to ,,chodzenie'' wychodzi samo z siebie ;) Z osoba ktora kochasz masz taki dobry kontakt, ze najpierw z przyjazni rodzi sie cos wiecej i pozniej juz jestescie razem... trzymacie sie za rece, przytulacie sie do siebie i takie tam ;) Chociaz niektore dziewczyny chca uslyszec to pytanie od chlopaka wtedy czuja sie takie hmmm moze ,,wazne'' ;)
HEHEHE "Bedziesz ze mna chodzic??" - ciekawe kto tak pyta, chyba tylko nie urazajac nikogo "Gowniarze" :mrgreen: .
Chodz nie jestem kobieta, ale z mego doswiadzczenia one lubia slyszec "Kocham", a nie takie debilne pytania w stylu "Bedziesz ze mna chodzic??" , gdzie po bulki do sklepu???, no to nie bo mama robi zakupy. :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Głupia sprawa

Post autor: bober »

No przepraszam, ja z moja bliską przyjaciółką chodze po bułki do piekarni... : )
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Głupia sprawa

Post autor: ::PiotreK:: »

ale i tak jest najlepsze to pytanie przez posłańcow
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Głupia sprawa

Post autor: ORZO »

::PiotreK:: pisze:ale i tak jest najlepsze to pytanie przez posłańcow
HAAAAAAA!!!!To jest dopiero jazda!!! :mrgreen:
Pamiętam jeszcze że w podstawóce modne było pisanie takich tekstów na karteczkach.

P.S.Czy u was też była kiedyś taka mania zbierania karteczek z notesików????????
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Głupia sprawa

Post autor: Montana »

taaa zalatwianie sobie "chodzenia" przez kogos to jest cos ;) ja to praktykuje do dnia dzisiejszego ;);););););)

hehe a karteczki byly i nawet zbieralam.... szczerze, to bylam zacieklym kolekcjonerem ;)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Głupia sprawa

Post autor: *RyBkA* »

no przez osobe jakos szybciej idzie i jest latwiej :)
ja tez zbieralam karteczki :>
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Głupia sprawa

Post autor: Mirriam »

ja jedyne co robilam przez kogos, to zbieralam informacje o moim obiekcie zainteresowan... :hihi::hihi::hihi:
Co do karteczek, to wczoraj ogladalam swoje stare zdjecia i znalazlam jedno na ktorym jestem calutka oblozona takimi karteczkami :D
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Głupia sprawa

Post autor: Fighter »

A moze sknczycie z tymi karteczkami. Zalorzcie nowy topik.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Głupia sprawa

Post autor: Kaha27 »

JEDEN PROSI O CHODZENIE A DRUGI NIE... PROSZENIE O CHODZENIE NIE MOSI BYC:"CHCESZ CHODZIC ZE MNA?!" TYLKO MOZE BYC: "CO BYS POWIEDZIALA/POWIEDZIAL GDYBYSMY SPROBOWALI BYC RAZEM?! MOZE NAM SIE UDA" DLACZEGO PROSZENIE O CHODZNIE SZUFLADKUJECIE ZE TO DLA DZIECI?!
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Głupia sprawa

Post autor: ORZO »

Tak się już przyjęło."Chcesz ze mną chodzić" i "...mogli być razem" to dwie różne kwestie.Ta druga moim zdaiem brzmi o wiele lepiej.
ODPOWIEDZ