Pytanie do Dziewczyn

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Kiwi
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 21.03.2004, 18:50

Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Kiwi »

Powiedzcie mi jak bym powiedział dziewczynie ze jestem Nią zauroczony jak by to mogła odebrac ???
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Linka »

To chyba zalezy od sytuacji i od tego co ona o tobie mysli :hihi:
Jesli mysli to samo co ty to zapewne sie ucieszy, jesli nie to albo cie wysmieje albo kulturalnie powie prawde.
Nooooo chyba najlepszym wyjsciem bedzie jak sie ucieszy. A jesli nie chcesz potencjalnej porazki to sprobuj jej to zasugerowac a nie mow bezposrednio :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Anuś »

a jak ona może to odebrać? :/ ja cię nie rozumiem :/ normalnie... a jak ty byś to odebrał?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Fighter »

Anuś pisze: a jak ty byś to odebrał?
Nie normalnie :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Paweł »

Kiwi pisze:Powiedzcie mi jak bym powiedział dziewczynie ze jestem Nią zauroczony jak by to mogła odebrac ???
Wiesz..., tego nie da sie tak określic...

Jedna może pomyślec, że jestes spoko, ale jej sie nie podobasz,
Druga da Ci poprostu kopniaka,
Trzecia powie, że też sie jej podobasz,
Czwarta to oleje,
Piąta, szósta... itd

Nie ma na to jakiejś reguły... mamy ponad 6 miliardów różnych charakterów na świecie (-:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: bober »

Ja tylko dodam, że jak dostaniesz z liścia to koniecznie nam napisz, pośmiejemy się troche ; )
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Fighter »

bober pisze:Ja tylko dodam, że jak dostaniesz z liścia to koniecznie nam napisz, pośmiejemy się troche ; )
Taaa szczegolnie ja napisze ze jej oddal :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Katarzynka16
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.04.2004, 20:38
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Katarzynka16 »

to zalezy tylko iwylacznie od charakteru dziewczyny i od tego czy cie lubi czy nie. :roll:
Nadzieja umiera ostatnia...
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Kaha27 »

ZUC SIE POD POCIAG- PROPOZYCJA MOJA

BOZE!!!!!!!!!!ALE MASZ PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE UMOW SIE Z NIA GDZIESZ!!!!!!!!!!!!!
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: *RyBkA* »

Kaha27 pisze: NORMALNIE UMOW SIE Z NIA GDZIES!!!!!!!!!!!!!
no i oczywiscie troche pobajeruj :)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Kaha27 »

TYLKO NIE ZACHOWUJ SIE JAK ROZCHISTERYZOWANA LASKA;)
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: SkaTe_GirL »

*RyBkA* pisze:
Kaha27 pisze: NORMALNIE UMOW SIE Z NIA GDZIES!!!!!!!!!!!!!
no i oczywiscie troche pobajeruj :)
i sukces murowany ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Kaha27 »

A na pewno BEDZIE DOBRZE....W DODATKU KIEDY NIE JESTES JAKIS CALKOWICIE BRZYDKI...
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Piqs - X »

To ja wam napoisze bajer jaki ja wczoraj dostalem : P

SMS 1. - Hej Pawel! Swietnie grales na koncercie (w sobote gralem koncert na basie z zespolem - przyp. Piqs), jestem pod wrazeniem :) Jak tam po swietach u Ciebie? PS Mam nadzieje ze nie masz mi za zle ze wytropilam twoj nr. Pozdrowoionka Anka

SMS 2. - Mam taka cicha nadzieje ze nei ejstes na mnie zly .. tak apropos wyprzystojniales z tym nowym fryzem : > odpisz
Chce dodac ze nei odpisalem po 1. bo mialem wyloczony dzwiek. Po drugim opdisalem

SMS Moj . Po1 jaka Anka? .. Po2 dzieki za pochwale gry .. Po3 Sorx ze nie odpisalem, ale mialem kom wyloczonom, po wtore czes : P

SMS 3 - Ad1 twoja fanka) Ad2 nie ma za co Ad3 nastepnym razem miej wlaczony dziwek ad4 no czesc :)

SMS Moj 2 - Ej no ale ja mam tyle fanek, ze nie nastarczam smsoow pisac : P .. to pewnie dlatego ze mam taka ladna gitare ; )

SMS 4 - O rany, chyba zartujesz ..? Tyle tzn ile? Chaialabym sie neico dowiedziec o konkurencji ..

SMS 5 - Chcoiaz tak sobie mysle ze jestem taka zajebista, ze nie bedziesz sie nawet zastanawial : )

SMS moj 3 - Eh no, moge ci dac powiedzmy nr 4748 =. Moja sekretarka cie zapisze i bedziesz czekac w kolejce ; )

SMS 6 - To co jesxzcze? Wymiary, kolor wlosow oczu itd ? Dla Ciebei to ja sie moge nawet w kisielu bic, z reszta gdzie ja do fanclubu, wole byc ta jedyna wyjatkowa ...


SMS moj 4 Pierwszy trening we wtorek, przyneis duzo kisielu i fajna sportowa bielizne ..

SMS 7 Jaki smak .. ? a p oco wogole jakas bielizna. ja tam sie nie mam czego wstydzic : )

SMS moj 5 Ja lubie wisniowy, a bielizne musisz meic zeby bylo na co wieszac reklamy .. trzeba myslec ekonomiczne! A tak wogoel to ide czytac ksiazke a pote mspac .. Papa :O

SMS 8 - eh szkoda ze nie moge z Toba ... zostaje mi tylko wzdychac do zjec z koncertu i dnia wiosny :( PS tez lubie wisniony :>

Qfa, a jan ie wiem co o tym myslec : P .. Nawwet nei wiem kto to jest O_o .. no ale nic ; P .. tylko duzo kasy wydalem .. qrwa mac
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Paweł »

lol... :hihi:

Hmmm... Nie wiesz co mysles... ? ;> Jaaasne ;p
W końcu to tylko sms'y, a pomysl, że ty wydałes około 1,50 zł, a ona az 2,40 zł :twisted: (-;
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: macey »

z neta slij z neta! :D
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: *RyBkA* »

z neta za friko jest :) hehehe... zgadzam sie z haslem Macey
z neta slij z neta
hehehe :)
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: ::PiotreK:: »

ja tam myśle ze ktoś z ciebie głupka robi
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Piqs - X »

::PiotreK:: pisze:ja tam myśle ze ktoś z ciebie głupka robi
Brawo .. Piotrek dostaje 1. nagrode w konkursie = ] .. Ale ja sie prawie w to wkrecilem; p .. wlasciciwe to tak na 95% .. no nic ; p .. a to wszystko pisala psiapsiolka fanka ; p .. Chwala jej za to ze mnie wkrecila ; ]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Anuś »

heh...nieźle nieźle :D jak chcesz to może być że to ja byłam :D Anka, Anka :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ