Pytanie do Dziewczyn

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: ylka »

Każda dziewczyna odbierze to inaczej. Jeśli ona też jest tobą zauroczona - na pewno z radością. Jeżeli nie - to z... [zależy :P] Ja osobiście byłabym zaskoczona, bo jestem obojętna na twoje względy. :P
Ale teraz powiem coś z własnego doświadczenia. Chłopak [mój - tak dla ścisłości] powiedział mi któregoś dnia "kocham cię". Ja osłupiałam, byłam totalnie oszołomiona, zaskoczona i wszystko na raz. Nawet nie czułam radości czy czegoś takiego... Po prostu zero reakcji. Po paru dniach robił mi wyrzuty, że ja mu nie odpowiedziałam tego samego... :P Za drugim razem sytuacja... powtórzyła się.
smile like a melon slice : )
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Mróweczka :) »

to zalezy od sutuacji.... jesli to powiesz w zlym czasie to moze to olac lub cie wysmiac.... wiec uwazaj....
Basienka821
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 12.09.2004, 18:32

Re: Pytanie do Dziewczyn

Post autor: Basienka821 »

mysle ze kazdej dziewczynie sie spodoba jak powiesz jej ze jestes nia zauroczony! przeciez kazda z nas lubi byc kochana!!!powodzenia
Bara
ODPOWIEDZ