IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: PLAGIATT »

no i wojna sie ciagle toczy coraz wiecej krajow wycofuja swoje wojska mozna powiedziec ze uceiakaja a my nadal tam jestesmy i walczymy... juz wyladowalismy nibym na liscie zamachow przez terrorystów co wy sadzicie o tej calej wojnie??? powinnismy zostawic tam nasze wojska czy wycofac je ????

na poczatku bylem za ta wojna ale teraz jakos wedlug mnie to jest bezsens coraz wiecej ludzi ginie i zolnierzy... wedlug mnie powinnismy ten narod zostawic i niech wybija sie sami na wzajem bylo kiedys takie powiedzenie w które wieze a brzmi ono tak:

"Jesli nie skonczymy z wojną ona skończy z nami"
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Shirya »

Właśnie na to liczą ugrupowania terrorystyczne, że Polska wycofa swoje wojska. Ja jestem za tym by nie wycofywać.... terroryści i tak nie spacyfikują...
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: bober »

Moim zdaniem sprawa jest oczywista i już nie roztrząsając poprawności naszego udziału w całym przedsięwzięciu jedynym rozsądnym krokiem jest trwać i nie ugiąć się pod nawałem coraz to nowych aktów terroru.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Paweł »

Zgadzam sie dokaldnie z moimi poprzednikami... nie z Tobą Plagii ;p (bez urazy : ) )))

Nie nalezy teraz rozmawiac nad tym czy dobrze czy zle ze te wojska tam pojechaly, TO oceni historia.... nasi potomkowie, a my skupmy sie na tym ze te wojska tam są i muszą tam zostać... Bo inaczej terrorysci będa widzieli ze jedna bomba moga zminic wszystko tak jak zapragna.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Phantom »

PLAGIATT pisze: coraz wiecej ludzi ginie

Jak rano usłyszałem, że W. Milewicz nie żyje, długo nie mogłem w to uwierzyć. Nie wyobrażam sobie większych relacji bez niego :? Ech, przynajmniej zginął robiąc coś co kochał, jeśli mozna mówić o jakichkolwiek plusach :emm:

BTW. Ja bym nie wycofywał nikogo, ale postrał się zrobić coś żeby szybko ten kraj ustabilizować, bo atmosfera wśród Irakijczyków z dnia na dzień jest coraz luźniejsza... (patrz: np. wyżej)

Drwal
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 06.06.2004, 10:23
Lokalizacja: Łódź

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Drwal »

Pewnie że nie wycofywać. Jak wycofamy to zyskamy opinię kraju z którym nie waro zawierać żadnych umów.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Montana »

Polacy zawsze bylo gotowi niesc pomoc innym.... Chociazby francji czy Wlochom... i zawsze wychodzilismy z tego na stratnym.. :/
tak jest tez tym razem :/ Najpierw trzeba zrobic porzadek na wlasnym podworku, zeby zajac sie czyims
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: Paweł »

W sumie racja, Polska zawsze juz tak miala...

Ale z jednej strony mnie to cieszy, ze taki mamy kraj...
Choc z drugiej nie za bardzo, bo jak Polska potrzebowala pomocy to sie od niej wszyscy odwrocili. Pomimo tego istniejemy, jestesmy :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ashon
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.06.2004, 16:33
Lokalizacja: Poznań

Re: IRAK - WOJNA - POLSKIE WOJSKO

Post autor: ashon »

Znaleźliśmy się na tej liście i nawet jeżeli byśmy się wycofali, nie skreśliliby nas z listy. Osobiście uważam, że niepotrzebnie się pchaliśmy do tego Iraku. Więcej z tego wyjdzie złego niż dobrego dla nas.
ODPOWIEDZ