Lepper u wladzy..?!

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

ehhh...mam takie pytanie na czasie w Polsce... ?!?!
Co sadzicie o naszej przyszlosci w polsce jak Lepper obejmie wladze w karaju... ?? Dziwi mnie skad partia leppera ma takie poparcie... ?!?!?!?!? Hmmm... uwazam ze Lepper jak dojdzie do wladzy to polska skompromisuje sie w Uni i nie tylko .... To bedzie kleska....!!! :nie:
Wypowiedzcie sie na temat naszego kohanego Leppera [byc moze premiera :mrgreen: ]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Paweł »

Boooooze....

Jednego nie rozumiem (sondaze odnosnie wyborow do parlamentu erupejskiego), jak parta która jest przeciwko UE moze miec tak duze poparcie w wyborach do jej organow (zem tak to nazwe) :zdziwko:

Dupek... :zdziwko:

Rzeczywiscie, skad to poparcie?! ...skoro ciagle wszyscy narzekaja... :zdziwko:

Mi az zal o nim mowic... :zdziwko:

:twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Fighter »

Sondaze maja to do siebie ze sie myla.
Samoobrona nie bedzie w stanie sama rzadzic tak samo PO bo po prostu bez jakiejs koalicji, nie beda w stanie przepchnac rzadnej ustawy.
I tak znajac zycie jeszcze wszystko dziesiec razy sie pozmienia do wyborow.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

...obys mial racje ze sie pozmienia.... bo inaczej bedzie zle w polsce... Ja wlasnie tego nie kapuje czemu czlowiek malo lubiany przez polski narod ma takie poparcie ... :? [wkoncu to polska :nie: ] Na ustawe zawsze znajda sie jakies koalicje ktore beda za... :nom:
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Fighter »

IRYS pisze:Ja wlasnie tego nie kapuje czemu czlowiek malo lubiany przez polski narod ma takie poparcie
Ludzie sie zawiedli na rzadzie (SLD), a PO to co niby, wspieraja SLD chodz glosno nie mowia. Samoobrona daje ploche nadzieje, chodz nawet programu, ani zaplecza nie maja. Ludzie wola pujsc w skrajnosc, wierzac ze cos sie zmieni.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Peggy »

Mi sie wydaje (ale to jest tylko mmoje skromne zdanie), za Lepper wcale nie ma takiego duzego... poparcia. jest taka sytuacja w Polsce, ze ludzie nie wiedza po ktorej stronie maja byc, wiec dla JAJ (to bardzo na czasie) "popieraja" Andrzeja. Przypomnijcie sobie sytuacje sprzed 14 lat kiedy do drugiej tury wyborow na prezydenta przeszedł niejaki Tyminski (mieszkajacy chyba w Peru). LUD nie wiedzial kogo wybrac i dla JAJ skreslali Tyminskiego, bo on przeciez i tak nie mial szansy, a co sie okazało - miał. O KURCZACZEK ale sie rozpisalam. SORKI
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

Polakow mozna przytoczyc do przyslowia [troche zmienione :hihi: ] Polaki nie gesi swoj rozum maja .... :wink: Jak mozna glosowac na czlowieka ktoy nic nie oferuje .... tak poprostu dla jaj ... :? ?!?!?!? [a.d. do wypowiedzi Peggy ... :hihi: ]
Wkoncu to Polska, kraj w ktorym wszytsko jest mozliwe ... :tak:
PozdrO ... 8)
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
oskar87
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 10.04.2004, 16:35
Lokalizacja: Police

Andrew Lepper??!!:/

Post autor: oskar87 »

Ludzie!!!!!!!!!! Ten człowiek to po prostu mnie coraz bardziej zaskakuje... i te numery z własnym nagłośnieniem w Sejmie!! :zdziwko: ...szkoda gadać !! :? Dziwi mnie tylko... czemu on ma takie poparcie??!! :/
ejoł!!!!!! baunSSSS!!!!! ajjjjjjjjjj!!! :P
Kaha27
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 11.04.2004, 20:11
Lokalizacja: Wawa

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Kaha27 »

JA WYPROWADZAM SIE Z KRAJU1!!! OBIECUJE!!!! :tak: :tak: :tak: :tak:
wszystko zyje... wszytko oddycha... wszytko rosnie... wszytko podnosi sie.... tylko ja jestem upadkiem...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Paweł »

Kaha27 pisze:JA WYPROWADZAM SIE Z KRAJU1!!! OBIECUJE!!!! :tak: :tak: :tak: :tak:
Dla mnie to ucieczka...
...moze i dobra, ale ja jakos nie mam zamiaru wyporowadzac sie z kraju.

Nie jestem zadnym patriota, ale jestem Polakiem i urodzilem sie w Polsce, to niby czemu mam uciekac... bo mi zle tutaj? W Afryce mają gorzej. A nie mam zamiaru wyjezdzac za granice i wystrzegac sie potem ze ja cokolwiek mam wspolnego z Polska.

...Nawet jesli w moim zyciu zdazylo by sie tak, ze wyjechalbym za granice to na kazdym kroku podkreslabym to ze jestem Polakiem..., ale to juz zupelnie inny temat.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Fighter »

Kaha27 pisze:JA WYPROWADZAM SIE Z KRAJU1!!! OBIECUJE!!!! :tak: :tak: :tak: :tak:
No to ja mam do ciebie pytanie i prosil bym o szczera odpowiedz. Mianowicie moje pytanie brzmi "Why ?????"
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Anuś »

Fighter pisze: No to ja mam do ciebie pytanie i prosil bym o szczera odpowiedz. Mianowicie moje pytanie brzmi "Why ?????"
Albo WHEN? :mrgreen:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: ::PiotreK:: »

wczoraj na osiedlu na ławeczce 2 kolesi zaczeło gadac o polis\tyce jeden z nich sie nasłuchał leppera bo gadał dokładnie jak on krytykował unie i w ogóle wszyscy mało sie nieposikalimy z niego jak mówił a co najlepsze jeden kolega nagrał wszystko na komórke moze niedługo uda mi siee to załatwić to sie tez posmiejecie
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

Paweł Florczak pisze:Dla mnie to ucieczka...
...moze i dobra, ale ja jakos nie mam zamiaru wyporowadzac sie z kraju.

Nie jestem zadnym patriota, ale jestem Polakiem i urodzilem sie w Polsce, to niby czemu mam uciekac... bo mi zle tutaj? W Afryce mają gorzej. A nie mam zamiaru wyjezdzac za granice i wystrzegac sie potem ze ja cokolwiek mam wspolnego z Polska.

...Nawet jesli w moim zyciu zdazylo by sie tak, ze wyjechalbym za granice to na kazdym kroku podkreslabym to ze jestem Polakiem..., ale to juz zupelnie inny temat.
Ja jestem tego samego zdania, jestem polakiem i bedzie zle a zostane po co mam wyjezdzac tu sie urodzilem jstem polakiem i sie nie wstydze .... :P Wkoncu polacy sa znani w Europie chociazby z milosci do trunkow ... :mrgreen: [z tego mamy przynajmniej powod sie cieszyc ... :wink: ]
JA WYPROWADZAM SIE Z KRAJU1!!! OBIECUJE!!!!
ehhh...nie wyjezdzaj od nas ... :mrgreen: nie nio nie ma powodow ... [jakby zabijali to jeszce bym sie pokusil na wyjazd ... :wink: ]
Polska nie ma zle [narazie] a Lepper i tak dostanie w wyborachw dupe... :hihi:
JAK COS TO ZOSTANIEMY ANARCHISTAMI ...... [jezeli jeszce nie jestesmy/cie ... 8)]
PozdrO ... [nie watpcie ... "jeszce bedzie czas" ... :tak: ]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Piqs - X »

A nie myslicie, że haslo

"My jeszcze nie rządzilismy!"

coś daje?..

Społeczenstwo ma dość starych twarzy, ludzi ktorzy tur;aja sie po tej scenie politycznejj przechodzac z jednej na druga strone. Nie chca bylych komunistow, ktorzy jak PZPRowcy siedzieli przy okraglym stole a teras chca przemian spolecznych i robiareformy! Nie chca Prawicy, ktora po wielu kompromitacjach doprowadzila do wielkiego deficytu panstwa. Społeczenstwu juz wszysko jedbneo kto bedzie rzadzil, byleby ten ktos mial jakies swieze pomysly, inne spojrzenie na Polske i jej sprawy .. noi Lepper na tym korzysta.
Chociaz osobiscie nie widze sie z mozliwoscia dodrukowanai pieniedzy :| ... bo dojdziemy do tego ze chleb bedzie kosztowal ze 100zl ;P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Paweł »

Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Anuś »

Kaha27 pisze:JA WYPROWADZAM SIE Z KRAJU1!!! OBIECUJE!!!! :tak: :tak: :tak: :tak:
a jedź i nie wracaj! :D Napisz tylko czasami coś na forum! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

Paweł Florczak pisze:Polecam ten artykuł...

http://info.onet.pl/901373,11,item.html
Jush nas nie doluj ... :wink:
nie wiem czy ten czlowiek jest o zdrowych zmyslach ... :)
Nie jedz nigdzie ... :mrgreen:
pozdrowienia ...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Paweł »

A no jesli mowa juz o artykułach, to jest taka gazetka jak "LOL"...
W wydaniu kwietniowym jest ciekawy tekscik o Polsce za kilka lat po tym jak pa, wladca naszego narodu, Andrzej Lepper, zostanie ... kims tam, nie wiem, bo nie czytalem... ale podobno warto... :D
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Shirya »

Jeśli Lepper dojdzie do władzy będziemy mieli Argentynę (w najlepszym przypadku)....
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
ODPOWIEDZ