Lepper u wladzy..?!

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Paweł »

Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Plik »

...

Kod: Zaznacz cały

Jak informuje portal Gazeta.pl, najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa Google, szukając hasła "kretyn" w sieci, wyświetla w wynikach wyszukiwania, na drugim miejscu oficjalny biogram szefa Samoobrony ze stron Sejmu.


Jak ustaliła Gazeta.pl, maczał w tym palce założyciel internetowego blogu www.lepper.blogspot.com. Na stronie założonej tylko po to, by dokuczać Samoobronie, wzywa: "Apeluję do wszystkich Polaków, którzy są właścicielami stron internetowych, o następujący link prowadzący do strony sejmowej Andrzeja Leppera pod hasłem "Kretyn". Zróbcie to dla swojej ojczyzny - Polski!!!". Zdezorientowana wyszukiwarka Google po wstukaniu słowa "kretyn" wyświetla wszystkie strony, na których pod linkiem "kretyn" ukryto biogram Leppera.

:mrgreen:
pozdro ...
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: Polan »

uffffff... wygląda na to, że nie Lepper nam grozi tylko Giertych. Ale co tam, tego też obalimy :wink:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bip
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.06.2004, 20:07
Lokalizacja: .. a po co wam to

Leper !!!!!!!!!!!!

Post autor: bip »

Myślę że nigdy nie dojdzie do objęcia władzy przez Lepera. Teraz większym zagrozeniem jest Giertych i jego także należy się bać bo podobnie do Lepera takze mim zdaniem nie2 jest ani trochę wiarygodny. Zobaczymy
Ciesz się każdym dniem, jakbyś to własśnie na niego, czekał całe życie ..... :))))))
bip
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.06.2004, 20:07
Lokalizacja: .. a po co wam to

Re: Lepper u wladzy..?!

Post autor: bip »

Shirya pisze:Jeśli Lepper dojdzie do władzy będziemy mieli Argentynę (w najlepszym przypadku)....
... i bez niego możemy mieć :(
Ciesz się każdym dniem, jakbyś to własśnie na niego, czekał całe życie ..... :))))))
ODPOWIEDZ