Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: tynka:) »

moim zdaniem nie ma okreslonego wieku...kazda dziewczyna sama decyduje sie na to i sama wie kiedy jest na to gotowa i powinna wiedziec jakie sa konsekwencje, gdy zajdzie w ciaze majac 16 lat...to jest kazdej dziewczyny idywidualna sprawa...kazda ma inna potrzebe!
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Dla mnie określeniem wieku jest gotowość umysłowa dziewczyny. To miałem na myśli
We are the champions!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Linka »

Kazdy przeciez jest inny, wiec powinien miec inny czas na zrobienie "tego". To decyzja osobista, bardzo czesto podejmowana zbyt pochopnie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Piqs - X »

Dojrzalosc spoleczna przede wszystkim :) .. Laski nib to mja wczesniej ; p .. menom to sie robi okolo 19-20 roku zycia:)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Fighter »

Piqs - X pisze:Dojrzalosc spoleczna przede wszystkim :) .. Laski nib to mja wczesniej ; p .. menom to sie robi okolo 19-20 roku zycia:)
Czyli juz jestem dojrzaly :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Piqs - X »

:D .. Az tak wiarygodny yestem :)?
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Fighter »

Piqs - X pisze::D .. Az tak wiarygodny yestem :)?
Ale ja latwowierny :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: AgusiaPsujek »

::PiotreK:: pisze:no własnie to czy jest sie gotowym na swój pierwszy raz mozna stwierdzic dopiero po fakcie
to jest prawda ja sprawdzilam po fakcie i mysle ze bylam gotowa
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Peggy »

szczrze mówiąc, ostatnio za każdym razem wydaje mi sie, że robie to pierwszy raz, że trace znowu dziewictwo... Taka jakas dziwna jestem, no ale wydaje mi sie, ze juz od 2 lat jestem "gotowa". A moja gotowość polega na tym, ze juz nie boje sie ciąży i jej konsekwencji, bo wiem, że jakos sobie poradze!
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

A według mnie, to czasem nawet po fakcie trudno stwierdzić, czy było się gotowym... Bo tak naprawdę, bardzo często przychodzą wątpliwości: czy dobrze zrobiłem (zrobiłam), czy to powinno być z Nim (z Nią), czy dobrze, że tak wcześnie (późno 8) )...
Oczywiście nie mówię o każdej sytuacji, tylko o jakiejś części...
We are the champions!
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: GoSiAcZeK »

Mam 15 lat i szczerze mówiąc nie jestem na to gotowa. Nie ukrywam, że gdybym chciała to mój chłopak nie miałby nic przeciwko temu, ale nie śpieszy mi się. Mam na to czas ... i będę czekać tak długo aż nie poczuję, że to jest to... zrobie to tylko z osobą którą kocham a nie gdzieś na imprezie z pierwszym lepszym
13.02.2005 r.

A. ;**
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: JaQb »

GoSiAcZeK pisze:Mam 15 lat i ....zrobie to tylko z osobą którą kocham a nie gdzieś na imprezie z pierwszym lepszym
no ja myśle :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: GoSiAcZeK »

JaQb pisze:
GoSiAcZeK pisze:Mam 15 lat i ....zrobie to tylko z osobą którą kocham a nie gdzieś na imprezie z pierwszym lepszym
no ja myśle :wink:
No a jak?? Nie chce żeby później gadali tak jak o jednej z moich koleżanek, że jest ... no wiecie :nie:
13.02.2005 r.

A. ;**
Rico
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 06.08.2003, 10:36
Lokalizacja: z daleka

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Rico »

ja powiem tylko tak dziewczyny w odróżnieniu od chłopaków muszą uczyć sie orgazmu ( naukowo udowodnione ) znaczy że nie wiedzą co to orgazm dopuki go same nie doświadczą - wiec nie ciągnie je do sexu, nie odczówają popędu tak jak faceci, po drugie boją sie bulu bo jest na ten temat tyle szumu że sie nie dziwie :-) dopiero jak poznają co to orgazm i przeżyją swój pierwszy raz to wtedy juz znikają te zachamowania i zaczynają mieć ochote na sex. A nie tylko dziewczyny sie nad tym zastanawiają :-) ja tak jak i wielu facetów (o tym sie nie mówi) miałem taki problem że jak miałem sie kochać ( mój 1 raz) to nagle dostawałem takiego stresu że moja męskość opadała :P i nic bałem sie że jestem impotentem wpadłem w panike i wogóle dół na maksa, ale przeciez normalnie miałem erekcje, tylko w tym momecie danym zawiodłem, potem dowiedziałem sie że jednak mi nic nie jest bo to bywa dość czeste u facetów ( chodzi mi o 1 raz i zaburzenia tylko w sytuacji kiedy ma dojś do stosunku) Jedyną radą jest na to wyrozumiałość partnerki, pomoc z jej strony ;-) i czeste próby podejścia i udało sie ;-)
"... co bedzie dalej??... hmm... tego nawet ja nie ośmiele sie przewidywać.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Offik »

odkopujemy?
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Jessica »

Ja wiem, że nie jestem gotowa, poza tym i tak by nie było z kim ;P
Uważam, że jestem za młoda i mam jeszcze czas. Jak się coś zmieni, to napiszę ;D
Let's make all dreams come true!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Martuśka »

hmmm... pamiętam jak chciałam strasznie zobaczyć jak to jest współżyć z chłopakiem i byłam pewna ze to właśnie ten moment ale jak miałam okazje spróbować to stchórzyłam;p teraz jestem troche starsza i miałam dużo czasu by wszystko dobrze przemyśleć i wydaje mi sie ze jestem gotowa ale pewnie znając mnie to i tak by nic z tego nie wyszło gdybym miała okazje. Do tego trzeba mieć partnera który jest zaufany i dojrzały emocjonalnie. Z reszto trzeba liczyć sie z konsekwencjami i być na nie gotowym i w razie czego wiedziec co robić bo różnie w życiu bywa...
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: aguśka »

poprostu trzeba wiedzieć że jest się gotowym, w przeciwnym razie będzie wielkie rozczarowanie......... i nie ma żadnej bariery że przed 18 to wykluczone itp. jeśli jest ktoś kogo się kocha....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Paweł »

ale chyba 16latka, ktora (przepraszam za wyrażenie) daje na lewo i prawo, to chyba lekka przesada, nie? :oops2:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy jestem już gotowa? [pytanie dla dziewczyn ;P]

Post autor: Virgin »

Paweł pisze:ale chyba 16latka, ktora (przepraszam za wyrażenie) daje na lewo i prawo, to chyba lekka przesada, nie? :oops2:

eetam zaraz przesada - kobieta pracujaca, nie? :twisted:
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ