Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz tego pierwszego buziaka? :D

było zajebiaszczo!
5
50%
nawet okey
1
10%
mogło być lepiej
3
30%
żenada o.O
1
10%
 
Liczba głosów: 10

nieobecna
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 17.02.2004, 19:52

Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: nieobecna »

Jestem z chłopakiem, no wygląda na to że mamy się ku sobie, ja już żyć bez niego nie potrafię. Ale wogóle się jeszcze nie całowaliśmy, tylko takie buziaczki w policzek, ale ja jestem nieśmiała i on chyba też bo mimo kilku okazji (tak mi się wydaje) to mnie nie pocałował w usta, ani ja jego. Czy mogę poprostu go zapytać czy mnie nie pocałuje ? Możecie mi poradzić coś ? (a może gdzieś już o tym było napisane ? )
Ostatnio zmieniony 02.09.2008, 22:09 przez nieobecna, łącznie zmieniany 1 raz.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: ORZO »

Jak nie bedziesz miała odwagi go zapytać to po prostu wsadź mu jezyk w usta a o resztę się nie martw. :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: SkaTe_GirL »

tu sie nie da dawac rad ;P po prostu podchodzisz calujesh ... i chlopak nie ma wyjscia [ -; musi oddac pocalunek ;P tak kiedys zrobil moj eks w pamietnym parq [ -; podszedl i pocalowal mRrrRRr a ja nie mialam innego wyjscia jak odwzajemnic buziaka; -] wiec najlepsza rada ;P on sie wtydzi? ;P Ty badz smielsza...
wydaje mi sie ze chlopakowi nie powinno sie zadawac pytan typu :" Czemu mnie nie calujesh?" Bo to takie jakies no byle jakie ;P
po prostu wes sprawy w swoje lapki ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
nieobecna
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 17.02.2004, 19:52

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: nieobecna »

A co jeśli on się tym speszy ? Może to być przecież jakiś shock, i choć śmiem twierdzić że to musi się mu spodobać, to przecież... mam obawy czy się tym nie zrazi do mnie... nie jest tchórzem, to wiem na pewno, ale jest wrażliwy... i wogóle zresztą ja też nie bardzo wiem jeszcze jak bym miała tak nagle go pocałować ;p To przecież facet powinien wyjść z inicjatywą no nie ?
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: ORZO »

Inicjatyw powinna być po obu stronach.To jest pocałune a nie stosunek płciowy a zarazem mniejsza odpowiedzialność.Będę szczery jak sie pierwszy raz całowałem to ie było to z mojej inicjatywy :roll: .Nie jest to przecież jakis życiowy krok!!!!
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Polan »

no może jakiś nastrój by się odpowiedni przydał do tego pocałunku, nawet jeśli nie dlatego że to jakiś życiowy krok, to może to ułatwić Ci/wam rozwiązanie tego małego problemiku ... chyba :wink:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: bober »

Zawal się w cztery dupy jabolowymi winiaczami, od razu pójdzie łatwiej ;d

PS. W dobrym tonie byłoby upić także jego.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Mirriam »

Hehehe...Boberku, mówisz o nieśmiertelnym: "pij, pij, będzie(sz) łatwiejsza/y"?? :mrgreen::mrblue:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: bober »

Nie, nie! Ja mówię o nieśmiertelnej radzie dla nieśmiałych: 'Pij, pij, a będziesz śmielszy' : )
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Polan »

Jej... niby ja pierwszy raz w życiu tak się właśnie całowałem (ja narąbany i ona też) ale to była przyjemność dla przyjemności i sobie na to można było pozwolić, ale nie jeśli to jest para, która zamierza wspominać kiedyś ten pierwszy pocałunek, no i wogóle przecież mogą sobie zarzucać że to było nieszczere bo pod wpływem... (chyba :wink: )
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: *MysterY* »

bober pisze:Ja mówię o nieśmiertelnej radzie dla nieśmiałych: 'Pij, pij, a będziesz śmielszy' : )
No to ja tesh tak zrobiłem i było w porządku ale proponuje inaczej wiesh co po:
1 primo: musi być nastrój
po 2 primo: musish mu patrzeć w oczy [ponoć to działa(u mnie zadziałalo]
po 3 primo: zbliż się ustami do jego warg i...
po 4 primo: powinno jush działać tzn. Jush sie całujecie> Ekhm coś za prosto posho chyba o czymś zapomniałem a ha jush wiem!!! Nieróbcie to na oczach innych ludzi [ponieważ oboje się wstydzicie(tak mi się wydaje){no chyba że to jakaś dyskoteka ma być nastrojem}]
No to tyle!!! :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: bober »

Mystery, ten Twój opis przypomina mi książkę kucharską hehe... prawie obraża mnie jako kucharza ; )
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: *MysterY* »

bober na pewno nie miał on za zadanie osmieshyć cię czy jakoś tak. Może dziwnie zabrzmiało ale lepiej bez alkoholu. :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Anuś »

a mi sie wydaje że taki temat już był :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Phantom »

Anuś pisze: a mi sie wydaje że taki temat już był :)

'PORADNiK' całowania faktycznie był, ale czy on pomoże nieobecnej - nie wiem ;>


Co do pytania, chęci muszą mieć obie strony.. Ale jeśli oboje jesteście nieśmiali, to ktoś powinien wykazać się odwagą;), zrobić ten pierwszy krok i dać jasno do zrozumienia drugiej osobie, że jest na tak. Skoro żyć bez siebie nie potraficie nie powinno być żadnego problemu. Działaj! ;-]

BTW. Ona się chyba nie pytała co robić, tylko jak zacząć (-; Zresztą.. przecież to później samemu się wie :hihi:
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Polan »

Jak tam Nieobecna? Już po ? Jak nie to mi jeszcze do głowy przyszło że możecie mieć ten swój pierwszy pocałunek, gdzieś na jakimś wyjeździe, może wspólnej wycieczce, albo coś w tym stylu. Atmosfera "wyjazdowa" doda wam ducha, a i ten wyjazd będziecie mieli znacznie ciekawszy. Tak mi sie wydaje, że mimo że to oczywiste to chyba domyślasz się że taki pierwszy wasz pocałunek to powinno poprzedzić coś choć troszkę "romantycznego" w stylu siedzenie na kolankach, objęcie itp. itd. żeby to nie było na zasadzie podchodzisz, mówisz cześć i rzuczasz się na niego... ale oczywiście są to tylko teoretyczne teorie :P
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Phantom »


Teoria teorią, ale jak już któreś z nich nie wytrzyma to może się i nawet rzucić w przypływie pożądania i kto wie co wtedy będzie hoho :twisted: Jesteśmy przecież tylko ludźmi :hihi:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: bober »

Polan pisze:cześć i rzuczasz się na niego...
No, np. ja na cześć wybranym daję buzi. : *** =>
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: Montana »

No wlasnie- teoria teoria, a TO i tak zawsze wychodzi "samo z siebie" :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
GREGORY
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 23.06.2004, 21:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pocałować ten pierwszy raz ?

Post autor: GREGORY »

Podzielam zdanie Montany ... ale tak pozatym uwazam ze najlepiej jest pocalowac sie normalnie na miare swoich mozliwosci , (samo wyjdzie) jesli bedziesz sie teraz naddto starała i korzystala z poradnikow i jakis definicji pocalunku to moze byc to ,
a)nienaturalne (chłopak jeszcze pomyśli ze całujesz sie najlepiej wiec musiałaś mieć z tuzin wcześniej)
b)pocałujesz sie raz a dobrze potem sie zapomnisz zrobisz jakąś gafe i trafisz mu jezykiem na zęby czy cos takiego ... i pomyślisz ze wszystko skonczone ... albo on pomysli ze niecałujesz tak jak kiedys... i ze jush go nie kochasz...
c)jak dla mnie najpiekniejsze w pocałunku jest to ze co by nie było to zawsze wyjdzie ... bo jesli ktos sie caluje to sie kocha a miłość wsyzstko wybaczy .... W EFEKCIE zrobicie to 10razy i będzie spoko ,dostosujecie sie bez problemu ... nie ma pocałunku idealnego ani przepisu . choć prawdą jest ze wartosie postarać o to by ten pocałunek był niezapomniany ale nastrojem ,słowami , i aranżacją tego wydarzenia... bo to zawsze wypali :lol:
"Moje królestwo jest nie z tego świata"
ODPOWIEDZ