Kto został zainfekowany neu wirusem???

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Kto został zainfekowany neu wirusem???

Post autor: *MysterY* »

Hehe jestem ciekaw kogo odwiedził nowy wirus ten w maju bierzącego roku [tj.2004 rok] ponoć instaluje się na dysku nawet wtedy gdy nic nie ściągash i obciąża ci maxymalnie pamięć dotąd dopóki ci się komp nie wyłączy. hehe. Ja go nie otrzymałem ale jush parę osób się skarżyło!!!
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Kto został zainfekowany neu wirusem???

Post autor: Plik »

Ba .... wirus taki sobie nic ciekawego nie ma ... :? A jaki maz system Mariusz ... ?!? Wcale nie jest taki grozny, zobaczymy jego pozniejsze mutacje ... [ma tylko fajna funkcje samootwierania bez potrzeby otwierania zalacznika :mrgreen: ] ale swoja droga mikroszkop [czyt microsoft] to gowno bo ten blad przez ktory wchodzi ten wirus byl odkryty 2 week temu ... :emm:
Z tego co wiem to jest on napisany przez tych samych gosci co pisali NetSky .... [wiec mozna sie spodziewac ciekawych funkcji ... :twisted: ]
pozdro ...
btw: nie bojcie sie sa jush szczepionki ... 8)
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Kto został zainfekowany neu wirusem???

Post autor: Polan »

Mikroszkopo wcale nie gówno (nie myślałem że kiedyś coś takiego napiszę :emm: ) bo o ile mi wiadomo to łatka naprawiająca ten błąd,z którego korzysta virus, była dostępna na ich stronce właśnie te pare tygodni przed pojawieniem się wirusa
BTW: ja nie dostałem
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: Kto został zainfekowany neu wirusem???

Post autor: Plik »

Tylko powiedz mi Polan czemu niby jak ta latka byla na stronie "M" to wirus ten sparalizowal pol Europy ... [np banki lotniska nie mowiac jush o zwyklych kompach ... ?!?!] Przeciez niektorzy robia aktualizacje co tydzien albo jak pojawi sie nowy patch to sam pobiera aktulaizacje ... a wirus po 2 tygodniach normalnie sobie wlazil ... ?!? :? Apropo to Linux jest o wiele lepszy od zwylkego wina .... nie zawiesza sie, jest bardziej praktyczny itp ... apropo to wiesz ze winshit stoij na bazie unixa ... :hihi: [no chyba ze ty na winie tylko grasz ... :mrgreen: ]
Szkoda ze jush zlapali tego kolesia co zrobil wiruska .... nie bedzie kolejnych muatcji ... :emm:
pozdro....
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
ODPOWIEDZ