Toksyczni ludzie ...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Toksyczni ludzie ...

Post autor: SkaTe_GirL »

Kim jest toksyczny czlowiek kazdy wie.A jak nie to szybko wytlumacze ze jest to osoba, ktora dziala na nas jak byk na czerwona plachte ;P ktorej niecierpimy,nie lubimy mozna zaryzykowac stwierdzenie nienawidzimy. Czy dookola Was znajduja sie tacy ludzie?KIm sa?Jakie uczucia wam towarzysza rozmawiajac z ta osoba? ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: *RyBkA* »

Jest u mnie w szkole taka jedna panienka tzn jest ich grupa, ale ta jedna najbardziej mnie wpienia... a dlaczego? lazi po szkole, kreci tylkiem i mysli se "jest naj... naj (...)" jak ja widze to mam ochote jej niby "ladna" buzke doprawic... no i tak wydziela sie we mnie agresja :> ale to mija... :P no a co do rozmowy, to nawet nie chce z nia gadac, bo jak jej widok na mnie tak dziala, to wole nie probowac co by bylo przy rozmowie...
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Peggy »

Ja tez znam kilka takich panienek, ale nie odzywam sie do nich, bo nie mam pewnosci, czy umieja poprawnie budowac zdania ;) Ale jest tez taka osoba płci brzydkiej - mój były :/ Byłam w nim zabujana a jednak zuwazyłam te wstrętne minusy - dla niego wszyscy sa głupi, brzydcy, a przede wszystkim dla niego każdy facet to PEDAŁ - już nie mogłam tego słuchać! A na dodatek mnie poniżał! ! ! ! Nie moge na niego patrzec, a jak sobie pomyśle, że ja z nim... wole nie konczyc, bo ogarnia mnie obrzydzenia, bleee
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: *RyBkA* »

Peggy pisze: A na dodatek mnie poniżał! ! ! !
u mnie podobnie z byłm było... on też jest jak dla mnie toksyczny, ale nie spotykam go za często...
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Linka »

Takich ludzi ma sie ochote najczescie odstrzelic :wink: Tylko gorzej jest jak w stosunku do takich ludzi musimy byc uprzejmi, bo sa to np jacys nauczyciele albo rodzinka :emm:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: ::PiotreK:: »

typowa zazdrość przez was przemawia jak piszecie o takich panienkach tylko dlatego bo kazdy chłopak sie za takimi ogląda i niezaprzeczajcie bo tak jest skoro z takimi niegadałyście czemu nienawidzicie ich ?????? nierozumiem takiego gadania

u mnie na osiedlu jest taki koles kóry myśli ze jest przez wszystkich lubiany i chodzi i wszystkich wkurza a ze ja sie ju stawiam zawsze on non stop sie ze mną kłóci wyzywa itp ale na takiego wystarczy jeden bardziej złożony tekst z jednym trudnym wyrazem i koles gaśnie
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: *RyBkA* »

::PiotreK:: pisze:typowa zazdrość przez was przemawia jak piszecie o takich panienkach tylko dlatego bo kazdy chłopak sie za takimi ogląda i niezaprzeczajcie bo tak jest skoro z takimi niegadałyście czemu nienawidzicie ich ??
nie chodzi o zazdrosc, ale ja np nie znosze czegos takiego w stylu "jestem naj naj" lazi se taka panienka kreci tylkiem i cwaniakuje... samo to... ej czy to nie jest cecha narcyza, jestem naj naj, a taka cecha narcyza nie jest jak dla mnie pozytywana...
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
peexie
Młody aktywny
Posty: 48
Rejestracja: 18.01.2003, 23:45

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: peexie »

jesli chodzi o definicję toksycznego człowieka to jest chyba nieco inna niż ta przedstawiona przez skate_girl..

a jeśli chodzi o takie "panienki", to w każdej szkole znajdzi się taka grupka lalek barbie i nie ma co roztrzasac ich istnienia jako problemu społecznego
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Mirriam »

Ja znam kilka toxycznych osób, ale w trochę innym znaczeniu...
Są to osoby, które uzależniają otoczenie od siebie. Chodzi mi dokładnie o to, że: ja wiem, że nie powinnam przebywac z tą osobą, bo ma na mnie zły wpływ, ale jednak dążę, aby jak najczęściej się z nią spotykać. Znam takie 2 dziewczyny, z żadną jednak nie utrzymuję już kontaktu... Najdziwniejsze jest to, że jeszcze żaden z moich znajomych płci męskiej nie jest taki... Może ma na to wpływ, że to dziewczyny sa bardziej zawistne i są większymi intrygantaki niż faceci... :zdziwko: hmm...nie wiem, sama, ale jest jak jest.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: bober »

Toksyczni jacyś... pojebać ich... Czasu na takie sprawy jak zawiść do nich nie radzę tracić!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Paweł »

to jaka w koncu jest ta definicja "toksycznego" człowieka?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Montana »

Wedlug mnie to jest tak jak z toksycznym zwiazkiem.... czyli wiemy doskonale, ze jest dla nas zly, ze nie wprowadza w nasze zycie niczego dobrego, ale z drugiej jednak strony nie potrafimy sie od niego do konca uwolnic, "cos" nas ciagnie w jego strone...
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
KaSIoUleK
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 14.06.2004, 21:40
Lokalizacja: Wawusia

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: KaSIoUleK »

jest taka jedna laska..... taka L! jak ja jej nie trawie! chodzi ze mna do szkoly
"wszyscy jestesmy ludzmi-i wszyscy robimy bledy"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: SkaTe_GirL »

KaSIoUleK pisze:jest taka jedna laska..... taka L! jak ja jej nie trawie! chodzi ze mna do szkoly
za co jej niecierpish ? :P Rozbuduj troszq wypowiedz :P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: AgusiaPsujek »

sa 2 osoby w moim zyciu ktorych nienawidze.A osob ktorych nie lubie to by sie duzo znalazlo:):):):)
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: Fergie »

Ja wszystkich trawie nie licząc samej siebie :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: SkaTe_GirL »

U mnie jakos przez ostatnie tygodnie coraz wiecej pojawia sie ludzi na ktorych wprost nie moge patrzec ; -\ ehhhh, takie zycie ..
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

U mnie w szkole jest taki jeden chłopak (a może nawet i dwóch :nom: ) którym na dzień dobry chciałbym dać w gębę :wink: Ale ja taki nie jestem - nie zaczynam bójek :twisted:
We are the champions!
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Toksyczni ludzie ...

Post autor: jordann »

mysle ze najwazniejsz to to by sam nie stac sie taka "toksyczna osoba"
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: ...

Post autor: Marcino »

devitto pisze:U mnie w szkole jest taki jeden chłopak (a może nawet i dwóch :nom: ) którym na dzień dobry chciałbym dać w gębę :wink: Ale ja taki nie jestem - nie zaczynam bójek :twisted:
dokładnie jest sporo takich delikwentów :( ale trzeba się hamować chyba że zaczyna któryś przeginac!!! nie lubię w szkole takich co się podlizują nauczycielom i wchodzą im do... no normalnie jak bym takiego ....
Marcino
ODPOWIEDZ